Kto burmistrzem Jelcza-Laskowic? Mamy wyniki!

  • 04.11.2018, 21:38
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kto burmistrzem Jelcza-Laskowic? Mamy wyniki!
Znamy nieoficjalne wyniki ze wszystkich komisji obwodowych. Bogdan Szczęśniak burmistrzem Jelcza-Laskowic! * Obwód nr 7 - PSP nr 3, ul. Bolesława Prusa Bogdan Szczęśniak - 346 Łukasz Dudkowski - 96 * Obwód nr 3 - Minkowice Oławskie Bogdan Szczęśniak - 326 Łukasz Dudkowski - 194 * Obwód nr 2 - Miłocice Bogdan Szczęśniak - 119 Łukasz Dudkowski - 58 * Obwód nr 5 - Miłoszyce Bogdan Szczęśniak - 739 Łukasz Dudkowski - 210 * Obwód nr 1 - Wójcice Bogdan Szczęśniak - 158 Łukasz Dudkowski - 170 * Obwód nr 11 - OSiR Bogdan Szczęśniak - 561 Łukasz Dudkowski - 342 * Obwód nr 6 - Zespół Szkół, ul. Techników Bogdan Szczęśniak - 233 Łukasz Dudkowski - 84 * Obwód nr 8 - PSP nr 2 (aula) Bogdan Szczęśniak - 767 Łukasz Dudkowski - 365 * Obwód nr 10 - UMiG Bogdan Szczęśniak - 504 Łukasz Dudkowski - 257 * Obwód nr 13 - PSP nr 3, ul. Hirszfelda Bogdan Szczęśniak - 295 Łukasz Dudkowski - 149 * Obwód nr 9 - PSP nr 2 (stołówka) Bogdan Szczęśniak - 740 Łukasz Dudkowski - 344 * Obwód nr 4 - Chwałowice Bogdan Szczęśniak - 426 Łukasz Dudkowski - 195 * Obwód nr 12 - Kuźnia Bogdan Szczęśniak - 613 Łukasz Dudkowski - 313
Bogdan Szczęśniak - 5827 głosów (67,72%) Łukasz Dudkowski - 2777 głosów (32,28%)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (157)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zar
Zar 09.11.2018, 14:10
Słuchajcie, zazdrościcie, to są ciężko zarabiane pieniądze.

:-))))))))))))))))))
RanchoPansa
RanchoPansa 08.11.2018, 20:52
Czy to jest ten Tomasz , dobrze widzę ? No ładnie . Macie jakieś jeszcze podobne newsy ?.
PKS
PKS 07.11.2018, 14:31
Władze Spółki

Zarząd
Erwin Monastyrski
Prezes Zarządu
Wiesław Wierzbicki
V-ce Prezes zarządu

RADA NADZORCZA:

Przewodniczący Rady Nadzorczej - Antoni Koniuszewski
Członek Rady Nadzorczej - Tomasz Bajsarowicz
Członek Rady Nadzorczej - Stanisław Grzesik
Członek Rady Nadzorczej - Bogusław Krawczyk
politolog
politolog 07.11.2018, 16:36
Dudkowski wraca do JELCZA SP .Z.O.O jak prezesem HSW zostanie ktoś z ugrupowania Ziobry i Kępy konkurs już trwa.
Podatnik
Podatnik 07.11.2018, 13:33
Widzieliście kto zasiada w Radzie Nadzorczej PKS-u w Oławie ? Wszystko w temacie . Należy uświadamiać społeczeństwo , nie tylko o przekrętach paliwowych w Laskowicach , również o takich sytuacjach. Politykom potrzebny jest kubeł zimnej wody dla ochłody , oni mają pracę dzięki ludziom.
Andrzej Maj.......
Andrzej Maj....... 07.11.2018, 14:18
W PKS bieda a te wypasione Miski to potrzebują duże koryta jak w Jelczu ! Może prywatny lokalny biznes ich zatrudni tak ich wspierali,a może L.SZU. się zlituje.
Jan
Jan 07.11.2018, 12:23
A ja stawiam na Kierownika Domu Kultury w Namysłowie tam wygrał pisowiec a T.CZ może do biblioteki taki uczony.
wPISdu
wPISdu 07.11.2018, 10:51
Wojewoda z Dyzmą to kloesie. Jak nie wstawią Dyzmy, to wstawią jakiegoś słupa albo Brezdenia, który powciąga Dyzmę i Czerepacha na dobrą listę płac.
Benek
Benek 07.11.2018, 10:16
Na koryto po Kownackim to wiele pisi..ów ma ochotę pewnie nawet P.Jaki ale ja stawiam na Brezdenia choć Misiek i Czerepach z Jelcza to nie odpuszczą przecież Morawiecki w szerszym gronie obiecał.Może będzie debata?
tynio
tynio 06.11.2018, 14:57
Przegrany jak mówią w Jelczu ma zostac komisarzem w gminie Oława czyli miekkie lądowanie i pensyjka dobra
Rolex
Rolex 07.11.2018, 08:28
Tylko pytam się jakim prawem? Ludzie w demokratycznych wyborach głosowali na Kownackiego!!! NIE Dudkowskiego!!! Gdzie wyrok Kownackiego??? Kto maczał w tym swoje brudne paluchy, żeby złożyć jakiś durny donos do prokuratury przed wyborami? Komu zależało na kole ratunkowym?!!! Jeśli tak się stanie trzeba zgłosić ten przekręt wszędzie. Ministerstwo, prokuratura, prasa, telewizja. Precz z kolesiostwem !!!
pisdacja
pisdacja 06.11.2018, 11:37
gratulacje dla Pana Bogdana. Zasłużona wygrana z dużą przewagą.brawo barwo
Czek
Czek 06.11.2018, 08:06
... A na gratulacje zwycięzcy ŁD nadal się nie zdobył..... Mówią, że właśnie po tym można poznać człowieka, po tym jak radzi sobie z przegraną.
Wyborca
Wyborca 06.11.2018, 01:01
Panie burmistrzu brawo! Tylko zastepcow zmienic pan ok, oni nie
Sanitaruszka
Sanitaruszka 05.11.2018, 21:59
Postać Kołodzieja to był m.in. gwóźdź do trumny. Osoba odbierana lokalnie jako negatywna pod 1000 względów. Mieli ludzie zapomnieć co robił? A tu dokleja się i ciasteczka rozdaje, uśmiecha się, dowcipkuje. Ktoś kto go tej gry dopuścił, zjeb*ł caly misterny plan.
Waldi
Waldi 05.11.2018, 21:45
Prezydenci i burmistrzowie miast podziękowali wyborcom i urzędnikom. Zobacz na stronie internetowej stanowice-marcinkowice.hpage.de pod zakładką Aktualności.
KOl
KOl 06.11.2018, 11:58
Odnosnie przegranej kandydata PiS w J-L to chyba celnie juz skomentowali wczesniej :

To nie PiS przegrał tylko Dudkowski, który z PiSem ma tyle wspólnego co mu PiS da."

"To nie PiS jest do du…y tylko kandydat, który schował się za szyldem partyjnym. Lokalny gang Olsena chciał zrobić skok na miejską kasę ale jak zwykle znowu się nie udało. "

I taka jest prawda.
Xx
Xx 05.11.2018, 19:12
Rysiek nie żartuj. Drugiego Dudkowskiego w Wojcicach nie potrzebujemy.
RR
RR 05.11.2018, 19:02
I Bolek Krzywousty nie pomógł? Nie pomogła też "magister prawa"? Widziałem, że w Jelczu szukają kogoś z doświadczeniem na montaż.
Szczery
Szczery 05.11.2018, 15:52
Gdyby nie napis PiS - Dudkowski miałby więcej głosów
wyborca
wyborca 05.11.2018, 17:05
Nie sądzę aby znaczek partyjny coś zmienił. Kampania była totalna klapa ludzie nie lubią takiej nachalnosci. Najpierw atakowali Szczęśniaka ( wystarczy obejrzeć pseudodebate ),a jak ktoś próbował coś powiedzieć na Dudkowskiego to byli straszeni prokuratura. Taka tam równość , sztab Dudkowskiego robił mu czarny piar , czyżby i oni nie chcieli #nowegoburmistrza ??
Jan
Jan 05.11.2018, 17:00
A jak wynik wyborów skomentuje Anna Kameleon ?
Rolex
Rolex 05.11.2018, 19:10
:-D :-D :-D
ala
ala 05.11.2018, 15:28
Ale na Hirszfelda taki słaby wynik w mateczniku DEBATY i na rodzinnej ulicy coś tu śmierdzi!
pracownik
pracownik 05.11.2018, 15:06
Oj to teraz Leon pozamiata ludzi Dudkowskiego w Jelczu chyba że Dudkowski wróci ale chyba blefował .Mieli nadzieję że pałac będzie ich bronił ale pałacu nima .
Danka
Danka 05.11.2018, 13:37
Widziałam dzisiaj Panów na śniadanku razem, uchachani i zadowoleni z siebie. Jakoś nie widać po nich porażki. Oczuwiście ku..y i ch..je latały w powierzu jak to u elyty...
Bohdan
Bohdan 05.11.2018, 15:35
A co konsumowali , osmiorniczki i kawior ? Bo jak suchy chleb i woda , to nie dziwie sie tym inwektywom.
Zorro
Zorro 05.11.2018, 18:39
Mmoże będą taśmy "Puchacz i koledzy".
Tam też mięsko leciało.
Jan
Jan 05.11.2018, 15:15
A gdzie te Miśki śniadania jedzą ? bo koryta nie dostali.
Kkk
Kkk 05.11.2018, 13:22
Panie Dudkowski
W nawiązaniu do szumnych, medialnych zapowiedzi Pana autorstwa, stawiam pytanie:
Kiedy planuje Pan powrót do Jelcza sp. z o.o. i czy rada nadzorcza HSW już o tym wie?
Obojetny
Obojetny 05.11.2018, 15:00
Do Jelcza na posadkę Dudkowski też nie wróci,ponieważ Rada Nadzorcza ponoć go wykopała.A te wybory to jemu z nieba spadły,ale się przewiózł cwaniaczek z kolesiami.
Janusz
Janusz 05.11.2018, 14:52
Dyzma ma zamknieta furtke w Jelczu.

Pozostałe