Jak przejść?

  • 03.11.2018, 12:23
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Jak przejść?
Kolejne zgłoszenie do naszej rubryki MINUS. - Tak ktoś zaparkował przed wieżowcem, w sobotę 3 listopada, jak mają ludzie przejść? - pyta mieszkaniec, który wysłał zdjęcie do redakcji. - Brak znaku informującego przy wjeździe na parking, jakie pojazdy mogą parkować. Coś trzeba z tym zrobić, bo to nie jest pierwszy przypadek takiego parkowania, miał to być parking dla samochodów osobowych... *** Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olavianin.
olavianin. 07.11.2018, 13:56
typowa Oława, co to was obchodzi, zainteresujcie się tym, że Oława nie ma stadionu z dachem i metra i 14 nowych mostów i obwodnicy jak w Moskwie, kiedyś to były czasy latali skini za punkami i na odwrót i był Górnik Wałbrzych, ah a teraz przeszkadza, a obok drugi chodnik, a po trawie nie uczyli chodzić. Pozdro 500
aaa
aaa 07.11.2018, 12:22
porozcinać mu plandeki,to już niebędzie stawał
waga
waga 05.11.2018, 08:21
Parkowanie na ul Sportowej. Auta osobowe ,nie wszystkie, wystają na ulicę. Wyjazd z parkingu trzeba uważać aby jadący ulica nie uderzył, widziałem .Przy okazji budowy obiektu sportowego trzeba choć kawałek poprawić.
anonim
anonim 04.11.2018, 20:11
A wystarczyło stanąć przodem . Wystawał by z tyłu ale już chodnik byłby udrożniony. A droga parkingowa szeroka także wyminąć się jak najbardziej da . ;)
trzeba zrobić porządek
trzeba zrobić porządek 04.11.2018, 18:09
Mateusz napisał;

,, To jest duży problem niestety miasto nie robi miejsc parkingowych dla takich pojazdów a nie każdy ma prywatne posesje żeby zaparkować może i minus ale gdzie właściciel miał zostawić pojazd na środku na przejeździe? ''

Proszę nie bredzić .
Parking ...... , i to prawie pusty jest na ul. Rybackiej koło orlika
04.11.2018, 17:02
A gdzie jest straż miejska?
Dżordż
Dżordż 07.11.2018, 10:28
Na L4 z policją poszli.
PPPP
PPPP 03.11.2018, 23:22
Powinien parkować tak aby innym nie stwarzać problemu. 500 zł mandatu i zacznie szanować innych uczestników ruchu drogowego i pieszego. Trzeba użyć wyobraźni i problem rozwiąże się w sam. Pozdrawiam.
03.11.2018, 19:08
Siedzi chłop cały dzień w domu i się nudzi.
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 03.11.2018, 22:56
Jak widac ty rowniez. Okno obserwatora dostles w spadku
RR
RR 03.11.2018, 19:05
Gdzie miał zaparkować? Jak przywozi wam jedzenie do sklepu to dobrze jak parkuje to już źle.
Michał
Michał 03.11.2018, 15:14
Pojazdy o takich gabarytach powinny parkować w poprzek. Wiem zajmują więcej miejsc ale nie blokują innej przy okazji drogi
jesteś
jesteś 04.11.2018, 16:49
głupi czy z PiSu?
Mateusz
Mateusz 03.11.2018, 13:30
To jest duży problem niestety miasto nie robi miejsc parkingowych dla takich pojazdów a nie każdy ma prywatne posesje żeby zaparkować może i minus ale gdzie właściciel miał zostawić pojazd na środku na przejeździe?
Josef
Josef 03.11.2018, 14:55
To jest oznaka lenistwa, wystarczy pojechać 100m dalej i można zaparkować. W krajach cywilizowanych takie zachowanie nie jest tolerowane; a na dzikim wschodzie jest to normalne. Policja i straże (miejskie, wiejskie itd.) nie zwracają na to uwagi, każdy o tym wie, ledwo jest Polak w kraju cywilizowanym, już przypomina sobie o przepisach.

Pozostałe