Zagłosuj już dziś i wybierz swojego faworyta

  • 07.10.2018, 13:58
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zagłosuj już dziś i wybierz swojego faworyta
Zabawę rozpoczęliśmy w czwartek 4 października, kończymy w poniedziałek 15 października o godz. 24.00. Ostateczne wyniki podamy w papierowym wydaniu gazety, tuż przed pierwszą turą rzeczywistych wyborów - 18 października ****

MIASTO OŁAWA - KANDYDACI NA BURMISTRZA

* Tomasz Frischmann

- SMS o treści pmo.1 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Bartosz Gawlas

SMS o treści pmo.2 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Mariusz Łuczkiewicz

- SMS o treści pmo.3 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Magdalena Ziółkowska

- SMS o treści pmo.4 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

 

MIASTO I GMINA JELCZ-LASKOWICE - KANDYDACI NA BURMISTRZA

* Krystyna Dekret

- SMS o treści pmj.1 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Łukasz Dudkowski

- SMS o treści pmj.2 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Piotr Stajszczyk

- SMS o treści pmj.3 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Bogdan Szczęśniak

- SMS o treści pmj.4 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

 

GMINA OŁAWA - KANDYDACI NA WÓJTA

* Jan Kownacki

- SMS o treści pgo.1 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Michał Rado

- SMS o treści pgo.2 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

GMINA DOMANIÓW - KANDYDACI NA WÓJTA

* Wojciech Głogulski

- SMS o treści pgd.1 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

* Dorota Swadek-Schneider

- SMS o treści pgd.2 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cyt
cyt 11.10.2018, 21:35
Jesteśmy głupi, jako społeczeństwo bo głosujemy na tych którzy ładniej kłamią, na tych którzy częściej się pokazują w tv, na tych którzy zawiesili większe banery.
Jako społeczeństwo dajemy sobą manipulować.
Manipulanci śmieją nas się w nos, a my zapewniamy im robotę na stołkach dla wałkoni.
Anonim
Anonim 12.10.2018, 16:00
Zgadzam się. Nie można głosować na tych co najwięcej się rozwieszają z bannerami albo rozdają cukiereczki i kawusię.
Głosujmy mądrze i świadomie.
Rada nie powinna się składać jak leszczyńska. Tak pani nawet nie wie co to budżet bo się po proatu na tym nie zna.
Niezależnie z jakiej opcji czy partii, ale mądrych i kształconych na uniwersytetach wybierajmy, mających wiedzę. Bo znowu wybierzemy leszczyńską i będziemy narzekać. Już lepszy Jacek Gałuszka. Były komendant był wczoraj u mnie wraz z tą Magdą i podoba mi się pan Jacek. Konkretny i widać że będzie w stanie coś zrobić. Na pewno więcej niż leszczyńska. Większa wiedza, kierownicze stanowisko. Po prostu gość z klasą.
Podejrzany
Podejrzany 12.10.2018, 19:59
Anonim, dzisiaj niemam czasu ci odpisac, jutro cos ci napisze. pozniej jeszcze chce ogladac debate w telewizji. Nie wsiadaj do trabantow, uwazaj na lokcie. Pytaj komendanta na moj temat, moze ci cos powie, zna mnie napewno. Anonim, nie wierze ze komendant ma tez tak wysoka klase jak ty.
Do jutra, duuuzo zdrowia ci zycze, Jackowi rowniez.
Dzwonil domnie Zbyszek Ziobro, ale to juz jutro ci opowiem. Pa
Podejrzany
Podejrzany 11.10.2018, 00:06
Anonim, a gdzie ty to wyczytales ze ja przyjezdzam do Polski do lekarza?, gdzie ty to wykryles?. (ja napisalem ze wrocilem do Niemiec w sobote 29.09.2018 okolo godz 20-stej 20-scia, bo mialem 1.10.2018 termin u lekarza, u wracza, to moze bardziej zrozumiesz). Nazwales mnie tez "menelem zlomowym", a wiesz ile "menele zlomowi" zarabiali na zlomie na ul polnej w Olawie?. Pracowalem tam oficjalnie jako elektryk, ale dla ciebie niech tak bedzie "menel zlomowy". Taki "menel"wybudowal dom w Godzikowicach, teraz jest to ulica Sloneczna 14. jest do sprzedania, stoi pusty juz ponad 40-sci lat. Taki menel podczas budowania domu kupil sobie trabanta, mial go 3 lata. Pozniej kupil Wartburga. Po kopnieciu slynnego SB-ka miedzy nogi i nie tylko, na moim terenie ( bylo ich przynajmniej 6- sciu SB-ekow, zatlukli mnie, ale zyje do dzisiaj i nigdy sie nie ukrywalem). Jezdzilem jeszcze jako taksowkarz w Olawie nr boczny 159.(od kwietnia 1984,do 8 kwietnia 1986 roku) mialem pieniadze przynajmniej jeszcze na jednego wartburga. Pewnego dnia moj wartburg oddalil sie od Olawy i nie wrocil juz z Niemiec. Nie musisz sie martwic o moje ubezpieczenia, mam dobre ubezpieczenia w Niemczech, w calej uni europejskiej i poza nia. Pracowalem tez w innych panstwach. Pieniedzy mi nie brakuje. Porozumiewam sie tez dobrze w jezyku niemieckim, masle ze lepiej jak ty po polsku..
11.10.2018, 15:07
Po tekście widać, że masz kłopoty językowe na poziomie podstawówki.
Podejrzany
Podejrzany 11.10.2018, 20:23
Pobekujacy, czego nie zrozumiales?, Skonczylem tylko 2 klasy szkoly podstawowej. ale jak potrzebujesz tlumacza, to moge Ci zalatwic. Od ktorej klasy szkoly podstawowej potrafisz sie juz dogadac?. Ty masz zaduzo problemow, ja mysle ze byles w pewnym okresie niedozywiony i twoj mozg sie rozlasowal, a moze twoj ojciec cie nie dokonczyl? i dlatego masz ciagle problemy. Takim ludziom jest ciezko pomoc. Po twoich komentarzach nic innego nie mozna stwierdzic. A moze chcesz sie spotkac za okolo miesiac? ...... ...... ........ Pobekujacy, co ty na to? ty juz mnie wysylales do psychiatry, do Tworkow itd. itd. Zobaczymy kto co potrzebuje?, jakich tobie witamin brakuje???. Moze ci cos zaserwuje..
12.10.2018, 16:43
Pewnie, że nie miałem rowera. Wolałem chodzić na piechotę niż obserwować zimne łokcie w ddrowskich plastikowych limuzynach.
11.10.2018, 21:20
Naprawdę idź się leczyć. Dokończyć to możesz sam siebie. A mojego ojca pajacu zostaw w spokoju. Po komentarzu widać , że na jakikolwiek intelekt z twojej strony nie można liczyć. Prawdziwy typ trabanta i wartbuga
Podejrzany
Podejrzany 11.10.2018, 22:51
Ty nawet rowera w tym czasie nie miales, niewiem czy teraz masz?. ty sie wszystkiego czepiasz. Czlowiek inteligentny, ktory ma za grosz kultury nie pastwi sie nad osoba ktora ma tylko 2 klasy szkoly podstawowej. O kulture ty sie nawet nie otarles POBEKUJACY. Gdzie ty sie wychwales?. Napisalbym ci cos wiecej. ale ludzie madrzy wiedza dlaczego nie moge POBEKUJACY.
Mieszkanka Oławy
Mieszkanka Oławy 11.10.2018, 21:06
do podejrzany Trafnie zauważyłeś ,że Anonim to człowiek z problemami zdrowotnymi i lubi nękać innych. Wierzę,że "trafi kosa na kamień". Pozdrawiam
Podejrzany
Podejrzany 12.10.2018, 22:40
Do Mieszkanki Olawy. Dziekuje i rowniez pozdrawiam, prosze sie takimi naukowcami nie przejmowac, szkoda zdrowia.
ekonom
ekonom 10.10.2018, 17:55
kandydat Pis z jelcz będzie remontował wiele rzeczy w mieście a czy policzył ile to będzie kosztować też załatwi 500 baniek jak dla zakładów w jelczu ale obserwując to tam nie wiele zrobił poza nowymi wc .
GOŚĆ
GOŚĆ 09.10.2018, 20:45
Kownacki wygląda w krawacie jak krowa w samolocie.
Podejrzany
Podejrzany 10.10.2018, 06:15
Faktycznie, tylko Kownacki ma krawat. Spotrzegawczy jestes. A ty jak okreslisz tego z drugiej strony twojego lustra?, zagladales juz? . Ciekawa dyskusja. Dlugo myslales o wygladzie Kownackiego?
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 11.10.2018, 16:08
Co za prymitywne pytania
GOŚĆ
GOŚĆ 11.10.2018, 11:09
Podejrzany! Chciałem w miarę grzecznie i kulturalnie powiedzieć, że ten facet ma aparycję, do której bardziej pasuje waciak i gumofilce, a jeszcze bardzie pasiak, ale ty masz mózg tak zamulony, że tego nie kumasz. Tobie trzeba powiedzieć wprost, że burak założył krawat i pozuje na inteligenta. Chcesz takiego wójta? Bo ja nie.
Podejrzany
Podejrzany 12.10.2018, 20:06
Kumam, kumam, o to nie musisz sie martwic. Mozemy wystawic nasze mozgi na probe, zobaczymy czyj jest bardziej zamulony i czy ty wogole masz jeszcze mozg.
Sołtys
Sołtys 10.10.2018, 09:25
Z drugiej strony lustra nie ma prokuratorskiego zakazu wstępu do urzędu za łapówki. Jak Kownacki chce rządzić gimną ? chce siedziec w domu i za to brac pieniądze? Naprawde w Oławie nie ma ludzi nie upapranych w przestępstwa ?
Gmina z brakiem nawet utwardzonych dojazdów, ulic a ten wydaje pieniądze na pałace ? On nie rozwiązuje podstawowych problemów a zachowuje się jak władza z jsbogatrzego regionu.
Podejrzany
Podejrzany 10.10.2018, 11:01
To fajnie, ze "zrozumielismy sie", zycze ci duzo zdrowia. Bardzo duzo zdrowia
10.10.2018, 16:26
Dlaczego po zdrowie przyjeżdżasz do Polski? Brak ubezpieczenia w Niemczech czy kulawy język?
Narodowylaskowik
Narodowylaskowik 09.10.2018, 08:54
Putyra to był Burmistrz nie jak obecni kandydaci karierowicze ,misiewicze,a jak komuś brakuje świątecznej pomocy to może niech do mikołaja napisze albo karetkę wezwie bo służba zdrowia jest darmowa.
rodowity mieszkaniec Laskowic
rodowity mieszkaniec Laskowic 09.10.2018, 12:58
Putyra tylko ładnie wyglądał na zdjęciach i nic ponadto.
Śpiewak
Śpiewak 08.10.2018, 20:02
Piotrek 8 lat za potyry wcześniej Też był zastępcą teraz 4 lata za Szczęśniak A co dobrego zrobił dla miasta nie skompromitował się swoją bezczynnością a świąteczne dyżury Kto głosował za odebraniem jelcz laskowice Przecież to radny powiatu rok przed prowadzeniem ustawy to nie jest kompromitacja durny ten Laskowik i naród
Obserwator
Obserwator 09.10.2018, 12:59
Piotrek niech się do pracy weźmie a nie pozoranctwo uskutecznia!
kkk
kkk 08.10.2018, 16:54
Z tych kandydatów na Burmistrza Jelcza-Laskowic to tylko Piotrek się nie z kompromitował chociaż wolałbym jakby kandydował Putyra.
KKK
KKK 09.10.2018, 13:03
Do kkk
i powstanie bajka o dwóch takich co ukradli słońce.
cześ
cześ 08.10.2018, 10:35
przecież burmistrz nie ma kompetencji żeby cokolwiek zrobić z szoszonami, to jest działka rządu!
Anrdrew
Anrdrew 09.10.2018, 10:41
A co Burmistrz to niemowa, niepiśmienny, nieczytaty ? To burmistrz jest gospodarzem miasta i powinien interweniować tam gdzie jest to konieczne. A KOMU DO PIOTRUSIA PANA PODLEGA STRAŻ MIEJSKA, KTÓRA BOI SIĘ WŁASNEGO CIENIA !!! A komu miast co wraz z powiatem sponsoruje radiowozy jak nie oławskiej policji?
JAK TRZEBA SIĘ POKAZAĆ TO BURMISTRZ WIE GDZIE CO I JAK!!! JAK TRZEBA KONKRETNE DZIAŁANIE PODJĄĆ TAK JAK Z MASZTAMI NA ZAODRZU TO BURMISTRZ WYSYŁA PISMO I ROZKŁADA RĘCE. Jaki ja biedny, ja nic nie mogę.
To jest ŻAŁOSNE.
PRZEJAZD KOLEJOWY NA WIEJSKIEJ, CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII ZANIM KTOŚ ZWRÓCI UWAGĘ NA PROLEM!!!?
Oczywiście władze miasta jak zwykle nic nie mogą!!!.
PYTAM, PO CO NAM ZATEM TAKIE WŁADZE SKORO NIC NIE MOGĄ I NIE POTRAFIĄ!!!
Ławeczkę w parku postawić to każdy głupi potrafi.
NIE GŁOSUJE NA NIKOGO Z OBECNEJ KLIKI, PRZYGLĄDAM SIĘ Panom Łuczkiewiczowi i Gawlasowi. Zobaczę co oni ewentualnie mają do powiedzenia jeszcze, choć też cuda to to nie są. Ten pierwszy ma tą wadę, że z oławskiego PISu, jedno jest pewne trzeba przewietrzyć te stęchłe gabinety i wpuścić nowych ludzi chęcią i z jajami.
Anonim
Anonim 09.10.2018, 15:52
Magda pracuj będziesz się chwalić jak będziesz w domu i telefonu z urzędu nie zapomnij wziąć.
Andrew
Andrew 09.10.2018, 20:32
Akuratnie trafiłeś jak kulą w płot. Nie przychodzi Ci do głowy, że nie tylko sami zainteresowani śledzą to forum. Ta Pani o której piszesz nie ma najmniejszych szans i nie muszę tutaj nawet pisać dlaczego. Jak napisałem przyglądam się uważnie tylko dwóm kandydatom tj. Mariusz Łuczkiewicz i Bartosz Gawlas. Uważam że z braku laku powinien wygrać któryś z nich. Od Pana Mariusza odwodzi mnie oławski PIS ze starostą i 76 letnimi dziadkami na czele. Pan Gawlas, no cóż jedna wielka zagadka. Słyszałem gdzieś, że stoją za nim oławscy prawnicy i to nie do końca mi się podoba. Brakuje także trochę charyzmy. Oglądałem konferencję z udziałem Kukiza to Pan Gawlas niewiele miał do powiedzenia natomiast Kukiz odstawił kabaret. Mało poważnie i zachęcająco to wyglądało. Niemniej jednak nie widzę innej dobrej dla miasta możliwości wyboru jak któryś z właśnie z tych dwóch kandydatów. Obecny Burmistrz pokazał już, że niewiele może. O Pani kandydayce to nawet nie będę wspominał więc trzeba koniecznie kogoś nowego!!!
08.10.2018, 11:47
dokładnie, to wojewoda wydaje zgody na podjęcie pracy przez obcokrajowców, tak samo wizy to też kompetencja rządu
Adrew
Adrew 07.10.2018, 21:54
A ja i moja rodzina zagłosujemy tylko na tego kandydata, który będzie miał jaja i powie, że zrobi wreszcie porządek z tą dziczą zza wschodniej granicy. Który dostrzeże problem i weźmie się w końcu za porządek w mieście. Który weźmie się za policję i straż miejską żeby w końcu zajęli się robotą. Jeżeli żaden z kandydatów się nie określi w tym temacie nawet nie idę na wybory.
list
list 07.10.2018, 17:40
szkoda że nie poszliście w temat jednakowoż publiczny - sona z wynikami bez napinki zamknięta tuż przed ciszą wyborczą, teraz to lipa jest...
a ja typy mam :)
młody sprawny :)
zgadnij kto
Anonim
Anonim 07.10.2018, 16:36
Nikt nie ma sznas skoro kaczor jest milionerem. W tym głosowaniu wygrywa niestety ziółkowska nikt nie przebije romana.
07.10.2018, 16:10
W ratuszu telefony poszły w ruch?
07.10.2018, 16:00
No i gdzie to głosowanie?
Anna
Anna 07.10.2018, 15:46
Fajny sposób wymyśliliście na zarobek. Powinniście to umieścić w rubryce WIELKI MINUS.

Pozostałe