Kolejny przełom w sprawie miłoszyckiej - drugi zatrzymany

  • 24.09.2018, 11:03
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kolejny przełom w sprawie miłoszyckiej - drugi zatrzymany
Jak podał portal tvp.info.pl, na polecenie Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu zatrzymano drugiego podejrzanego o śmierć 15-letniej Małgosi z Dolnego Śląska. Informację potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik. To za tę zbrodnie przesiedział 18 lat w więzieniu niesłusznie skazany Tomasz Komenda. Zatrzymany dziś mężczyzna to - według prokuratury - człowiek, który razem z ujętym już rok temu podejrzanym, Ireneuszem M., miał brutalnie zgwałcić dziewczynkę i pozostawić ja na mrozie. 15-latka zmarła. Więcej szczegółów na ten temat ma przedstawił prokurator generalny podczas briefingu o godz. 11. Razem z nim wystąpiła prokurator Beata Marczak, która powiedziała, że zatrzymany to Norbert B., który był na tej samej dyskotece, co Małgosia - ofiara brutalnego gwałtu. Miał wtedy 19 lat - obecnie 40. - Dowody w mojej ocenie nie budzą wątpliwości - mówiła prokurator Marczak. Śledztwo wciąż jednak trwa. Szukany jest trzeci mężczyzna, mogący mieć związek z tą brutalną zbrodnią. Więcej z wydaniu papierowym "Gazety Powiatowej" Aktualizacja: Norbert B. jest obecnie strażakiem JRG w Jelczu-Laskowicach, kierowcą. Jeszcze dziś w nocy pełnił dyżur. Komendant PSP w Oławie oficjalnie nie wie nic o jego aresztowaniu. W materiałach prasowych dotyczących zbrodni pojawiał się wielokrotnie, ponieważ w tę feralną noc sylwestrową był ochroniarzem w miłoszyckim klubie "Alcatraz".

(ck)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wrocławianin
Wrocławianin 20.10.2018, 22:47
Ja też tą cholerną wiochę omijam szerokim łukiem!!! Jak można było nie pomóc temu biednemu dziecku!!! Przeklęta wiocha.
Kalamazoo
Kalamazoo 07.10.2018, 10:57
Miłoszyce? Od dzisiaj zawsze będę omijał szeroki łukiem tę ohydną miejscowość, bo mieszkańcy słyszeli 15-letnią dziewczynkę gwałconą i wołającą o pomoc, a nie pomogli jej. Ja, na miejscu porządnych ludzi w tej miejscowości (jeżeli jeszcze tacy tam miszkają) bym się wyprowadził.
Kktos
Kktos 27.09.2018, 11:07
Policjantuw ,procurator,sedziow,zacierajacych
SLADY DOWODY MATACZACYCH ZAJAC SIE NIMI,TAM JEST PRAWDZIWA MAFIA.
Tomasz
Tomasz 26.09.2018, 15:40
Wspołczuje rodzinie
Jerzy
Jerzy 26.09.2018, 15:39
Szkoda żony i dzieci
Gość
Gość 26.09.2018, 11:52
Poprzednio wykazał się prezydent z pomników, teraz wykazuje się Ziobro...Kampania wyborcza, trzeba odwrócić uwagę od innych spraw, to łapią strażaka.
wieś wie, ale nie powie.
Leniuch
Leniuch 26.02.2021, 14:00
nie dała Bozia mózgu,co ? :)
Krycha
Krycha 26.09.2018, 02:37
Morawiecki Kempa teraz lapanka na strażaka Kuzwa aż tak chce PiS przejąć miasto???
Sławek
Sławek 25.09.2018, 20:56
Dzieciom i żonie należy pomóc a szczególnie dzieciom należy ich chronić przed naznaczeniem i odizolowaniem nie dajmy im zrobić krzywdy i uważajcie co piszecie na forum to nie ich wina.Przykra sprawa oby trafili na dobrych ludzi na swojej drodze.
Kkk
Kkk 25.09.2018, 20:25
"Miłego" pobytu w więzieniu życzę
Analityk
Analityk 25.09.2018, 18:23
Jeśli ten bydlak ma żonę i dzieci to współczuje. Zostali na zawsze naznaczeni. Piętno, którego nie da się zmyć- być żona zwyrodnialca, nosić jego dzieci. Dzieci noszą w sobie geny gwałciciela mordercy.
RR
RR 25.09.2018, 19:27
Trochę się zagolopowałeś. Nikt jeszcze nie został oskarżony. Więc trzymaj wodze fantazji i ręce i gębę precz od żony i dzieci jesli posiada.
Gyhgh
Gyhgh 25.09.2018, 13:49
Bo jesteście tchórzami skoro wiecie i milczycie. Cała Polska wami gardzi.
RR
RR 25.09.2018, 17:26
Tchórze to mało powiedziane. Dla przykladu wiele osób mających wiedzę na ten temat i ją tając powinno pójsc na wiele lat do więzienia. A gdzie się podział "podejrzany" ten ktory najwięcej miał do powiedzenia i żyje w Niemczech?
Podejrzany
Podejrzany 01.10.2018, 19:19
RR. , Myslales ze sie zagubilem?. Wyslales juz list gonczy za Podejrzanym. A co ci powiedzial najwiecej Podejrzany?. Myslales ze juz umarlem?. To na ile bys mnie wsadzil do wiezienia? i za co ????. Podejrzany jest w Niemczech i jeszcze zyje, wrocil w sobote okolo 20-stej 20-scia. Mial dzisiaj termnin u lekarzy. Za miesiac powinien byc znowu pod Olawa. Nigdy sie nie ukrywal i nie bedzie sie ukrywal. Znaja go wszyscy sb-ecy z Dolnego Slaska i Opola rowniez i nie tylko.
Benek
Benek 25.09.2018, 08:57
Kazdy wie kto dokonal tej zbrodni ale nikt niechce glosno otym mowic
25.09.2018, 08:55
Kazdy wie kto dokonal tej zbrodni ale nikt niechce glosno otym mowic
Podejrzany
Podejrzany 01.10.2018, 18:24
Anonim i Benek, do was bardziej pasuje przedstawianie sie jako Cymbal?, albo Niedorozwiniety? Anonim, obiecales mi ze zajma sie mna odpowiedni ludzie jak przyjade do Polski. W sobote wieczorem wlasnie wrocilem z Polski. Bylem pod Olawa, (12 dni) codziennie jezdzilem do Olawy. Niewiem ile masz lat, ale juz w czerwcu w 1983 roku "matka boska sb-ecka Kazia Domanskiego" grozila mi rowniez, ze zgnije w wiezieniu, Bylo to tej nocy jak papiepiez byl we Wroclawiu. Co sie pozniej stalo, mowilo RADIO WOLNA EUROPA (Pytaj tych ktorzy pracowali NA ZLOMIE STALOWYM). Do zobaczenia moze za miesiac, na Wszystkich Swietych
01.10.2018, 21:55
Zbierałeś puszki czy nosiłeś przewody miedziane do skupu? Cieć złomowiska to też fucha
Podejrzany
Podejrzany 02.10.2018, 00:50
Anonim, czasami myslalem ze ty udajesz idiote, ale sie mylilem, ty nim jestes.
Zainteresowana
Zainteresowana 25.09.2018, 08:38
Ok, jest podejrzany.... Służby działają, super. Tylko dlaczego nikt nie zabierze się za tyłki służb które wtedy działały w tej sprawie? A może znów się mylą i kolejna osoba zostanie skazana nie słusznie? Nie wiadomo. Nikogo w tej chwili nie bronię, tylko chodzi mi o działanie sądu, prokuratury i policji. Teraz, po tylu latach, póki nikt nie pęknie i sam się nie przyzna to szczerze wątpię, że znajdą prawdziwego sprawcę. nie powinniśmy od razu sami wydawać wyroków, bo tak samo było 18 lat temu i jak sami widzimy osądy były nie słuszne.
Wenerycjusz
Wenerycjusz 25.09.2018, 08:07
Pozamykali jakiś leszczy. Wątpię żeby mieli tyle hajsu i kontaktów żeby tak mata żyć. Chyba, że trzeci zwyrol spał na pieniądzach
Jelczanin
Jelczanin 25.09.2018, 00:13
Kim jest ten Norbert?
Podejrzany
Podejrzany 01.10.2018, 19:39
Jelczanin, Norbert jest synem Zbyszka, Zbyszek, jego ojciec jest synem Grzeska, A Grzesiek, dziadek Norberta jest synem Piotra. A Piotr jest pra-dziadkiem Norberta. (kolo sie zamyka). Dziadkowie Norberta leza na cmentarzu obok moich rodzicow. Wszyscy wymienieni byli i sa uczciwymi ludzmi i nie maja nic wspolnego ze smiercia Malgosi. Pra-dziadek Norberta mial 16-scioro dzieci, jeden z nich byl ksiedzem. ............ ................ .......... itd. NIE BZYKAJCIE GLUPOT !!!!!! Podejrzany ciagle zyje.
01.10.2018, 21:33
I co z tego, że był księdzem? I co z tego, że leżą na cmentarzu obok? Ubezpieczenia nie masz w Niemczech, że jeździsz po polskich lekarzach? Kolejny działacz polski podziemnej, którego wszyscy sbcy znają.
Marta
Marta 25.09.2018, 00:09
Niech ktoś ujawni tego bydlaka!
Joa
Joa 28.09.2018, 23:00
Skąd wiesz że bydlak nie został skazany po cholerne dajesz takie komentarze ogarnij du... bo na głowę już za późno
Kamila
Kamila 25.09.2018, 00:07
Proszę o Nazwisko tego zwyrodnialnca!!!
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 25.09.2018, 00:06
Czy ktoś wie jak ma na nazwisko ten Norbert?
GIENEK LOSKA
GIENEK LOSKA 24.09.2018, 21:47
A MA ZONE? MOZE KOMENDA Z NIA BEDZIE I DADZA MU PRACE W STRAZY.
Incognito
Incognito 25.09.2018, 00:17