Bezpartyjny Blok Samorządowy, czyli kontynuacja z młodszą twarzą

  • 23.09.2018, 10:20
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Bezpartyjny Blok Samorządowy, czyli kontynuacja z młodszą twarzą
Co zmieniło się w BBS po wielu latach rządzenia Oławą? - Bardzo dużo - odpowiada Jerzy Hadryś, szef stowarzyszenia Bezpartyjny Blok Samorządowy w Oławie. - Jestem jednym z tych, którzy 16 lat temu tworzyli BBS i przez te wszystkie lata staraliśmy się, abyśmy jako stowarzyszenie nie starzeli się, aby wciąż był dopływ świeżej krwi, co podczas tych wyborów powinno być szczególnie zauważalne. Cztery lata temu Franciszka Października, burmistrza od trzech kadencji, zastąpił na tym stanowisku młody i energiczny Tomasz Frischmann, który lideruje również naszemu stowarzyszeniu. Mamy też sporo młodych, ciekawych ludzi na listach wyborczych. - Jest jednak w BBS jedna rzecz, która się nie zmieniła - dorzuca Tomasz Frischmann. - To idea, która łączy ludzi. Nadal dbamy o naszych mieszkańców, o nasze miasto, o jego rozwój. To jest priorytet niezmienny przez cały czas trwania BBS. Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Powiatowej nr 38/2018 lub w jej wydaniu elektronicznym TUTAJ
 
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
08.10.2018, 14:42
ładnej parze oraz pani nieurodziwej i całej ich reszcie dziekujemy juz
26.09.2018, 07:51
Kasi Ostapska startuje od burmistrza Frischmanna i super
Gość
Gość 25.09.2018, 17:30
Kasia Ostapska z bbs-u wygra. Ma poparcie wśród sportowców i jest super. Głosujemy na Kasie!
25.09.2018, 22:35
no to rzeczywiście ma kompetencje...
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u 25.09.2018, 13:18
Mam takie marzenia, żeby wygrać. Ale niestety są nierealne.
26.09.2018, 15:37
Wole starą pannę niż ładną celebrycką parę.
25.09.2018, 11:05
Witam byłych Towarzyszy gratuluję młodości starość jeszcze nie dosięgnęła co wybory to są zawsze młodzi .Witam utrwalacza władzy ludowej Tow. Miłosza,Towarzysza mgr Hadrysia , Genialną Dyrektorkę Panią Marie ,Siostrę pielgrzymkową Kazie ,Wielkiego genialnego inżyniera Kołakowskiego, itd..
adela
adela 24.09.2018, 20:28
W samorządach sa dynastie niemalże jak w monarchiach. Wystarczy popatrzeć na Wrocław, Kraków,Gdansk i prawie wszystkie miasta powiatowe. Ludzie tego nie widzą czy po prostu nie chce im sie ruszyć dooopy i pójść na wybory ?
Olo
Olo 24.09.2018, 16:23
A wśród nich Pan Milicjant Abstynent. Boże czemu nie grzmisz?
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u 24.09.2018, 15:28
Chciałbym wygrać, ale to nie jest realne.
Gość
Gość 24.09.2018, 15:26
K.Ostapska z Bbs ma mój głos. Super dziewczyna
Ja
Ja 25.09.2018, 10:32
Popieram.Młodość ,ambicja,praca i altruizm w jednym.Takich kandydatów jak Kasia Ostapska więcej.
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u
Stara panna z kotami i nadwagą nie z bbs-u 24.09.2018, 13:24
Chciałbym wygrać. Takie mam nieregularne marzenia.
GOŚĆ
GOŚĆ 24.09.2018, 12:40
Zobaczcie felieton wyborczy na stronie stanowice-marcinkowice.npage.de pod zakładką „Wybory samorządowe 2018”. Co wy na to?
Bell
Bell 24.09.2018, 18:37
PiS zlikwidował biedę. Na razie wśród swoich członków.


Chrum chrum, mlask, mlask!!!
Jedzmy, jedzmy koledzy póki jeszcze koryto pełne!
24.09.2018, 18:35
Rolf wrócił, wyszło szydło z worka o jego partii WiS Kornela Morawieckiego, jak najpierw wszczęli awanturę w urzędzie, a potem chcieli rejestrować listy z podpisami osób, które od 2 lat nie żyją. Znowu postawił na złego konia to teraz namawia do głosowania na Brezdenia, którego wielokrotnie pomawiał i mówił, że należy do lokalnej sitwy. Jak tam służba zdrowia w deutschland herr Rolf?
24.09.2018, 16:45
Spadaj ze swoim stowarzyszeniem i jego guru
Igrek
Igrek 24.09.2018, 14:26
No co? będziemy glosować na PiS :Kolodzieja , Kulesze , brezdenia , Dudkowskiego i soltysa Marcinkowic ktory też kandyduje z listy Pis do rady gminy.
Jaki pis takie kadry, no cóż wprowadźmy dobrą zmianę dla wybranych.
24.09.2018, 14:06
Stek bzdur i pomówień, czyli nic nowego u pana niemca.
Jan
Jan 08.10.2018, 22:01
No to napisz siermięgo, co tam bzdurą, a co pomówieniem, bo ja widzę same fakty.
GOŚĆ
GOŚĆ 24.09.2018, 17:06
O co ci chodzi? Jak stawiasz jakieś zarzuty to podaj konkrety a nie wyświechtane postkomunistyczne hasła.
cde
cde 08.10.2018, 15:56
Daj spokój, niemiec.
gość
gość 24.09.2018, 09:57
Znowu Miłosz??? ten to ma ciąg na nasze pieniądze, ma policyjną emeryturę i dorabia gdzie może " nic nie robiąc", dosyć panie Miłosz !
prawda
prawda 24.09.2018, 06:22
Dobre naprawdę potraficie pozbawić ? ...ta "paria" ma system jak PiS z przodu widnieje Pan Morawiecki w postaci Pana Frischmanna ale uwaga nie wiem czy patrzyliscie uważnie na zdjęcie?! Kto widnieje na szaaaarym końcu daleko daleko z tyłu???!! Otóż tak właśnie dobrze patrzycie to kierujący całą "parią" a wzrostem przypominający Jarosława Kaczyńskiego Pan Franciszek Październik!!!! To teraz pytam jakie mlode twarze??? Raczej bym powiedział #dobra zmiana
Teodor
Teodor 24.09.2018, 00:16
Młodsza twarz bo transfery z PO ? Czy paru młodych i od razu średnia wieku spadła z 60 na 58 lat ?
Kpicie z ludzi, tak samo ze strefą relaksu o którą nikt się nie prosił... relaksować to się mogę w domu a nie na ławce przy skrzyżowaniu wdychając spaliny... obiecaliście obwodnicę tyle lat... i co zrobiliście ? Namysłów, Brzeg i inne miasta mają a tutaj ... tak dbacie o miasto ?
wyborca
wyborca 23.09.2018, 22:01
średnia wieku to chyba 60 lat ?
Bater
Bater 23.09.2018, 17:54
Młode twarze stary umysł....haha
Adam
Adam 23.09.2018, 15:04
Ale jaja sobie robicie "młode twarze" hahaha. Panie burmistrzu 45 tka to już nie taka młodość, ja wiem że Pan młody duchem i nawet Pana lubię, ale to już trochę przegięliście.
japia
japia 23.09.2018, 14:47
Jestem po 70, ale stawiam na młodych - brawo Magda i Sebastian!
23.09.2018, 14:20
Gdzie tu młodzi ? Proszę podać średnią wieku kandydatów dla BBS
23.09.2018, 13:51
Średnia wieku kandydatów we wszystkich okręgach do rady miasta podchodząca pod 50tkę, rzeczywiście odmłodzeni.

Pozostałe