W każdą sobotę i niedzielę...

  • 01.12.2019, 12:23
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
W każdą sobotę i niedzielę...

Zgłoszenie do rubryki MINUS.

- Takie widoki w każdą sobotę i niedzielę mają mieszkańcy przy ulicy B. Chrobrego 20 - pisze czytelnik i podsyła zdjęcia. -  W bloku jest 210 mieszkań, 2 bary, kawiarnia, oraz tosty i sklepy. Papier jest wywożony raz na dwa tygodnie, ten kto to tak wyliczył powinien dostać nagrodę Nobla. Spółdzielnia nic nie działa w tym temacie. Powinny być wywożone raz w tygodniu, nikt nawet nie przyjdzie zobaczyć, jak to wygląda. Może pan prezes raz na jakiś czas odwiedziłby osiedle i zobaczył jak to wygląda, i ruszył do roboty.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
śmieciarz
śmieciarz 06.12.2019, 20:01
I jak z tym bałaganem?

p.s.
Dzisiaj byłem koło domu cudów (Zwierzyniec Duży)
Porządek jak się patrzy ...... , nic tylko brać z nich przykład.

...... nie piszcie , że swoje śmieci palą.:/
Anonim
Anonim 02.12.2019, 10:40
Co robią leniuchy ze Straży Miejskiej?!
Mario max
Mario max 02.12.2019, 08:51
Anonim - o tym kto jest winny za taki stan rzeczy można wywnioskować po tym artykule.

https://gazeta-olawa.pl/inform…

.... , z drugiej zaś strony nie wiem w jakim celu na kubłach jest podany numer telefonu?
Może zamiast zapodawać kolejnego śmieciowego newsa do Powiatowej zadzwonić na w/w numer i zgłosić , że kosze są przepełnione (?)
Mario max
Mario max 02.12.2019, 08:26
.... , nie porównujcie do Młyńskiej , bo tam to już patologia.

Nie abym bronił ..... , kosze nie są z gumy i się nie rozciągną.

Właściciel tej kanapy ( czy co to jest) nie czyta ogłoszeń , kiedy jest zbiórka odpadów / śmieci gabarytowych.
Te kartony też przed wyrzuceniem warto było złożyć jak to robią w cywilizowanym kraju.
Zenek
Zenek 01.12.2019, 22:22
A śmieci to krasnoludki przynoszą.
Brak odpowiedzialności i kar finansowych to mieszkańcy zachowują się jak świnie.
Zero segregacji oraz przyzwoitości w utrzymaniu porządku.
Sam widziałem jak jednemu byczkowi nie chciało otworzyć się wiaty tylko pod wejście zarzucił swoje śmieci.
Czy tak trudno wrzucić do środka. Może kamery trzeba zamontować i tak po tysiaku dowalić mandatu.
Moja propozycja to kamery przenośne i kary solidne od Straży Miejskiej, niech coś w końcu robią.
Może warto założyć kamerę mobilną i sprawdzić kto robi taki ładny porządek?
Gość
Gość 01.12.2019, 19:58
Przecież każdy budynek ma swojego zadządcę. To nie wina radnych, czy burmistrza. U nas we wspólnocie nie ma takich problemów, jak coś jest nie tak jeden telefon załatwia sorawę.
02.12.2019, 07:58
kogo macie za zarządcę, bo chyba nie tego co większość mieszkańców niestety
Lokator
Lokator 01.12.2019, 19:48
To samo dzieje się na Iwaszkiewicza gdzie jest budynek TBS-u. wystarczy przejechać się i zobaczyć jaki po każdym weekendzie a nawet i w tygodniu panuje tam syf. Mieszkańcy TBS-u płacą kolosalny czynsz za mieszkania A Prezes Nie widzi problemu.
za co im płacimy?
za co im płacimy? 01.12.2019, 18:05
Może by poświęcić drogocenny Radnych i burmistrzów miasta i poświęcić jedną sesję Rady Miasta sprawie wywozu śmieci i czystości w Oławie, bo to co na Młyńskiej i jak widać w różnych punktach miasta to wstyd. Kto jest przew. Komisji Prawa i Porządku Publicznego Rady Miasta? Czemu Pani/Pan nie reaguje na te powtarzające się zgłoszenia bałagnu, za co Pani/Pan bierze pieniądze a Radzie? A burmistrzowie?
Andrzejek
Andrzejek 01.12.2019, 13:24
W temacie śmieci (poza pobieraniem opłat, będących formalnie podatkiem) w Oławie panuje organizacyjna impotencja, Temat wraca jak bumerang. Samorząd i zarządcy zgrabnie odbijają piłeczkę. Winnych brak.

Pozostałe