Zderzenie na skrzyżowaniu

  • 05.09.2018, 13:29
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zderzenie na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu w Godzikowicach po godzinie 12.00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. - 28-letni kierowca skody wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa 48-letniemu kierowcy peugeota. Na miejsce przyjechały pogotowie, policja i straż pożarna. Obaj kierowcy nie chcieli pomocy medycznej - informuje podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie. Nikomu nic poważnego się nie stało. Byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem. Ruch odbywał się wahadłowo. Chwilę po godzinie 13.00 przywrócono ruch.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
waga13
waga13 06.09.2018, 07:41
Na tym skrzyżowaniu dzieją się sceny nie do opisania.Dwa tiry skręcające z i do Jaczkowic mają problemy jeżeli wcześniej się nie upewnią że droga wolna.Jak się upewnić skoro nie widać ani z jednej ani z drugiej strony .Gdy podczas remontu były światła to dużo pomagało.Drogowcy trzeba coś z tym zrobić , i to jak najszybciej.
Mieczysław
Mieczysław 05.09.2018, 23:09
Oława przyjmuje cały ruch z krajówki 94 nie mając obwodnicy. Wbić się(dosłownie) spod Brickomarche, ul. Lipowej czy z wyżej opisanego skrzyżowania w Godzikowicach na drogę krajową 94 w czasie szczytu wg zasad ruchu drogowego jest czasem niemożliwe. Jeżeli ktoś nie wymusi pierszeństwa z podporządkowanej, nie wpuści z głównej czy nie zrobi innych bardziej brawurowych wyczynów to na podporządkowanej może stać I obserwować rzekę samochodów Policja ma statystyki z liczbą stłuczek i wypadków. Też kiedyś dostałem w tył na skrzyżowaniu z Lipową.
trak
trak 06.09.2018, 10:35
Burmistrz i radni mają to w d...e ! byle ich znów wybrali . A gdzie jest PioSowski Komitet Budowy Obwodnicy ??? co tak cicho przecież teraz wasi są u władzy. G.wno zrobiło PO i teraz robi to samo PiS !!!
Kierowca
Kierowca 05.09.2018, 20:57
Włączyć się do ruchu na drogę z pierwszeństwem przejazdu jest nie lada wyczynem przy takim natęrzeniu ruchu.
Nic wiec dziwnego , że bedą tu wymuszenia i co za tym idzie stłuczki jak w opisie.
czes
czes 05.09.2018, 17:33
ślepy to do domu!

Pozostałe