Gorące żegnanie wakacji

  • 27.08.2018, 11:12
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Gorące żegnanie wakacji
Oława. Piknik rodzinny. Sporo atrakcji czeka na uczestników festynu pod hasłem "Żegnamy wakacje 2018", który organizuje Urząd Miejski w Oławie, przy współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz z innymi oławskimi firmami i instytucjami Impreza, której honorowym patronem jest burmistrz Oławy Tomasz Frischmann, odbędzie się w piątek 31 sierpnia, na terenach zielonych obok "Term Jakuba". * Początek pikniku zaplanowano na godzinę 13.00 i zacznie się on blokiem gier i zabaw dla dzieci, z udziałem animatorek z Sali Zabaw "Figloraj". * O godz. 15.00 rozpoczną się występy artystyczne - m.in. wokalistki Teresy Ressing i grupy "Skrzypcowa Kraina". Uczestnikom festynu zaprezentują się także tancerze z klubu "Athina", oraz zespół "Dejw". * Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Pielęgniarski z oławskiego SP ZOZ zmierzą ciśnienie i zbadają poziomu cukru we krwi. Przy pomocy policyjnej maskotki - komisarza Lwa - funkcjonariusze z oławskiej KPP będą znakowali rowery i przeprowadzą konkurs na temat zasad bezpieczeństwa. Zademonstrują też służbowe motocykle i radiowozy. W strzelnicy OLS na Miasteczku od godziny 16.30 trwać będą zawody sportowe. * - Będą także zamki dmuchane i trampolina, różne ciekawe animacje, klaun na szczudłach, jazda na kucykach i na koniach, malowanie twarzy, bańki mydlane, pokazy "Akido" oraz harcerska ściana wspinaczkowa. Będzie też sporo innych niespodzianek. Na pewno warto więc przyjść na nasz festyn, bo każdy znajdzie tam dla siebie coś fajnego i miłego! - zapewnia Czesław Miłosz, przewodniczący MKRPA. * Współorganizator festynu uprzedza, że w trakcie imprezy nie będzie można kupować i spożywać napojów alkoholowych: - Chcemy w ten sposób kreować dobre nawyki wśród dzieci i młodzieży. * Szczegółowy program imprezy - na załączonym plakacie. * (KAT) *
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jolka
jolka 31.08.2018, 00:28
Czy to będzie pożegnanie wakacji?
Czy może już burmistrz się pożegna ?!
olavion
olavion 30.08.2018, 11:39
Jak mu nie wstyd, podpisują decyzje , z 1/3 mieszkańców Oławy chcą zrobić króliki doświadczalne, i się uśmiechać.
Bez honoru, bez ambicji, bez jakiegokolwiek poczucia moralnego.
Jak stawać przed ludźmi i się uśmiechać??????????
Hańba !!!!!!!!!!!
on
on 30.08.2018, 08:51
Wakacje z falami elektromagnetycznymi,
takie wakacje nam zafundowali włodarze naszego miasta,
zmarnowane wakacje,
nikomu takich nie życzę.
A kaście oławskiej podziękujemy za wakacje z falami elektromagetycznymi przy urnach.
Wysoka fala
Wysoka fala 30.08.2018, 18:45
Nie zostawiłeś komórki w domu na czas wyjazdu na wakacje? No to ci fale zrobiły spustoszenie w kieszeniach i między nimi.
Mirek
Mirek 28.08.2018, 23:06
Nie wiem czy będzie prezentacja kandydatów ale jestem pewien, że nie zabraknie Króla lokalnych festynów niejakiego pięknego Tomasza.
as
as 30.08.2018, 15:04
To pierwszy z cyklu festynów pożenalnych Tomasza F. jako burmisrza Oławy, żegnaj, nigdy więcej.
Olaw
Olaw 28.08.2018, 11:13
Atrakcji co nie miara normalnie szok,w ościennych wioskach lepsze atrakcje i za mniejsze pieniądze.Brawo Oława trzeba pompować kase w termy.
28.08.2018, 14:23
wybory się zbliżają
będzie prezentacja kandydatów BBS?

Pozostałe