Zwrócił mu uwagę i został pobity

  • 08.08.2018, 10:58
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zwrócił mu uwagę i został pobity
Oławscy policjanci zatrzymali 23-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o uszkodzenie ciała 34-letniego oławianina. *** Jak informuje podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie do zdarzenia doszło 5 sierpnia przed północą. 34-letni mieszkaniec będąc na stacji paliw zwrócił uwagę mężczyznom słuchającym bardzo głośno muzyki, odtwarzanej z przenośnego radia. To upomnienie jednemu z nich nie spodobało się, więc podszedł do oławianina i uderzył go w twarz. Z ustaleń policji wynika, że 34-latek padając na ziemię, doznał urazu narządów wewnętrznych. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy, w szczególności przesłuchanie jednego ze świadków w znacznej mierze przyczyniło się do zatrzymania sprawcy. To 23-letni obywatel Ukrainy, przebywający tymczasowo na terenie powiatu oławskiego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała oławianina mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności sprawy. *** Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. *** Do innego pobicia doszło z soboty na niedzielę przy ulicy Strzelnej. Tutaj również udział w zajściu brali obywatele Ukrainy, którzy pobili oławianina. Mężczyzna leży we wrocławskim szpitalu i ma pękniętą czaszkę.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Felip
Felip 29.08.2018, 10:32
Czasy zmusiły do tego, że najgorsza patolka z Oławy wyemigrowała i nie ma kto lać tych łobuzów
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 29.08.2018, 16:13
Felip rzeczywiście masz coś z rycerza. Zakuty łeb.
12.08.2018, 22:34
Wracałem w sobotę w nocy do domu (z okolic szpitala na Kamienną) i jedyne na co się natknąłem to na grupę sebastianów wyklętych z orłem na koszulce, którzy darli mordę idąc w centrum miasta. Oczywiście okrzyki wyrażające wolę odbycia stosunku z funkcjonariuszami ucichły jak tylko z zakrętu wyjechał radiowóz, więc było to takie JP na 75%, bo raz mnie spisali, ale pewnie się czają za rogiem.
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 12.08.2018, 09:56
Tak samo się zachowujecie na własnym podwórku. Darcie gęby pod blokami do późnych godzin nocnych i chlanie to wasz sport narodowy. Trafił swoj na swojego. Założenie koszulki z orłem na klacie buractwa nie zasłoni.
neq
neq 12.08.2018, 14:44
Bredzisz. Poza tym - dlaczego używasz formy "wy"? Ty nie należysz do tego kraju i narodu? Jeśli nie należysz, to morda w kubeł i się nie odzywaj.
A co do Ukraińców i rzekomego podobieństwa ich kultury do naszej - obyś nie musiał się na własnej skórze przekonywać jak bardzo się mylisz
12.08.2018, 19:39
Typowe odzywki. "Morda w kubeł". Kulturę wyssałeś z mlekiem matki.
jarek
jarek 11.08.2018, 19:32
bydlaki bez jakichkolwiek wartości... zaatakować kogoś za zwrócenie uwagi ? będąc gościem w naszym mieście ? Ludzie nie maja juz poszanowania do czegokolwiek
vvv
vvv 11.08.2018, 12:17
Musicie sie w ekipe pozbierac i wyrownac rachunki.
Polak
Polak 10.08.2018, 11:49
Wstyd! oławianie - tak być oklepywanymi u siebie. Nie wiecie jak się z bandersynami rozmawia?
saszka
saszka 09.08.2018, 13:06
gdy ukraincy w olawie pija to w olawie piwa brak, wudy brak, wina brak
Tłumacz
Tłumacz 10.08.2018, 10:46
"wudy brak" Gdybyś ty pił mniej (a może właśnie paradoksalnie więcej) to wiedziałbyś, że wóda pisze się tak jak wódka - przez o z kreską. A miasto o którym piszesz to Oława, a nie olawa.
Ech ci nasi "patryjoci"...
Anty upa
Anty upa 09.08.2018, 06:00
Trzeba się wziąść za te nielegalne wynajmy dla upa, koniec dorabiania !
Kasia
Kasia 08.08.2018, 21:18
Wyjazd na Ukraine...już tyle ich sie kręci po Oławie, ze rzygac się normalnie chce... co się nie obrocisz to słychać jezyk Ukraiński. Nasprowadzali te sabaki a teraz strach po ulicach chodzić wieczorami...
Olaw
Olaw 08.08.2018, 20:53
Niech dalej Oławscy pseudo biznesmeni wynajmują im mieszkania.
konewa
konewa 08.08.2018, 19:27
widze ze wiekszosc z komentujacych miala trudne dziecinstwo.ludzie dlaczego tyle nienawisci w was.poprosil i dostal w czapke no bo juz uwierze.
Anonim
Anonim 09.08.2018, 05:36
A ty jak widzę miałeś beztresowe dziecińsywo i jeszcze nie zderzyłeś się z rzeczywistością
Po co bronisz ukraińców którzy paraliżują Oławę i Jelcz?
Anonim
Anonim 08.08.2018, 17:55
Nie piszcie tak bo prawdopodobnie doktor Europejczyk mr kamiński oskarży was o rasizm ksenofobię wzniecanie nienawiści wobec innych narodów podsumowując że wszystkiemu jest winien PIS ķtóry nie chciał przyjąć imigrantów i nasz naród mało tolerancyjny jest
zniesmaczony
zniesmaczony 08.08.2018, 17:41
W takich przypadkach w trybie natychmiastowym po uprawomocnieniu się wyroku powinien być deportowany do odsiadki w swoim kraju, bo niby dlaczego my podatnicy mamy utrzymywać takiego gnoja z naszych podatków. Nasze więzienie w porównaniu z ukraińskimi to pensjonaty. Oczywiście powinien zapłacić wysokie odszkodowanie za pobicie .
Piotr
Piotr 12.08.2018, 19:33
Bo tam go wypuszczą jako bobatera a u nas będzie robił w kryminale za panienkę dla dobrych chłopaków. Wyjdzie jako naprostowana pani do towarzystwa.
RR
RR 12.08.2018, 22:13
Znasz to z doświadczenia?
08.08.2018, 14:57
Mam pytanie. Czy wszystkie umowy najmu mieszkań Ukraińcom zostały zgłoszone w US? Sami chcecie zarobić zakwaterowując na 50 metrach dziesięciu to czego oczekujecie? Jeżeli przybysz nie potrafi uszanować kraju, który go gości to powinien zostać na kopach wyprowadzony na teren Ukrainy. Tam bezprawie jest 24h.
kaśka
kaśka 10.08.2018, 12:47
Niedługo Polacy z własnych mieszkań będą musieli uciekać, gdy chytry sąsiad taki biznes sobie wymyśli.
Antykler
Antykler 09.08.2018, 07:36
A czy datki z tacy w kościele zgłaszane są do US...?
RR
RR 08.08.2018, 14:51
Zastanawia mnie fakt dlaczego nie bronią swojego kraju przed ruską agresją? Wszyscy jak jeden mąż spiep.... do Polski i tutaj chcą dyktować swoje dzikie warunki. Jeden incydent i deportacja.
Rafał
Rafał 08.08.2018, 13:19
Bardzo mnie to cieszy. Niestety obywatele Ukrainy czują się u nas bezkarni coraz więcej poważnie pobitych ludzi i zero konsekwencji. 15lat dla zwyrodnialca
Obywatel
Obywatel 08.08.2018, 12:30
K..y się tu panosza z łbem do góry a jak ruscy ich tlukli to uciekali do piachu z tym talatajstwem
Anna
Anna 08.08.2018, 12:20
Deport na Ukraine !!!!!! Z dozywotnim.zakazem estepu do Polski !
Bubu
Bubu 08.08.2018, 12:07
W koncu (...) ukrainskie moze przestana sie wywyzszac!! Deportacja z zakazem powrotu dla (...)!!!!
Czytelnik
Czytelnik 08.08.2018, 12:00
Dobra akcja Policji. Nie było łatwo A jednak udało się złapać sprawcę. Teraz powinien odpowiedzieć za to co zrobił i wrócić tam skąd przyjechał.
xxx
xxx 08.08.2018, 14:22
Gdyby nie pewne grono ludzi którzy dostarczyli świadka na komende to policja dalej by nie miała podejrzanego ale dzięki bogu wszystko poszło jak należy, ale moim zdaniem nie powinien dostawać deportu a nadzór i grzywną do zapłaty jak i odszkodowanie dla poszkodowanego i przymusowe wizyty u psychologa, dwa różne kraje i nie każdy człowiek jest jednego pokroju, a znam dużo obywateli Ukrainy i jeden nie może nastawiać społeczeństwa by patrzył na wszystkich jak na niego, a Polacy też potrafią być nawet gorszego pokroju jak ten co został zatrzymany.

Pozostałe