Studzienki i hałas. To przeszkadza mieszkańcom

  • 25.07.2018, 10:41
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Studzienki i hałas. To przeszkadza mieszkańcom
Zgłoszenie do rubryki "MINUS". Robert pisze w imieniu mieszkańców kamienicy przy ul. Chrobrego 72a, wieżowca - Chrobrego 130-128, 77-79.  Takiego maila wysłał do redakcji i do zarządcy drogi (4 czerwca i 24 lipca) . "Zwracam się z prośbą o pilne naprawienie zjazdu z mostu na rzece Odra i zaniżonej studzienki oraz nierównego asfaltu w tym miejscu (zjazd z mostu po stronie skrzyżowania Oleśnicka-Chrobrego-Rybacka). Z powodu nierówności w godzinach nocnych występuje bardzo głośny hałas od pojazdów zjeżdżających z mostu, bardzo słyszalny nawet przy zamkniętych oknach. Zgodnie z e-mailem przesłanym 04.06.18 ponownie zwracam się z prośbą o regulację zapadniętych studzienek na państwa drodze numer 396 w Oławie od zjazdu z mostu na rzece Odrze ul. B. Chrobrego w stronę miasta (do wysokości domu handlowego Kwadraciak). W godzinach nocnych i porannych tiry poruszające się ta drogą wywołują ogromny hałas wjeżdżając w zapadnięte studzienki kanalizacyjne oraz nierówną nawierzchnię. ***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 26.07.2018, 09:45
a u mnie nawet w dzień mało co jeździ :)
Balbina
Balbina 26.07.2018, 08:09
A u mnie na lipowej jada pićset chyba na mile morską.
Mieszkają w takich miejscach gdzie panuje ruch ale chcą żeby było jak w lesie nad jeziorkiem.Albo jedno albo drugie. Proste
Po prostu Polak
Po prostu Polak 26.07.2018, 07:24
To są konsekwencję mafijnych układów po PRLowskich. Stare łyse dziadki, które kiedyś siedziały w zarządach dróg dzisiaj zarządzają firmami, które te drogi teraz robi.
Ze stanu jakości budowanych lub remontowanych dróg powinien być rozliczony starosta. Ponieważ ów jegomość pracował niegdyś w zarządzie dróg więc powinien znać temat od podszewki, ale on zamiast fachowej wiedzy używa kolesi bo to on ma ręku władzę i od niego teraz zależą pewne decyzje. Ale on ma rączki czyste bo w formie przetargu wyłonił najtańszego, z tym, że jak widać po naszych drogach tanio to nie zawsze dobrze. Wielu z nas zastanawia się dlaczego rok, dwa, trzy po gruntownym remoncie ulic 3-go maja lub chrobrego stan drogi jest w gorszej kondycji niż ciąg ulic na drodze krajowej, która z pewnością jest mocniej eksploatowana. A no dlatego, że drogi lokalne od lat robi po taniości jedna i ta sama nieudaczna firma PRDiM Brzeg, która w moim odczuciu po pierwszej spartolonej robocie nie powinna być dopuszczana do następnych przetargów. Zapytacie czy to przypadek? Otóż nie! Bo w tej firmie jako pracownik nadzoru pracuje syn pana starosty, więc to jest ważniejsze niż to na ile i jak są budowane i remontowane nasze drogi.
Swoją drogą panie Rolfie Michałowski jak ma Pan czas polecam wystosować zawiadomienie do prokuratury i NIKu na tego kto te drogi odbiera i na tego kto na te drogi pozwala.
Maksym
Maksym 25.07.2018, 16:08
A co się dzieje na 11 go Listopada! Tam ruch cała noc i ciężarówki co wpadają w te koleiny! Nie da się spać nawet przy zamkniętych oknach.
Ans
Ans 25.07.2018, 14:14
Zapraszamy na kosciuszki w nocy . 4 godziny darcia sie patusow pod oknami !!! To dopiero halas
Ana
Ana 25.07.2018, 13:35
Zparaszmay kazdej nocy na ulice kosciuszki od srodka. Dam dopiero halas jak patologia drze mordy po pijaku do 4 rano ;)
Edyta
Edyta 25.07.2018, 12:36
Na Chrobrego w nocy bezruch dobre he he TIR za Tirem
maria
maria 25.07.2018, 12:22
Uszy umyć trzeba!
Wojtek
Wojtek 25.07.2018, 12:11
W nocy to tam panuje w zasadzie bezruch. Mieszkam po drugiej stronie to wiem
vfr
vfr 25.07.2018, 21:53
GŁUCHOTO JEDNA!!!

Pozostałe