Pijany kierowca uderzył w autobus

  • 19.06.2018, 08:03
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pijany kierowca uderzył w autobus
Do wypadku doszło 18 czerwca o godz. 21.40 na trasie Oława-Jelcz na prostym odcinku drogi. 40-letni obywatel Ukrainy jechał volkswagenem passatem, stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w autobus. Kierowca volkswagena był nietrzeźwy, miał około 2 promili w wydychanym powietrzu. W autobusie nie było pasażerów. Na badania trafił mężczyzna, który jechał ze sprawcą wypadku. 40-latkowi zabrano prawo jazdy, odpowie za  spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
26.06.2018, 13:16
Przestańcie obgadywać
Wojtek
Wojtek 26.06.2018, 12:35
A może tak z Anglii wyrzucić Polaków? Bo żrą ruskie pierogi, szeleszczą w języku, jedzą schabowego i słuchają disco polo!
Maduro
Maduro 26.06.2018, 09:54
Uważam że powinniśmy z krajem z urzędu ustawowo gloryfikujacym ludobójstwo faszyzm i banderyzm powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne a obywateli Polskich narodowości ukraińskiej spytać o stosunek i podpisanie deklaracji o braku kontaktu z tym krajem a pozostałym od razu deport. Izrael nie tolerowal by finansowania neohitlerowsich Niemiec jak ma pełno ludzi na emigracji. Logiczne.
olawianka
olawianka 26.06.2018, 09:43
Olawa miasto ukraincow,w szlafrokach siedza przed blokami,co to k.... jest co za wiesniacka kultura,won !!!Nie mam ochoty ogladac burakow,czuja sie jak u siebie na ukrainie!1Sa arogancy,bezczelni ,glosni itp.!!!!!
zxc
zxc 26.06.2018, 11:52
Kulturalny"polak" się odezwał swoim językiem kulturalnym.
jesteś
jesteś 25.06.2018, 23:37
głupi czy ruski?
Ja
Ja 25.06.2018, 21:00
Zgadzam się za dużo ich u nas niech wracają do siebie...
19.06.2018, 12:46
Wydalić wszystkich Ukraińców Polski
Adam
Adam 20.06.2018, 17:59
I ściągnąć wszystkich co do jednego rodaków z UK, Niemiec itd
20.06.2018, 20:09
A zapłacisz mi pensję 3 tys euro netto miesiecznie? O czym ty mowisz?
Adam
Adam 21.06.2018, 08:58
To była ironia!
Marian
Marian 19.06.2018, 11:25
Ja też widziałem jak ludzie wszędzie kupują
Jelczanin
Jelczanin 19.06.2018, 11:04
Z szosznami same problemy
Elajot
Elajot 19.06.2018, 10:50
Nie toleruje już Ukraińców . Ich zwiększona populacja powoduje u mnie nienawiść . Było okej gdy było ich paru. Lecz teraz gdy jest ich miliony mam ochote ich wszystkich odesłać .
19.06.2018, 10:36
A ja codziennie widzę jak ktoś coś kupuje
Antoni
Antoni 19.06.2018, 09:31
A ja widziałem jak 10 polaków kupowało Żołądkową, Wyborową, whisky i inne trunki. Nie wspomnę ilu polaków widziałem jak kupowali wino i piwo, Sam kupuje.
Rampampam
Rampampam 19.06.2018, 08:53
Wczoraj w Kauflandzie 3 ukraińców kupowało sobie 10 piw i fajki. I zwykle jak ich tam widzę, a jest to częsty widok, to browar musi być.
Anonim
Anonim 21.06.2018, 23:00
A ja mieszkając w Szwecji codziennie po godzinie 18 widuje grupkę Polaków z conajmniej jedna zgrzewka piwa. Taki już znak rozpoznawczy. Wiec może już skończ (...) na Ukraińców i popatrz na swój naród.
Dada
Dada 19.06.2018, 10:09
Oooo... to Polacy już nie kupują ?

Pozostałe