Trzeba usunąć, bo ludzie się boją

  • 18.06.2018, 13:25
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Trzeba usunąć, bo ludzie się boją
MINUS. Właściciele oławskiego browaru wnioskują do UM Oława o usunięcie kabla elektrycznego z zarządzanego przez miasto pasa drogowego. - Kabel umiejscowiony jest między płytami żelbetowymi, zlokalizowanymi pomiędzy naszym obiektem a pobliskim placem zabaw. Kabel jest nieużywany, ale ze względu na swoje położenie i stan, budzi uzasadniony niepokój rodziców korzystających z placu zabaw dzieci, przechodniów i osób odwiedzających nasz obiekt. Liczne skargi kierowane są do nas. *** Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Osservatore Olaviae
Osservatore Olaviae 22.06.2018, 18:32
Kabel został usunięty. Sukces!
Mariusz
Mariusz 21.06.2018, 20:22
Grzegorz napisał:
,, ... Ciekawe, czy notatka w gazecie kogoś ruszy…"

Tak ruszy jak notatka w gazecie o pobliskim śmietniku.
.... , ale życzę powodzenia.

P.s.
Prośba do zarządcy terenem.
Proszę przy okazji ponownie zabezpieczyć na granicy Wspólnoty Mieszkaniowej i Browaru chodnik , którym nielegalnie poruszają się pojazdy mechaniczne.
Teren zostal odgrodzony , ale jeden z tych elementów został wyrwany.
Grzegorz
Grzegorz 21.06.2018, 19:17
Jestem jedną z osób, które zgłaszały problem w browarze. Poinformowano mnie, że kabel pochodzi przypuszczalnie jeszcze z czasów "radzieckich koszar", został sprawdzony przez ich elektryka, jest odłączony od zasilania i tym samym nie stwarza zagrożenia. Przyznano mi rację, że wygląda niepokojąco, ale usunąć może go tylko zarządca drogi, czyli miasto. Ciekawe, czy notatka w gazecie kogoś ruszy...
Mariusz
Mariusz 21.06.2018, 18:49
Annamaria napisał:
,, .... Mariuszku, ty się ogarnij i ze zrozumieniem czytaj… „Kabel jest nieużywany”, ....."

Kto to stwierdził ? ...... , barman ? :/
Annamaria
Annamaria 20.06.2018, 22:44
Mariuszku, ty się ogarnij i ze zrozumieniem czytaj... "Kabel jest nieużywany", więc jakie pogotowie energetyczne?
A z reklamą to do kogo pijesz? To źle, że ktoś się przejmuje czymś takim? Mój starszy brat miał kolegę w podstawówce, który zaczął kiedyś na wagarach taki leżący na ziemi kabel naparzać kijem. Od kilkudziesięciu lat wącha kwiatki od spodu.
Mariusz
Mariusz 20.06.2018, 20:54
Wracając do tematu.
Do takich spraw wzywa się Pogotowie Energetyczne , a nie zakłada temat w Powiatowej ...... , darmową reklamę przy okazji robić.
hamskiryj
hamskiryj 19.06.2018, 16:30
zlomiarzy zawolajcie ipo klopocie
ąleksandr
ąleksandr 19.06.2018, 14:27
A kto ten syf robi? tu jest cały problem.... Ja nie, Ty nie to kto? Wrzucać trzeba zdjęcia tej swołoczy która to czyni
Mariusz
Mariusz 19.06.2018, 12:08
Tomassz nie rozumię dlaczego się czepiasz tych śmietników ?
Nawiązujac do artykułu

https://gazeta-olawa.pl/inform…

,, .... – Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska oraz Straż Miejska w Oławie na bieżąco kontrolują stan czystości na terenie miasta – informuje Lilla Rzadkowska, sekretarz miasta. – W razie zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości, bądź otrzymania sygnału od mieszkańców, są one przekazywane do podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie czystości danego terenu (w tym m.in.: zarządców nieruchomości, zarządców dróg, prywatnym właścicielom oraz firmie „Seiso”). .... "

........
Tomassz
Tomassz 18.06.2018, 21:27
Wrzucajcie foty. Poznajmy mistrzów parkowania i psiarzy udających, że nie widzą, jak ich sierściuchy defekują. W tle zobaczmy syfiasty śmietnik i dzikie trawy.
Ten małpi gaj nie ma szczęścia do gospodarza. Kto nim "zarządza"? Wspólnota, zieleń miejska? Raczej nie browar, bo przy nim zieleń zaopiekowana.
Dariusz
Dariusz 18.06.2018, 19:06
Ja na straż dzwonię, jak tak parkują. Auto można chwycić. Gorzej z okolicznymi mieszkańcami, którzy na tym zarośniętym zielskiem trawniku/placu zabaw wysrywają swoje psy. Też mogę podesłać.
Jas
Jas 18.06.2018, 17:42
Powiem tak... jest tam miedziawka? Jesli tak to po zachodzie slonca zalatwie sprawe.
Mariusz
Mariusz 18.06.2018, 15:41
A mnie irytuje , że Wasi klienci parkują bokiem auta ( dwoma kołami) na trawniku , na przeciw przyległemu do browaru parkingu.

P.s.
Na życzenie fotki podeślę.

Pozostałe