Porównywarka kredytowa – wybierz kredyt na najlepszych warunkach

  • 12.06.2018, 08:34
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Porównywarka kredytowa – wybierz kredyt na najlepszych warunkach

Banki nieustannie licytują się na to, który z nich zaoferuje nam kredyt z niższą ratą i korzystniejszym oprocentowaniem. Potencjalny kredytobiorca kuszony jest na wiele sposobów, a siła dobrze skomponowanej reklamy może być naprawdę wielką i niejednokrotnie to właśnie pod jej wpływem podejmujemy decyzję odnośnie podpisania umowy kredytowej. Warto jednak do tak istotnej operacji, jak wzięcie kredytu podejść „na chłodno” nie kierując się wyłącznie przekazami reklamowymi. Niezastąpionym narzędziem, pozwalający na szybkie porównanie poszczególnych ofert okazuje się często porównywarka kredytowa.

Czym jest porównywarka kredytowa?

Porównywarka kredytowa to specjalistyczne narzędzie umożliwiające zestawianie i porównywanie ze sobą poszczególnych elementów ofert kredytowych banków i instytucji finansowych. Korzystanie z niej pozwala nam na faktyczne porównanie parametrów oferty kredytów gotówkowych, konsumpcyjnych, hipotecznych, samochodowych oraz wielu innych kredytów, oferowanych zarówno przez banki, kasy oszczędnościowe, jak i inne instytucje finansowe działające na rynku. Dzięki temu otrzymujemy realną analizę poszczególnych ofert kredytowych, mając możliwość wyboru tej najbardziej atrakcyjnej dla nas samych.

 

Jak działają porównywarki kredytowe?

Zasadę działania porównywarki warto omówić na przykładzie jednej z najpopularniejszych tego typu aplikacji na rynku - porównywarka kredytowa (www.lowcakredytow.pl). Porównywarka oferuje nam szybkie zestawienie ofert kilkudziesięciu banków oraz instytucji w zależności od tego, jaka forma kredytu nas interesuje. Porównywarka „zbiera” informacje o aktualnych produktach finansowych znajdujących się w ofercie banków i pozwala zestawiać ze sobą takie parametry jak: oprocentowanie kredytu, RRSO, ilość rat do spłaty czy wysokość wymaganego wkładu własnego. Dzięki temu klient – kredytobiorca otrzymuje kompleksową informację, pozwalającą porównać ze sobą całkowite koszty kredytów oferowanych w poszczególnych instytucjach.

Dodatkowe zalety porównywarek kredytowych online

Jednak zwykle, porównywarki kredytowe oferują znacznie więcej możliwości niż tylko zestawienie najlepszych ofert kredytowych. Warto zwrócić uwagę również na fakt, iż na tego rodzaju stronach, przy danej ofercie kredytu często znajduje się link kierujący nas bezpośrednio na stronę banku, w celu złożenia wniosku o kredyt online. Porównywarki kredytowe często opracowują także rankingi kredytów, sugerując klientom, który bank w danej chwili przedstawia najlepszą ofertę kredytu gotówkowego, gdzie najbardziej opłaca się wziąć kredyt na mieszkanie itp. Sprawdź ranking kredytów gotówkowych online na www.lowcakredytow.pl.

(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tamara
Tamara 12.06.2018, 11:53
fajna opcja z tą porównywarką. ja jak brałam kredyt to z pomocą pana Lewandowskiego z Galerii Finansowej. Pośrednicy kredytowi mają dużą wiedzę jak, gdzie wziąć kredyt siedzą w tym to się znają a łatwo się nadzić na ofertę pożyczki jakąś i można sobie biedy naklepać..

Pozostałe