Duża szansa na wspaniałe podwórko!

  • 07.06.2018, 13:50
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Duża szansa na wspaniałe podwórko!
Zagłosuj! Trwa głosowanie na plac zabaw ufundowany przez firmę Nivea. Na nowe podwórko czekają dzieci z osiedla Nowy Otok (ul. Bursztynowa), Lipowej, Marcinowic i Wójcic. W tej chwili największe szanse mają dzieci z Oławy - osiedle Nowy Otok - jest na 4 miejscu (podwórka otrzymuje pięć pierwszych lokalizacji) i z Marcinowic (w tej chwili pierwsze miejsce w rankingu miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców). TUTAJ można głosować: https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=1&district_id=15&city=  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hood
Hood 07.06.2018, 22:59
Ludziom chyba się nie chce. My zaangażowaliśmy całą rodzinę, znajomych, sąsiedzi też głosują, a głosów dziennie przybywa niewiele(lokalizacja ul. Bursztynowa) dzisiaj niespełna 700, dla porównania w Marcinkowicach przybyło 1900!Można? Można! Tylko trzeba się zorganizować. Trzymam kciuki za wszystkie okalizacje. Oby nam się udało.

Pozostałe