Piękna i niezwykła - na dużym ekranie!

  • 05.06.2018, 16:47
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Piękna i niezwykła - na dużym ekranie!

Przyroda powiatu oławskiego jest naprawdę wyjątkowo piękna. Nie każdy ma okazję i czas, aby z bliska podziwiać te zachwycające i kojące widoki. Film „Przyroda Ziemi Oławskiej”, zrealizowany przez utalentowanego fotografika Grzegorza Bobrowicza powstał na zlecenie Starostwa Powiatowego w Oławie. Grzegorz Bobrowicz przedstawił w filmie wszystkie najcenniejsze przyrodniczo obszary powiatu oławskiego, w tym ostoje sieci „Natura 2000”, rezerwaty przyrody i jedyny istniejący użytek ekologiczny. Większość jest zlokalizowana w dolinach rzek Odry i Oławy. – Zasadnicze zdjęcia do filmu powstały między marcem a październikiem 2017 roku. Część materiału filmowego zebrałem w latach wcześniejszych. Dotyczy to głównie ujęć zwierząt, które realizuje się czasem latami – opowiada autor filmu Grzegorz Bobrowicz,

Film przebogaty w zapierające dech w piersiach ujęcia można będzie zobaczyć w kinie "Odra" 15 czerwca o godz. 18.00.  Pół godziny później w sali konferencyjnej CTKiR Browaru Probus przy ul. Młyńskiej, odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Bobrowiczem, połączone z prezentacją jego najnowszej książki "Fotografowanie polskiej przyrody".
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe