Uczą dzieci, by marnować mniej

  • 27.11.2019, 11:53
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Uczą dzieci, by marnować mniej

Lekcje związane z problemem marnowania żywności zorganizowano w Wierzbnie i w Osieku

Uczniowie chętnie dzielili się dotychczasową wiedzą i doświadczeniami. Wśród zaproszonych gości byli dyrektor Banku Żywności we Wrocławiu Piotr Gluz oraz prezes fundacji Weź Pomóż Jan Piontek. Panowie przekazali dużo praktycznej wiedzy, która może przełożyć się na mniejszą ilość marnowanej żywności. Projekt „Upowszechnianie wiedzy na temat problemu marnowania żywności i metody zapobiegania” jest dofinansowany ze środków projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.11.2019, 22:15
Wszystko fajnie, tylko zapomnieliście napisać, że aby dziecko mogło uczestniczyć w tej prelekcji musi udostępnić swoje dane osobowe . Jeśli tego nie zrobi, nie może brać w tym udziału.Co ciekawe na świstkach, które dostają dzieci nie jest nawet napisane jakie konkretnie dane będą udostępniane.

Pozostałe