Wysypisko na Parkowej

  • 16.03.2018, 09:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Wysypisko na Parkowej
Katarzyna zwraca uwagę na miejsce, które odstrasza W Jelczu-Laskowicach sprzątali magazyny na koniec 2017 roku. I do tej pory leżą śmieci! Czy ktoś się tym zainteresuje i posprząta? Czy dalej to tak będzie kwitło...?
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktos
Ktos 05.04.2018, 16:54
Hello co z tym wysypiskiem ktos z tym cos zrobi i zainteresuje sie ??!
Anonim
Anonim 17.03.2018, 06:28
Niech w końcu zrobią oświetlenie drogę przy ulicy Folwarczne i Parkowej. Zabiorą te wysypisko śmieci
Wstyd Panie Burmistrzu że takie rzeczy za murem
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.03.2018, 06:25
Urząd miasta nie widzi problemu mimo że obok nich dzieje się takie wysypisko śmieci.jest smród brud nikt nawet nie był na miejscu zobaczyć jak żyjemy jak tak można mimo że tu na wiosce mamy wszystko w okolicy cymetarzu straż pożarna zajazd autobusowy policje pocztę kościół niedaleko szkołę urząd pracy przychodnie ateke A mamy taki brud smród drogi nie zrobione brak oświetlenia zagrodzili chodnik koło policji i nic z tym nikt nie robi ciężko tam przejść tak wąsko w godzinach kumulacji szczytu to dzieci młodzież starsi ludzie schodzą mijając się. Tak nie powinno być pl cichu zagrodzili drutem gdzie w okolicy podciagli gaz większość myślała że tu będą ciągnąć .A tu takie ogromne zdziwienie .A nasze władzę nie robią nic co tu się wyprawia pustostany dewaatowane co dnia bezdomnych pająków i narkomanów wszędzie po tych budynkach to wszystko się sypie co to za zabytek.Moze w końcu przejrzycie na oczy i ktoś się tym zajmnie
Anonim
Anonim 16.03.2018, 20:37
Głośno o tym się pisze mówi a i tak nikt z tym nic nie zrobi.
Anonim
Anonim 16.03.2018, 20:36
Wstyd wstyd wstyd
16.03.2018, 20:36
dziady z gminy
kristof
kristof 16.03.2018, 20:35
sam mu zaniose
Anonim
Anonim 16.03.2018, 20:33
Niech w końcu burmistrz zrobi ta drogę oświetlenie i zabierze te śmieci i rozwalił te stare opuszczone budynki które się walą i non stop się pala. .. Ile jeszcze razy ma się tam palić żeby w końcu coś z tym zrobić...mieszkam blisko tych obor... Znajomi przyjeżdżają do nas i rodzina i mówią że tragedia to wygląda że jak za komuny hahaha a burmistrz i jego radni siedzą przy stoliku i się cieszą że koło sirbie mają kosteczke oświetlenie i zero błota brawoo
Mieszkanka
Mieszkanka 16.03.2018, 16:02
Piękny Folwark i zabytki mamy wysypisko śmieci i smród brud .A afera bo smug.tu O nas nikt nie dba wielokrotnie poruszane ruiny które walą się. Chodnik zagrodzili i tyle bo najprościej ludzie schodzą na ulice bo tyle chodnika zabrali .nie zważając na mieszkańców co codziennie kilkanaście razy dziennie pokonują ta drogę wzdłuż policji .koło muru Folwarku obok Miasta i Gminy .ludzie topie się w błocie przy ulicy Parkowej aż do Ul.Folwarcznej którzy korzystają zatoczki autobusowej poczty policji kościoła czy cymetarza.nic tu władzę nie robią. Jak chodziło o strasz to pamiętali o nas A teraz my sami z wysypiskiem śmieci. Tu starsi ludzie więc zapomnieli o nas brak chodników oświetlenia. Mamy za to meline pije na potęgę to narkomanów pełno smród wysypisko śmieci odcięcie od cywilizacji w koło każdą część zrobiona od Piekar Chwalowic czy w kierunku wylotu na Oleśnice czy Wrocław bo w kierunku miasta pięknie
My mamy tu ruiny takie oto zabytki sypiace sie
Mieszkanka
Mieszkanka 16.03.2018, 15:48
P. Burmistrz nie interesuje się ta częścią miasta w ogóle. Wstyd ?że obok jest Urząd Miasta .
Strach tam chodzić,Na około tylko pijacy narkomani błoto zero oświetlenia chodników smród wszędzie kupa śmieci od ul.Parkowej po Ul.Folwarczną.
Dzieci chodzą tamtędy topią się w błocie dachówki lecą przy tych wichurach to blachy mało nie urwało,tylko czekać aż coś się stanie .W koło parku pięknie zrobione zostało A ul Folwarczna i Parkowa to średniowiecze mimo że obok przystanek autobusowy i policja kościół. Chodnik przy policji najlepiej odrodzić A ludzie po ulicy chodzą dzieci młodzież w godzinach szczytu ciężko tam przejść .zagrodzili pozostawili i tyle pomocy dla mieszkańców. Wstyd co to za władzę nikt tu nic nie robi .
Tylko nie ma funduszy jak zawsze.
Gosia i Gosia
Gosia i Gosia 16.03.2018, 15:24
Miejsce żyje ... A z tego co się tam kumuluje ktuz wie .. z tamtad nie daleka droga na pobliskim cmentarz.. ktuz wie jakie to stare i co na samym dole pod tym gruzem śmieci gnije..


Zachęcam do zakupu maseczek teren żółta taśmą oznaczyć i jesze dać tabliczkę Zapraszamy na zwiedzanie jak ludzie mieszkają z wysypiskiem Śmieci


Samo zdrowie , piękne widoki , czyste powietrze , piękna Agroturystyka
16.03.2018, 15:44
A ja zachęcam do nauki. Przede wszystkim języka polskiego.
Niuniusia
Niuniusia 16.03.2018, 15:13
Fajnie wspomnie jeśli ktoś by Ślub brał i limuzyna z Panną młodą na takich pięknych widokach ..
Mrozy są zamrozi bakterie może cza powiadomić jakieś służby miernikiem by zmierzyli co za syf z tego się wyłania ... Ahh no tak z tad te Smogi
Gosc
Gosc 16.03.2018, 15:04
W koncu zrobcie cos z tym wszystkim bo az wstyd. Caly czas podpalenia siedzenie pijakow po tych pustostanach strach wyjsc wieczorem z domu. Droga nie zrobiona błoto przejsc nie mozna
Niuniusia
Niuniusia 16.03.2018, 14:57
Tak a na placu folwark ma powstać przeczkole ahh biedne dzieci będą pewnie musieli przejść przez kupę gruzu śmieci zarazków bakterii do przeczkola bo to dalej bd tam gnio rozkładało sie a ludzie bd jesze dorzucać śmieci aż powstaną Wielkie Góry Stołowe ...



Butelki szlko .. dzieci jak mają się bawić przed domem skoro maga wpaść upaść w tę szła i SB krzywdę zrobić bd straszny huragan jak to rozwieje jakaś troba powietrzna mieszkańcy bd mieli to szybko za płotem na podwórku .


Radny odszedł wszystkie domy każde dzwi opual z zapytaniem . Przyjedzie na radę na pobliską Straż Pożarna w sprawie lamp aby oświetlić polną drogę ..

Niech oświetlą hahaha może wtedy by wysypisko śmieci zobaczył . Bo tak nie widział przechodząc obok nich kilkanaście razy i w dzień i pod wieczór ... .. Super .. .

Straż policja przyjeżdża i co i też nic w (...) to moja często oo interwencję w to samo miejsce i co nie dziwi ich to że wysypisko śmieci tam jest... gnije i gnije i glebę i w powietrze

Też super zainteresowanie ..

Ile jesze takich miejsc jest ? Lub ma powstać ?!
I żeby każdy tak obojętnie przeszedł...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.03.2018, 14:54
Wkoncu ktoś poruszył ten temat!!! Może Pan burmistrz chce pod swój dom te śmieci?!
Gosc
Gosc 16.03.2018, 14:47
Zrobcie cos z tym koncu i zainteresujcie sie powaznie tematem bo wstyd
Mieszkanka
Mieszkanka 16.03.2018, 14:31
W koncu moze tym ktos sie zainteresuje...Mieszkam tam chodzilam sprzatalam co moglismy z mezem kosilismy mimo ze nie nasz teren ale po drugiej stronie chodnik...w jednej chwili jakis pan wpadł na pomysl by wysprzatac magazyny ,dobrze ale niech to skonczy !zrobil kolo naszego bloku smietnisko ! Nie daleko stoi urząd miasta gminy widza co sie dzieje ...ponoc jezdili ogladali i nie wezma sie za wlasciciela tego co zrobil.Gdzie ekologia srodowiska!tez przeciez o tym tak glosno sie mowi ...Jezdza smieciarki nikt nikomu nie chce zwrocic uwagi.Moze gazeta -olawska w koncu nam pomoze ....NIECH ZABIERAJA NAM TE SMIECI...Straz pozarna policja przyjezdzali nie raz bo ludzie podpalaja zero reakcji.
Mieszkanka
Mieszkanka 16.03.2018, 12:54
Burmistrz nie interesuje się tą częścią miasta Najważniejsze że ma czysto koło domu swojego, tutaj strach dzieci wypuszczać naokoło sami pijacy i narkomani ,błoto i smieci wszedzie dzieci do szkoły muszą w kaloszach chodzić.
Mieszkanka
Mieszkanka 16.03.2018, 14:41
Potwierdzam zapomnieli o tej części nic nie robią żyjemy jak za komuny aż wstyd że obok urząd Gminy
nono
nono 16.03.2018, 11:14
To nie jest ul. Parkowa w Oławie. Nasza Parkowa jest czysta, bo mieszkańcy sami o to dbają!

Pozostałe