Oławskie objawienia w sieci. Matka Boża mówi o Domańskim...

  • 26.11.2019, 12:08
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Oławskie objawienia w sieci. Matka Boża mówi o Domańskim...

Od paru tygodni działa strona internetowa, zajmująca się tzw. objawieniami oławskimi. Jest tam wszystko na ten temat, nawet film z pogrzebu Kazimierza Domańskiego (publikujemy go poniżej)

Strona Objawieniaolawskie.pl gromadzi wszystko, co tylko dotyczy objawiań oławskich, których - przypomnijmy - Kościół katolicki nigdy nie uznał. Jest tam biografia Kazimierza Domańskiego, są filmiki, zdjęcia oraz teksty tzw. orędzi, które publikowanie były choćby w książce "Iskra Bożego Pokoju z Oławy". Są także teksty innych objawień i proroctw, nawiązujących do oławskiej historii. Już na głównej stronie jest fragment orędzia Matki Bożej (z września 2019!) do mistyczki Alicji Marii Michaliny z Tomaszowa Lubelskiego: "I już jest czas, aby ten niefortunny Episkopat Polski i biskup tego miejsca Gulbinowicz przeprosił publicznie mój lud i uznał te orędzia oławskie oraz świadectwa ludzi tam uzdrowionych. U Boga nic co jest dobre, nie jest zapomniane. Wrogów tej historii było wielu SB, MO, PZPR i inne siły, szczególnie masońskie, które triumfowały". Jeśli ktoś lubi świat nieuznanych objawień i takichże współczesnych proroctw, poczuje się jak w domu. Autor strony nie ukrywa, że właśnie taki był zamysł. ROZMAWIALIŚMY z AUTOREM TEJ STRONY - artykuł w całości można przeczytać w e-wydaniu gazety: TUTAJ - koszt 2.90 zł

Marcin twierdzi, że potrzebne są filmy, zdjęcia, świadectwa nawróceń, czy uzdrowień. Także taśmy z głosem Matki Bożej: - Bardzo miło byłoby także otrzymać nagranie filmowe jednego z Cudów Słońca. Mogą być niewywołane albo też na jakichś starych nośnikach. Jeśli ktoś ma coś takiego, to na stronie jest zakładka "KONTAKT" do takich spraw.

Ze strony ObjawieniaOlawskie.pl (pisownia oryginalna): Pan Jezus przez proroka Cypriana Polaka: Orędzia przekazywane przez Cypriana Polaka (Krzysztofa Michałowskiego) potwierdzają się wzajemnie z Orędziami przekazywanymi przez Marię Michalinę od Apokalipsy (odnośniki będą nieco niżej), zawierają wzajemne potwierdzenia prawdziwości. Oczywiście, że te Orędzia są krytykowane przez różnych ludzi, także przez niektórych Kapłanów, ale czyż i Objawienia w Oławie nie były poddawane bezustannym atakom, które miały jeden zły cel - odwieść od miejsca Objawień? Nie znaczy to, że wszyscy atakujący mieli złe motywacje, ale celowo wytwarzano złą atmosferę zamętu, aby podważać autentyczność Objawień. Tak samo jest z mistykiem Cyprianem Polakiem i mistyczką Marią Michaliną od Apokalipsy. Dodatkowo nienawiść do mistyka Cypriana Polaka potęguje się przez to, co w tych przekazach Pan Jezus podawał odnośnie tzw. "katastrofy Smoleńskiej"... Matka Boża przez prorokinię Marię Michalinę od Apokalipsy: Jest dziecko wiele świadectw co do tych MOICH objawień w Oławie. Niech ta strona internetowa daje dokumenty, świadectwa ludu uzdrowionego, proroctwa podane do publicznej wiadomości, by zmusić EXL do otwarcia sprawy rehabilitacji osoby wybranej, Kazimierza Domańskiego i listem pasterskim na ambonach wygłoszone. Należy się też słowo przepraszam dla wszystkich moich dzieci, którzy tam przyjeżdżali, uwierzyli, a szczególnie  rodzinie Pana Domańskiego, która była bardzo prześladowana, Mój wybrany syn torturowany na różne sposoby psychiczne i fizyczne. Wysłać do biskupa Gulbinowicza, rodziny śp. sługi Mojego Kazimierza Domańskiego, opublikować na stronie DM św. JPII oraz "OBJAWIEŃ OŁAWSKICH". I NIECH SIĘ TAK STANIE. Na stronie internetowej prowadzonej przez Marcina są dostępne również materiały video, poniżej niektóre z nich (między innymi film z pogrzebu)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
uruk
uruk 29.11.2019, 08:12
Podejrzany, rozumiem Cię! Jesteś takie "Alter ego" lub taką wyrocznią . Ale mam nadzieje ,że nie chodzi o kolor twoich papierów. Pzdr..Uruk
Walentyna Szczepanik
Walentyna Szczepanik 29.11.2019, 07:36
NARESZCIE powróciła pamięć o panu Domańskim , Pomógł dużo ludziom Dziękuję
Podejrzany
Podejrzany 28.11.2019, 13:35
urok, wydaje mi sie ze ja wiem kim ty jestes, ale to nie jest takie wazne. Dzisiaj niemam czasu, moze jutro. pojutrze odpisze ci ,ale nie na wszystko, musialaby to byc naprawde gruba ksiazka. Napisze ci naprzyklad dlaczego jestem podejrzany, dlaczego uzywam tego slowa "Podejrzany". Ze Kazia Domanskiego wymyslili i stworzyli bandyci z SB-ecji, to nie trzeba byc filozofem. Wszyscy SB-cy o tym wiedzieli i wiedza, ale nie wszyscy Kazia tworzyli, napisze ci jak do tego doszlo. Urok, a ty musisz mi obiecac, ze zrobisz tak azebym BEKNAL, zeby mnie zamkneli obiecali mi to juz rozni ludzie, miedzy innymi Anonim ktorego kolga jest Jacek komendat milicji.
Urok, Kaminski wie kim ja jestem, Lukasz Orbitowski rowniez, wszyscy SB-ecy rowniez mnie znaja, znaja mnie wszyscy ktorzy doprowadzili Tomka Komende do wolnosci, Znaja mnie ci co teraz sie pastwia nad niewinnym Norbertem Basiura i Irkiem. Znaja mnie wszyscy owczesni biskupi (ktorzy byli biskupami w 1983 roku). itd..itd...
Pamietaj, jestes specjalista w donoszeniu, licze na ciebie
uruk
uruk 28.11.2019, 10:29
To daj dowody , papiery taśmy inaczej jest to szkalowanie insynuacjami a za to można mieć problemy i beknąć jak ktoś się wkurzy za te fantazje.
uruk
uruk 28.11.2019, 10:25
Podejrzany, a czy Twój pseudonim jest taki bo zostałeś podejrzany np. w niezręcznej sytuacji jak donoszenie na sąsiadów , czy podejrzany bo jesteś podejrzliwy w stosunku do sąsiadów ,że są jacyś niepewni i trzeba na nich donieść. Widzisz jak gierka domysłami gubi- chodziło mi o piguły na pamięć a wyskoczyłeś z psychiatrykiem. Jak masz jakieś dowody ,że pan Domański to dzięki esbecji wszystko robił to przedstaw na to dowody - papiery , zeznania świadków, filmy, inaczej jest to szkalowanie insynuacjami osoby, a za to już można beknąć. Mniemam, że pan Łukasz Orbitowski jest twoim znajomym i wie od kogo dostaje takie rewelacje. Tak samo pan Kamiński orientuje się kto pisze te wymysły, Iż to on napisał " Kult" (a Łukasz się tylko podpisał) Ciekawi mnie tylko jedno! czemu mając takie info o działalności bezpieki w tamtych czasach dopiero teraz się uaktywniłeś i zatruwasz komentarze fantazjami. Ludzie mają swoją mądrość i jak ktoś chce to wierzy a jak nie to nie, jak chcą kogoś pojechać na forum to jadą jak po burej su….e ale nigdy nie oskarżają innych bo im się coś wydaje. Pisałem Ci kiedyś byś wypuścił własną książkę to chętnie poczytam a jak tam przedstawisz jakieś konkrety to chętnie wszystko odszczekam. Pzdr. Uruk
ObjawieniaOlawskie.pl
ObjawieniaOlawskie.pl 27.11.2019, 16:46
Poszukiwane są taśmy z Głosem Matki Bożej. Na ten moment mamy dostępny tylko mały fragment pierwszej taśmy. Jest stenogram obydwu taśm. Pierwsza została zarejestrowana 1-go listopada, a druga 8-go grudnia 1985r. Nawet nie potrzebuję ich fizycznie, ale żeby ktoś je dobrze zgrał do postaci cyfrowej. Na stronie internetowej jest zakładka „kontakt”, gdzie można w tej sprawie pisać. Byłoby to bardzo pożyteczne, bo one były niegdyś słynne, ale teraz nie bardzo jest dostęp do tych nagrań.
Mario
Mario 27.11.2019, 16:16
max napisał:

,, Dałbyś SOBIE już spokój z tym PISaniem komentarzy. Caps Lock ci się zaciął?"
Słuchaj spamerze.
jak masz problem , to kup sobie świerszczyk i załatw temat w WC
Maryśka
Maryśka 28.11.2019, 16:59
Kto tu jest spamer, kmiotku?
Podejrzany
Podejrzany 27.11.2019, 15:22
urok,to co ja napisalem na ten temat jest tutaj, w tym artykule:

https://gazeta-olawa.pl/rozmow…

Moge Ci powiedziec jeszcze jedno: Gdybym o tym nic nie wiedzial, nie pisalbym. Na tematy o ktorych niewiem nic, lub wiem malo, nie zabieram glosu. Mozemy pojsc razem do psychiatry, zobaczymy komu psychiatra przepisze te twoje piguly. No i przy okazji zobaczylbym jak wyglada ten "co sie nie gubi w zeznaniach i ma dobry styl".

To jest ten wpis o ktorym mowisz:
Podejrzany

"Lukaszku, nie narzekaj, trzeba bylo napisac ksiazke o „matce boskiej” Domanskiego, o SB-ekach. Po co SB-ecy z „matka boska” Domanskiego stworzyli te „cuda olawskie”?. Pisalem Ci juz tyle razy, ale do Ciebie to nie dociera. Zainteresowanie tymi „cudami” jest tak znikome, poniewaz ludzie znaja prawde. Kazio Domanski i zaden inny normalny czlowiek nie moglby wybudowac bez pozwolenia swieckiego i koscielnego zadnej stodoly, zabudowan gospodarczych, Kosciola, kapliczek, domu dla siebie, na rurach gazowych itd. ,itd. . Zbierac pieniadze na ten cel bez pozwolenia itd. , itd. Nikt nie mogl tego robic przedtem i dzisiaj rowniez nie moze nic robic bez pozwolenia. Mogli to robic tylko i wylacznie SB-ecy. Tak samo Walesa nie zostalby nigdy prezydentem, gdyby nie SB-ecy. Lukaszku, jestes jeszcze mlody, ale nie musisz byc do tylu. Jesli napiszesz prawde o tej „matce boskiej” SB-eckiej Domanskiego, dlaczego wlasnie Kazia wybrali za figuranta?, co oni robili?, co sie za tym kryje?, dlaczego zginelo tylu ludzi?, itd., itd. . Wtedy Twoja ksiazka bedzie sie dobrze sprzedawala nie tylko w Polsce, ale i poza granicami Polski."
Komentarz
Zgłoś naruszenie regulaminu
ObjawieniaOlawskie.pl
ObjawieniaOlawskie.pl 27.11.2019, 16:09
Celem moim nie jest dyskusja z ludźmi uprzedzonymi, albo zajmującymi z góry upatrzone stanowisko. Mogę przemawiać jedynie językiem faktów, tutaj jest pełna treść tych Orędzi, można przeczytać, wskazać fragmenty podejrzane o dyktando służb. Rozmawiajmy o faktach, rzucenie ściany podejrzeń nie jest faktami.

https://objawieniaolawskie.pl/…
uruk
uruk 27.11.2019, 13:20
Podejrzany a czy Ty czasami nie pisałeś w związku z artykułem, wywiadem z Ł. Orbitowskim na temat "Kultu" i doradzałeś mu w komentarzu aby napisał o SB-ekach u św. pamięci Domańkiego, to książka się sprzeda ,że ho! ho! . Czemu więc teraz twierdzisz ,że to pan Kamiński napisał tę powieść a Łukasz się tylko podpisał. Jak dla mnie to powinieneś brać na to piguły ,bo się gubisz w zeznaniach i to Ty jesteś faktycznie podejrzany o SB-ecję skoro tak wiele o tym wiesz i piszesz. Zmień styl bo capi na kilometr jak piszesz te bzdety .
ObjawieniaOlawskie.pl
ObjawieniaOlawskie.pl 27.11.2019, 12:08
Co do zarzutów o esbeckość i przeciwstawianu się dziełu ks. Popiełuszki

Objawienie nr 63 — 8 IX 1988. — Oława, przekazuje Pan Jezus

— Mój synu, przekaż, aby polski naród modlił się o wyniesienie na ołtarze prymasa Wyszyńskiego i ks. Jerzego Popiełuszki. Módlcie się za moje chore sługi, bo wielu jest chorych. Przez wasze modlitwy oni mogą otrzymać łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Mój synu, miejsce objawień w Oławie należy teraz do innej parafii pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia przy osiedlu Jana Sobieskiego. Orędzia masz przekazywać też tej nowo budującej się parafii.
— Mój synu, zasyłam błogosławieństwo dla namiestnika Jana Pawła i dla wszystkich moich sług na ziemi. Zasyłam tym, którzy mają przekazy ode Mnie i od mojej Matki oraz dla całego Ludu Bożego w Imię Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego.
— Następne objawienia i polecenia będą w październiku”.
Podejrzany
Podejrzany 26.11.2019, 21:17
To sa SB-eckie objawienia w Olawie, tam niema nic wspolnego z Kosciolem.Te tak zwane cuda wymyslili i stworzyli Sb-ecy. Gdyby robil to ktos inny, Sb-ecy natychmiast by to zlikwidowali, tak jak zlikwidowali miedzy innymi ksiedza Popieluszke. Dlaczego Kaminskiemu tak zalezy aby mowic znowu o tak zwanych cudach SB-eckich w Olawie?. Po co Kaminski napisal ksiazke "kult", ale do podpisania sie pod nia sciagnal Lukasza Orbitowskiego.????? ????? itd.
anonim
anonim 27.11.2019, 11:39
Masz obsesję SB-owską?! Coś w tym jest.
Mario
Mario 26.11.2019, 16:16
DALIBYŚCIE JUŻ SOBIE SPOKÓJ Z TYMI OBJAWIENIAMI
max
max 27.11.2019, 11:37
Dałbyś SOBIE już spokój z tym PISaniem komentarzy. Caps Lock ci się zaciął?
Mateusz
Mateusz 26.11.2019, 16:55
Właśnie dlatego trzeba je rozpowszechniać, żeby nie dawać sobie z nimi spokoju.

Pozostałe