Prowokacja w "Czwórce"

  • 19.01.2018, 08:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Prowokacja w "Czwórce"
W czwartek 11 stycznia przeprowadzono wspólną akcję policji i szkoły Na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II odbyła się akcja "Zachowaj ostrożność - nie ufaj nieznajomym". Głównym jej celem było uwrażliwienie dzieci na zagrożenia ze strony osób dorosłych. Przeprowadzili ją policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Prowokacją zostali objęci wszyscy uczniowie klas I-VI oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Policjanci ubrani po cywilu nakłaniali dzieci do rozmów, rozdając przy tym słodycze. Pytali o dane osobowe, adres zamieszkania, czy wracają same do domu oraz gdzie pracują ich rodzice. Reakcje uczniów były różne. Jedni chętnie częstowali się cukierkami, a inni poinformowali nauczycieli o obcych osobach na terenie szkoły. Wszystkie dzieci uczestniczyły później w podsumowaniu na sali gimnastycznej. Poprowadził je dzielnicowy Mateusz Piasecki. Przypomniano zasady zachowania i postępowania w stosunku do obcych ludzi, mówienia "nie" w sytuacjach mogących stanowić dla nich zagrożenie oraz pomocy w sytuacjach budzących niepokój. (POL)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PK
PK 29.01.2018, 12:00
No i znowu te chamskie komentarze prostaka o wielkich aspiracjach. Zróbcie coś z tym albo skierujcie na jakieś leczenie albo kurs.
twój wieczny fan
twój wieczny fan 26.01.2018, 23:38
.....Ale się postkomunistyczna hałastra rozpisała, wystarczyło napisać kilka słów niewygodnej dla nich prawdy.

Panie Rolf ,,królu złoty" z tą prawdą to jest tak jak powiedział Józef Tischner. Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda.
P@weł
[email protected]ł 27.01.2018, 09:46
I jeszcze "prawda smoleńska i najważniejsza prawda stanowicko-marcinkowicka..."
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 27.01.2018, 10:14
Hejterze „[email protected]ł”, głupią i złośliwą małpę, od której pochodzisz według Twojej wiary w darwinowską ewolucję, masz nawet w swoim nicku. Tematem do dyskusji jest tu ochrona dzieci, a nie zbrodnia smoleńska, więc chociaż trochę skup swój małpi móżdżek i pisz na temat.
27.01.2018, 13:20
Wyjaśnij mi jaki bóg stworzył dwoje ludzi i pomieszał rasy? Już nie mówie o zbrodni dokonanej na samym początku. Kto z kim miał dzieci? Dotarłeś w drzewie genealogicznym do swoich korzeni? Do pra.............mamy Ewy?
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 29.01.2018, 10:52
Chętnie bym Ci to wyjaśnił, jednak rozsadziłoby to ramy tego portalu, a poza tym, Twój małpi móżdżek nigdy by tego nie pojął. Przecież Ty nawet nie potrafisz poprawnie sformułować pytania. Bóg „pomieszał rasy”? Co co za brednie?
Wlodzimierz Putin
Wlodzimierz Putin 26.01.2018, 12:22
Doktórze Rolfie. Jestem pod wielkim wrazeniem Twojej wiedzy z zakresu dzialania wywiadu i V kolumny. Promonuje prace na stanowisku specjalisty ds. Gazety Powiatowej Wiadomosci Olawskie u mnie na Kremlu, godziwe wynagrodzenie i tytul doktóra honorisrusa mauzoleum Lenina. Prosze o odpowiedz.
P@weł
[email protected]ł 26.01.2018, 10:56
Swoją droga to administratorzy forum muszą mieć niezłą bekę czytając "stanowickie prawdy" :)
RR
RR 26.01.2018, 15:27
To już powoli "Misia" przebija.
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 26.01.2018, 10:16
Nie tylko ja uważam wydarzenia w Polsce o charakterze faszystowskim za scenki ustawione na zamówienie przez wrogów Polski. Takie prowokacje mają o wiele większy zasięg:

"Szef Facebooka Mark Zuckerberg na wniosek komisji Senatu USA ds. wywiadu ujawnił dane na temat skali działania rosyjskich agentów wpływu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że na samym tylko Facebooku stwierdzono 129 wydarzeń stworzonych na Facebooku przez rosyjskich agentów w czasie kampanii przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku."

Źródło: http://niezalezna.pl/215231-fa…
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 26.01.2018, 10:08
Ale się postkomunistyczna hałastra rozpisała, wystarczyło napisać kilka słów niewygodnej dla nich prawdy. Ale nie napisali ani jednego rzeczowego słowa na temat, czyli o rzekomym faszyzmie w Polsce, ani słowa! Tylko debilne ataki na autora komentarza. Brawo. W końcu za to bierzecie pieniądze, żeby za pomocą kłamstw i pomówień dyskredytować tych, którzy mówią niewygodną prawdę. Jednak chyba będzie po premii, bo ataki są tak prymitywne i tak żałosne, że wywołują wręcz odwrotny skutek.
26.01.2018, 15:35
Oszczędź sobie słów typu hałastra. Aż żal komentować tego uciekiniera ociekającego patriotyzmem i uwielbieniem jednostki. Dlaczego siedzisz w Niemczech?
doidd
doidd 26.01.2018, 08:48
Podobno Lech Wałęsa, w uznaniu zaslug opozycjonisty doktora Rolfa, mial w planach nosic w kalpie marynarki jego zdjecie
RR
RR 26.01.2018, 22:49
Dobre. Ale brakłoby miejsca na przyklejenie plakietek doctora.
Prezes
Prezes 25.01.2018, 14:26
Czyli, ci którzy powiesili zdjęcia Europosłów (w tym Pani Róży Thun) na szubienicy, to elita narodu, nasza przyszłość i nie mają nic wspólnego z rządzącymi? mieli rację ? nie mają nic wspólnego z marszem wolności i wydarzeniami wokół ostatnio delegalizowanych stowarzyszeń ?. Przecież widać kto nawołuje do agresji, nienawiści i pogardy? Nikt nie ma wątpliwości kto i jak wywołuje taką atmosferę i takie nastroje. Wpisy jednego poważnie chorego tego nie zmienią. Szkoda Polski.
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 22:35
No rzeczywiście, nikt logicznie myślący nie ma żadnych wątpliwości, kto nawołuje do nienawiści, agresji, pogardy i nikt nie ma wątpliwości, kto i jak wywołuje taką atmosferę i takie nastroje i po co.

Wystarczy popatrzeć, komu służy ta awantura i kto ją wykorzystuje przeciwko aktualnemu rządowi. Wystarczyło posłuchać dzisiejszej debaty w Sejmie, żeby wiedzieć, kto używa tego incydentu do ataku na aktualny rząd.

Czy chcesz „Prezesie” dla ubogich wmówić ludziom, że w Polsce, po takich doświadczeniach II. wojny światowej, po wymordowaniu 6 milionów Polaków przez hitlerowskich faszystów, że w Polsce istnieje jakikolwiek ruch społeczny o hitlerowsko-faszystowskich inklinacjach?

Dlaczego więc chowali się ze swoim manifestowaniem faszyzmu w głębokim lesie, a nie wyszli z tym na ulicę? Bo ludzie na każdej ulicy w Polsce obili by im mordy. Dlaczego TVN czekał z publikacją tego filmu tak długo? Bo była to inscenizacja zrobiona na zamówienie totalnej opozycji, na odpowiednią chwilę.

Nikt, kto ma choć odrobinę oleju w głowie, nie uwierzy w to, że istnieją Polacy, którzy z woli serca i swoich przekonań, świętują urodziny Hitlera. Znajdą się oczywiście jeszcze tacy, którzy świętują urodziny Stalina, choć jest ich już bardzo niewielu, ale Hitlera?!

Ci ludzie, to nie żadna „elita narodu”, ani „nasza przyszłość”, jak tu usiłuje nałgać jakiś płatny hejter. To tylko kilku idiotów, którzy za pieniądze zgodzili się odegrać zamówioną scenkę, czy to wieszania portretów europosłów, czy świętowania urodzin Hitlera, czy spalenia kukły Żyda.

A co było z tym frajerem, co to w czasie manifestacji przed Sejmem sam położył się na ziemi i udawał rannego? To było też przedstawienie na zamówienie, za pieniądze.

Ktoś tu zatem znajduje paru debili, sowicie ich opłaca i zamawia ustawione scenki, żeby totalna opozycja mogła na tej podstawie oskarżać rząd PiS o wspieranie „ruchów faszystowskich”. Tak to wygląda.

Kto to jest ten ktoś? Wystarczy sprawdzić, kiedy zostało zarejestrowane stowarzyszenie tych paru idiotów udających faszystów, a było to za rządów PO/PSL, kiedy już czuli, że PiS może odsunąć ich od władzy. A nikt inny, jak ówczesny minister Sienkiewicz (tak, ten od zlecenia podpalenia budki policjanta na terenie ruskiej ambasady i od powiedzenia, że polskie państwo nie istnieje) zatwierdził temu stowarzyszeniu status organizacji pożytku publicznego, czyli zezwolił na szerzenie faszystowskiej propagandy za nasze podatki.

Nie siej tu więc ubeckiej propagandy, bo ludzie mają dostęp do rzetelnej informacji i doskonale wiedzą o co chodzi.
P@weł
[email protected]ł 26.01.2018, 09:30
Rolf, twoja mentalność jest jak mentalność Kalego...

"Czy chcesz „Prezesie” dla ubogich wmówić ludziom, że w Polsce, po takich doświadczeniach II. wojny światowej, po wymordowaniu 6 milionów Polaków przez hitlerowskich faszystów, że w Polsce istnieje jakikolwiek ruch społeczny o hitlerowsko-faszystowskich inklinacjach?"

Analogia:

Po setkach lat kościelnej indoktrynacji i wielu dowodach na hipokryzję tego ugrupowania w naszym kraju ciągle kultywuje się te dziwne idee i istnieje spory ruch społeczny o "kościelnych" inklinacjach.

Polska to dziwny kraj w którym jednak wyznaje się sympatię do ciemiężców...

Rolfie, żal ci d*pę ściska, że to tvn jako pierwszy podjął temat i opublikował te materiały, a nie tvpis...?

Kończ waść wstydu sobie oszczędź!
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 26.01.2018, 10:25
Trollu ubecki pt. [email protected]ł, naucz się wreszcie, pogański prostaku, że do obcych ludzi występujących publicznie pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, nie zwraca się publicznie przez "ty". Chłopie, gdzieś ty się chował? Jeśli uważasz, że to nie Bóg Cię stworzył, to znaczy, że jesteś wyznawcą darwinowskiej teorii ewolucji, więc pochodzisz od głupiej i złośliwej małpy, a te rzeczywiście nie znają elementarnych form grzecznościowych i nie są w stanie się ich nauczyć, mimo wielokrotnego już upominania.
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 26.01.2018, 18:43
Łżesz „Lechu”, aż się belki wyginają. Nawet Twoja ulubiona stacja telewizyjna informuje o tym, że Państwo Polskie pod rządami PiS natychmiast podjęło interwencję i prokuratura podjęła śledztwo:

https://www.tvn24.pl/katowice,…

Natomiast nie było żadnej reakcji Państwa Polskiego pod rządami PO, np. po marszach niepodległości, kiedy miały miejsce masowe prowokacje faszystowskie, podpalenie budki policyjnej pod ruską ambasadą itd.

Muszą Ci nieźle płacić za ten antypolski hejt, skoro tak się narażasz.
Lechu
Lechu 26.01.2018, 11:40
Czyli zdaniem tego co dużo wypisuje - szubienice i pętle ze zdjęciami europosłów na rynku w Katowicach wystawili obcy agenci (sowieci?postkomuna? płatne trolle?) żeby podburząć przeciwko pisowi i chrześcijaństwu w Polsce?. Tak napisał ten dziwny.
Jaka była reakcja państwa polskiego na ten zupełnie niewiarygodny i haniebny czyn? - odpowiem: nie było stosownej reakcji, nie było potępienia. Było jedno wielkie przyzwolenie i pokazywanie tego świństwa w mediach. To z kolei pokazało że można. Różne grupy poczuły się bezkarne. Teraz kiedy wreszcie pokazano i przekroczono granicę (swastyka z wafelków i "za nasz kraj trzykrotnie sieg heil" pisdecja się ocknęła że trzeba przyhamować. I niech żaden oszołom nie pisze że nie ma reakcji w sprawie faszyzmu - a gdzie wcześniejsze reakcje - obejrzyjcie sobie wcześniejsze marsze - ile tam było rzeczy o których (ten powyżej) teraz udaje zdumionego.
Otwarto puszkę Pandory, nie zapanowano nad tym a wydarzeniami, w lesie pod Wodzisławiem - to jedyne z czym udało się przebić i pokazać - reszta to cenzura panujących. Niech się koleś lepiej uspokoi - jego wpisy są do czytania wyłącznie przez jego samego ale widać że nawet tego nie czyta.. Zresztą wpakował się na potężną minę - o czym jeszcze nie wie.
P@weł
[email protected]ł 26.01.2018, 10:54
Rolf Opozycjonisto, merytorycznie proszę, bo jak czytam zabrakło ci argumentów i wyzywając mnie od różnych przemawia przez ciebie prawdziwa chrześcijańska miłość do bliźniego, a to typowy obraz wyznawców dzieła twojego twórcy.

Żądasz elementarnych form grzecznościowych, a w jaki sposób ty się odnosisz do autorów kontrargumentów - hipokryta.
Antykler
Antykler 25.01.2018, 11:42
TY, Rolf nie strasz, nie strasz, bo się ze*rasz - jak mawiał Sofronow :)
oławianin
oławianin 25.01.2018, 09:12
Panie Rolf jak pan sprytnie zauważył tematem dyskusji jest tutaj .. ochrona dzieci w szkołach" i ewentualnie wprowadzony przez jakiegoś hejtera pod Nickiem „Gość” spór europosła Czarneckiego z euro posłanką Różą von Thun und Hohenstein, a nie moja osoba. EWENTUALNIE - to nie pan będzie decydować o tym co mamy komentować , jeśli ktoś rzuca posty nie na temat i prowokuje do dyskusji to jego problem i problem tych którzy dają się w to wciągnąć, ja już po prostu nie chce czytać pańskich dywagacji wyssanych z kosmosu
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 10:43
Wbrew zakłamanej propagandzie totalnej opozycji, demokracja w Polsce ma się dziś bardzo dobrze, nie panuje żaden reżim i w związku z tym wolność słowa nie jest ograniczana żadną cenzurą polityczną, co jednak miało miejsce za rządów PO/PSL.

Dlatego żądanie w stosunku do mnie, abym już więcej nie pisał, bo piszę prawdę bardzo niewygodną dla kół, które utraciły, albo zaraz utracą władzę, jest żądaniem zmierzającym do cenzury politycznej. Zarówno w PRL, jak i III. RP pod rządami PO-PSL, zamykano usta niewygodnym publicystom i opozycjonistom, do wyrzucania z pracy a nawet do wizyt seryjnego samobójcy włącznie. Tęskni Pan do tych czasów, Panie „Oławianinie”?

Nawet komuniści w PRLowskim reżimie nie zdolali mi zamknąć ust, więc Pańskie szanse na wyeliminowanie mnie z życia publicznego są znikome.
P@weł
[email protected]ł 26.01.2018, 06:50
A co z ciebie za opozycjonista był...? Za komuny... ? Za komuny to system ciebie ścigał, bo książki do biblioteki nie oddałeś, a nie walczyłeś z tyranem...

Rolf Opozycjonista bibułę dystrybuował - taką kolorową na laurki, bo papier toaletowy był niedostępny, a ta miała taką samą fakturę... :)

"Nawet komuniści w PRLowskim reżimie nie zdolali mi zamknąć ust" - jak im pierniczyłeś takie farmazony jak na tym forum to nie dziwię się, że dzielnicowy siedział ci na karku :)

Rolf na politycznej emigracji - śmieszne... Bohater-opozycjonista jak z koziej d*py gwizdek...

Facet, nie potrzeba nam więcej wątpliwych bohaterów słusznie minionej epoki. Bo dziś każdy może powiedzieć, że obsikał milicyjny radiowóz i dostał pałą od reżimu i naraził się systemowi...

Taki społecznik z ciebie...? A czym się wykazałeś, tylko skutecznie, a nie na forum gazety?

Echhh, Rolfek Burczymucha...
26.01.2018, 08:25
A Rolf był w Niemczech za PRLu? A skąd miał paszport?
Podejrzany
Podejrzany 26.01.2018, 10:33
Anonim, jesli nie przestaniesz zadawac takich pytan Rolfikowi, to gazeta olawska przestanie puszczac Twoje komentarze.
Walter U.
Walter U. 26.01.2018, 07:45
o przepraszam, jeśli ktoś pluł Niemcom do weków i nie niszczył ich banknotów (tylko równo układał w skarpecie) to jest wielkim bojownikiem i widać że nie dał się złamać komunie. Zapewne żeby być w RFN porwał samolot i poleciał na Tempelhof. Musiał tak zrobić bo wiadomo - paszport był tylko dla sprawdzonych towarzyszy. No - więcej szacunku dla bohatera - bo was wyśle na Syberię.
fan
fan 25.01.2018, 22:31
Panie Rolf, ,,królu nasz - wybawco ' , niech pan nikogo nie słucha , pisz pan jak najwięcej, och jak ja lubię czytać, te pańskie wywody, o postkomunistach, o tej zakłamanej propagandzie totalnej opozycji- to mam ubaw po pachy-tak trzymać!
Tak mało mamy radości z tego życia a dzięki panu patrze w przyszłość z optymizmem. Panu ufam najbardziej i pytam - kiedy właściwie skończył się komunizm w Polsce, czy wtedy kiedy pani Kurowska obwieściła koniec , czy nie dawno kiedy dobra zmian ogłosiła koniec komunizmu ?
pozdrawiam i życzę wytrwałości!
Karol
Karol 26.01.2018, 06:00
To Szczepkowska ogłosiła a nie Kurowska
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 10:30
Jeśli zarzuca Pan komuś publicznie „dywagacje wyssane z kosmosu”, to należy takie twierdzenie uzasadnić konkretami. Takie czysto demagogiczne hasełka bez rzeczowego uzasadnienia, to zwykły hejt, najczęściej na płatne zlecenie.
gostek
gostek 24.01.2018, 22:53
Ou.,ou,ou - pański tytuł przy odznaczeniach pani Róży rzeczywiście robi wrażenie?
Bardzo pana proszę , niech pan już nic więcej nie pisze, tego już nie można czytać.
doidd
doidd 24.01.2018, 21:35
Doktorze Rolfie. Chcialem Ci podziekowac za niebudowanie reaktora chlodzonego sodem w okolicach Olawy. a mogles...... tak samo jak mogles wplywac na lokalna polityke, ze przypomne sukces Twojego ugrupowania w ostatnich wyborach samorzadowych (ilu radnych wprowadziles do powiatu?) Temat twojej pracy o reaktorach chlodzonych sodem chyba wplynal na Twoja doktorsko-honoriscausowa glowe, w ktorej, jak mówią, za duzo wody sodowej.....
25.01.2018, 18:24
To akademicki tytuł honorowy nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury. Nie wymaga posiadania formalnego wykształcenia, ale nadawany jest zazwyczaj osobom o wysokim statusie społecznym lub naukowym. Wałęsa też ma.
doidd
doidd 24.01.2018, 15:52
Czarnecki nic nie przegiął, bo porównanie haniebnej szkodliwości społecznej szmalcowników do haniebnej szkodliwości społecznej tej pani, jest adekwatne.


Rolf, a Ciebie do kogo mozna porownac? Moze do lekarza, bo kiedys poslugiwales sie podobno tytulem "naukowym" doktora?
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 24.01.2018, 18:04
Po pierwsze, nie jestem dla jakiegoś anonimowego hejtera żaden „ty”. Po drugie, tytuł naukowy doktora nie znaczy, że ktoś jest lekarzem. Posiadam tytuł doktora nauk inżynierskich honoris causa za udział w pracy naukowej pt. „Wasserstoffnachweisgerät als Sicherheitsmaßnahme des Reaktors im natriumgekühlten schnellen Brüter im Kernkraftwerk in Kalkar“, co oznacza, - Urządzenie do wykrywania wodoru, jako zabezpieczenie reaktora w chłodzonym sodem szybkim reaktorze w elektrowni jądrowej w Kalkar.

Wszelkie próby podważania mojego prawa do posługiwania się tym tytułem będę traktował, jako naruszenie moich dóbr osobistych i kierował sprawę na drogę karno-sądową.

Po trzecie, tematem do dyskusji jest tutaj ochrona dzieci w szkołach i ewentualnie wprowadzony przez jakiegoś hejtera pod Nickiem „Gość” spór europosła Czarneckiego z euro posłanką Różą von Thun und Hohenstein, a nie moja osoba.
waku
waku 25.01.2018, 09:33
Panie Michałowski - dosyć! Zamilknij.
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 10:44
Ani myślę, dopiero się rozkręcam.
24.01.2018, 22:12
Przestań wszystkich zastraszać. Nie dziwię się, że prokuratury i sądy zawalone są sprawami jak jedni z nadmiaru czasu zrobili sobie z tego hobby.
Heidi
Heidi 24.01.2018, 12:35
Nie licz na zrozumienie w języku polskim. Szkoda pisać.
obiektywny
obiektywny 24.01.2018, 12:21
Panie Rolf , pani Roża posługuje się nazwiskiem THUN po mężu, choć rzeczywiście na liście krakowskiej do Europarlamentu Róża Thun została zarejestrowana przez Państwową Komisję Wyborczą pod swym pełnym nazwiskiem: Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein.
Tak dla przeciwwagi czego pan omija Ryszarda Czarnecki o którym . na bydgoskiej liście PiS do Europarlamentu został bowiem zarejestrowany jako Richard Henry Czarnecki.
A propos WSTYDU dla Polski ;
Pani Róża posiada wysokie odznaczenia;;
1. Krzyż Oficerski Odrodzenia Polski - 2003r.
2.LEGIA HONOROWA -FRANCJA - 2004r.
3. Order zasługi Republiki Włoskiej - Włochy 2005r.
Medal Europejski BCC i Urzędu Integracji Europejskiej
Nagroda Szumana
To jest powód do dumy!
Więcej obiektywizmu panie Rolf!
24.01.2018, 14:00
Polecam tę lekturę: http://niezalezna.pl/214972-ws…

a szczególnie komentarze pod tym linkiem.
agh
agh 24.01.2018, 22:23
"gazetę polską" - polecaj takim jak ty!
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 10:49
Co możesz zarzucić „Gazecie Polskiej”? Pisze prawdę, tak jak kiedyś opozycyjna bibuła. Ujawnia machloje i afery na styku polityki i grup przestępczych. Ma nakład wielokrotnie wyższy od postkomunistycznej zakłamanej GW, czy równie zakłamanego lisowego Newsweeka. Słucham!
Karol
Karol 26.01.2018, 06:04
Ciekawe rolfik że skoro ty same prawdy postprawdy i superprawdy piszesz to PIS nie identyfikuje się z tobą ani nie przyjęli cię do PIS.
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 25.01.2018, 21:55
Co to za bełkot? Miałeś wymienić zarzuty stawiane "Gazecie Polskiej"
25.01.2018, 18:18
Jak tam trzymają się auta toruńskiego Rydza podarowane przez bezdomnego? Sądząc po braku jakiegokolwiek minie człowieczeństwa takich klakierow jak ty Wolska potrzebuje.
Ryszard
Ryszard 24.01.2018, 13:55
Zanim znowu coś głupiego napiszesz poducz się choć trochę - https://pl.wikipedia.org/wiki/…
Rolf Michałowski
Rolf Michałowski 24.01.2018, 13:43
Obiektywnie trzeba stwierdzić, że ta pani, taka, czy owaka, będąc polskim europosłem, w skandaliczny sposób oczerniła Polskę i Polaków, posługując się ohydnymi kłamstwami. Koniec. Kropka.

Czarnecki nic nie przegiął, bo porównanie haniebnej szkodliwości społecznej szmalcowników do haniebnej szkodliwości społecznej tej pani, jest adekwatne.
Anonim
Anonim 24.01.2018, 09:55
Znakomite określenie "Karola". Trafione w dziesiątkę. "Postkomunistyczbny buc" - to właśnie prawdziwy "Karol". Gratulujemy Marysi.
Maria
Maria 24.01.2018, 09:25
Karolu, zupełnie niepotrzebnie polemizujesz z wpisami nienormalnych. Postkomunistyczny hejter nie dorasta Tobie do pięt, pisze bzdury, widać oszołomienie a ty z całą powagą odpisujesz merytorycznie i kulturalnie. Postkomunistyczny buc to nie jest partner do dyskusji - szkoda czasu.
Anonim
Anonim 23.01.2018, 22:38
Na hipokryzję to ty Karol masz tu wyłączność i właśnie to potwierdziłeś bo pan Rolf tylko odpowiedział na zaczepkę jakiegoś trolla a ty ciągle prostacko piszesz do pana Rolfa na ty. Nie masz wstydu za grosz a rozumem też cię Bozia nie obdarzyła.
klos
klos 24.01.2018, 10:15
Rolf PiSze i sam sobie odpowiada jako Anonim, to już jest żałosne.
as
as 24.01.2018, 10:11
Cicho trollu! Rolf?
Beata
Beata 20.01.2018, 13:31
Jestem za proszę o taką akcję w szkole podstawowej nr 2