Będzie publiczna zbiórka dla Doroty. Chcesz dołączyć do organizatorów?

  • 30.11.2017, 13:25
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Będzie publiczna zbiórka dla Doroty. Chcesz dołączyć do organizatorów?
W tej chwili przez portal siepomaga.pl udało się zebrać ponad 364 tys. złotych. To zaledwie 18 procent z potrzebnej kwoty.

Dziś zawiązał się Komitet Społeczny "Pomoc dla Doroty Sobczak" w składzie Elżbieta Władyka, Ireneusz Pętal, Dariusz Witkowski, Zbigniew Szwarc. Komitet jeszcze dziś zostanie zgłoszony do MSWiA. Celem komitetu jest prowadzenie zbiórki publicznej oraz koordynacja działań zmierzających do uzbierania kwoty niezbędnej na leczenie Doroty Sobczak, Solirisem - najdroższym lekiem świata. Wszystkich chętnych, gotowych do pomocy, działań i wsparcia zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w szkole podstawowej nr 3 (dawne gimnazjum nr 2) mieszczącej się przy ul. Lwowskiej 3.

Pieniądze wciąż można wpłacać tutaj: https://www.siepomaga.pl/dorota-sobczak
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
01.12.2017, 17:44
takie zebranie to dobra rzecz- trzeba ogarnąć wszystko i iść do przodu z konkretnym planem--- a więc działajmy!!!!!!!

Pozostałe