Ostrzega i wyświetla wysokość mandatu

  • 21.11.2019, 09:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Ostrzega i wyświetla wysokość mandatu

Gmina Oława informuje o nowej tablicy dla kierowców. - Takie niespodzianki czekają na kierowców przejeżdżających przez Godzinowice i Niwnik - czytamy na //www.facebook.com/gminaOlawa.

- Po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości otrzymujemy informację o ewentualnych konsekwencjach, gdybyśmy byli zatrzymani przez policję, tj. o ilości punktów karnych i wysokości mandatu. Sygnalizacja ma charakter tylko informacyjny i edukacyjny. Ostrzega, żeby zwolnić wjeżdżając do miejscowości. Uważacie, że taka sygnalizacja poprawia bezpieczeństwo? Gdzie jeszcze powinny pojawić się takie sygnalizatory?
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zosia
Zosia 22.11.2019, 12:04
Stanowice!!! przede wszystkim...
22.11.2019, 09:45
Prawie wszyscy zwalniają a ci którzy tego nie robią mogą się zdziwić, że dalej stoi policja
Popierający takie działania
Popierający takie działania 21.11.2019, 12:45
We wszystkich miejscowościach przez które jest poprowadzona droga główna olawa - Strzelin i tam gdzie ludzie zgłaszają że jest niebezpiecznie na drodze z powodu nadmiernych prędkości
NewbieP
NewbieP 21.11.2019, 12:30
Takie "coś" widziałbym w Gaju Oławskim, Pełczycach, Goszczynie (chociaż tu, jak w i Gaju to chyba tylko fotobudka pomoże), Marszowicach, Wierzbnie i Piskorzowie
dziel
dziel 21.11.2019, 10:56
w miejscowości Godzikowice bezwzględnie

Pozostałe