Było na minus, jest zmiana!

  • 20.11.2019, 12:56
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Było na minus, jest zmiana!

Kilka dni temu zwracaliśmy uwagę na zaniedbany teren wokół nowego boiska przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1. Jak zapewniali na uroczystości otwarcia boiska starosta Zdzisław Brezdeń i przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski uporządkowanie terenu, czyli m.in. ułożenie chodnika (co jest zupełnie innym zadaniem niż modernizacji boiska) potrwa najwyżej do końca roku.

TO PRAWDA - właśnie jest układana kostka. Plac powoli zaczyna pasować do nowego boiska. Fot. www.facebook.com/starostwo.olawa TAK BYŁO KILKA DNI TEMU: https://gazeta-olawa.pl/minus/103888-poprawi-sie-otoczenie-sali/
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2019, 21:16
A "czerwona kartka" dla gniazda śmietnikowego przy Młyńskiej? To "działka" UM, ale może warto pójść "tropem naszych interwencji"?
mieszko
mieszko 21.11.2019, 10:11
Przecież ICH to nie interesuje, jak wiele innych rzeczy w mieście.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2019, 13:38
To było niestety szukanie dziury w całym. Od początku Starosta zapewniał, że będzie to zrobione już po zakończeniu prac związanych z modernizacją boiska. Mieli czekać z otwarciem aż kostka będzie ułożona? To by było gadanie, że boisko gotowe, a czekają.
Bardziej bym proponował skupić się na tym, że droga powiatowa 1548D do Minkowic Oławskich jest w coraz gorszym stanie i do tej pory nie ma informacji, czy zostanie w przyszłym roku wyremontowana.

Pozostałe