Zero zapachu z kompostowni? Tak to możliwe! Ziemia Polska udowadnia i zachwyca swoimi zakładami

  • 17.08.2017, 10:50
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zero zapachu z kompostowni? Tak to możliwe! Ziemia Polska udowadnia i zachwyca swoimi zakładami
Zakłady Ziemia Polska wspierają polskie rolnictwo naturalnymi, organicznymi nawozami. Zdrowe i mocne rośliny wyrosną tylko na dobrze odżywionej glebie. Zakład Ziemia Polska w Bielicach oraz innych miastach to nowoczesne kompostownie, które wytwarzają naturalne nawozy w zgodzie z fauną i florą, która nas otacza.

Kompostownie firmy Ziemia Polska przyjazne dla otoczenia

Początkowo budowa kompostowni w Ożarowie Mazowieckim, nie cieszyła się zadowoleniem wśród okolicznych mieszkańców. Obawiali się przykrego zapachu, który będzie unosił się z zakładu i rozprzestrzeniał po okolicy. Obawy te były jednak bezpodstawne, ponieważ nowoczesny zakład Ziemia Polska nie jest uciążliwy. Opinie pobliskich mieszkańców są bardzo pozytywne. Wiele osób było pozytywnie zaskoczonych, że pomimo uruchomienia zakładu, w powietrzu nie unosi się brzydka woń. Nowe zakłady zarówno w Bielicach, jak i w innych miejscowościach zbudowane zostały przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i całego środowiska naturalnego. Potwierdzają to liczne opinie pobliskich mieszkańców, klientów, a także liczne badania naukowe.

Nowoczesna produkcja nawozów naturalnych

Produkcja nawozu w zakładach przebiega w sposób bezpieczny i bardzo nowoczesny. Dzięki użytym technologiom, podczas produkcji nawozów, z kompostowni nie wydobywają się żadne przykre zapachy. Powietrze jest świeże. W opiniach mieszkańców nie znajdują się żadne zarzuty pod adresem kompostowni. Jak już było wspomniane wyżej - produkcja nawozów na każdym etapie odbywa się przy użyciu nowoczesnych technologii. Podczas produkcji nawozów wykorzystywane są mikroorganizmy probiotyczne. Wprowadzenie ich do gleby wraz z innymi naturalnymi składnikami nie tylko ją odżywiają ale również pomagają uzyskać równowagę biologiczną oraz udostępniają roślinom lepszy dostęp do składników pokarmowych. Nowoczesne kompostownie firmy Ziemia Polska wyznaczyły wysoką poprzeczkę konkurencyjnym przedsiębiorstwom. Przyjazne opinie i sugestie ludzi oznaczają, że zakłady Ziemia Polska odniosły niezwykły sukces.
(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 26.10.2017, 10:04
Potwierdzam opinie przedmówców. Na stronie Ziemi Polskiej nie ma żadnych zdjęć kompostowni, bo ich "nowoczesna technologia" to nic innego jak jedna wielka imaginacja. Wystarczy zapytać pobliskich mieszkańców okolic działających "zakładów". Zapewniam, że nie są one bardzo pozytywne, jak to przeczytać można w powyższym groteskowym tekście reklamowym, a przykry zapach rozprzestrzeniający się po okolicy niestety jest normą...
Tolo
Tolo 20.08.2017, 15:06
Pokażcie postawione przez was hale produkcyjne. Wchodziłem na waszą stronę internetową nie ma żadnych zdjęć hal, tylko opisy jakie to dobrodziejstwo. Oszuści wstrętni.
l.
l. 17.08.2017, 18:42
Tekst sponsorowany?
Śmiechu warte, widzę, że Ziemia Polska szykuje sobie grunt. Stek kłamstw. Wystarczy poczytać opinie w necie.
e.
e. 17.08.2017, 18:39
Widzę, że Ziemia Polska próbuje ocieplać swój wizerunek. Szkoda, że to stek bzdur i że po nowelizacji przepisów nie muszą mieć opinii o oddziaływaniu na środowisku. Szkoda, bo smród się za nimi ciągnie. Wystarczy poczytać w internecie.

Pozostałe