To nie jest parking, ale... będzie można parkować

  • 25.07.2017, 16:43
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To nie jest parking, ale... będzie można parkować
Przy ulicy 11 Listopada trwają intensywne prace budowlane. Już wiemy, jak będzie wyglądało to miejsce. Od lat mówiło się o parkingu, podkreślano to wielokrotnie na sesji rady miejskiej, taki komunikat pojawił się również kilka razy na oficjalnym facebookowym profilu UM Oława. Kiedy zadzwoniliśmy do Tadeusza Kułakowskiego (naczelnik wydziału Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Zamówień Publicznych UM) z pytaniem o nowy parking, w pierwszym zdaniu zaznaczył, że to nie jest parking i określanie w ten sposób tego miejsca jest błędem - To będzie plac zielony, na którym można usiąść i odpocząć, można też zostawić auto, ale to nie jest typowy parking - podkreśla Tadeusz Kułakowski. Jak będzie wyglądało to miejsce, dlaczego nie można nazwać tego typowym parkingiem, ile kosztuje ta inwestycja i jakie rośliny będą tam zasadzone? Czytaj ten artykuł w całościhttp://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-07-20 Agnieszka Herba [email protected]
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 26.07.2017, 22:51
Kolejny niewypał w stylu rządzącego BBS. W pierwszej wersji miało być 150 miejsc parkingowych , potem już tylko 100 a teraz to nie jest parking ale można parkować-śmiechu warte!
Podobno ta inwestycja miała być kolejnym etapem rewitalizacji rynku, a jaki to związek z rewitalizacją rynku?
czytelnik
czytelnik 26.07.2017, 15:26
Najprościej zabetonować.Czy w tym mieście myśli ktoś o parkingach piętrowych na miarę XXI w ?
26.07.2017, 11:21
Typowa inwestycja realizowana przez BBS, nieprzemyślana, wbrew woli mieszkańców, niesprawdzone i potem pewnie jeszcze zapłacone dwa razy.
mirek
mirek 25.07.2017, 22:49
Uwaga!!! Konkurs!!!
Jak nawzwć miesjce, które nie jest parkingiem ale można tam parkować?

Nagrodą będzie możliwość zaparkowania jak to miejsce powstanie;)

A tak bardziej serio.
Czyżby Burmistrz spękał przed opinią publiczną?. Panie Burmistrzu to skoro to nie będzie parking to nie szkoda było pieniędzy na rozgrzebywanie ładnego zielonego skwerku? Niech Pan powie po prostu, że nie sprawdziliście dobrze w planach miasta co może tam być i nie spodziewaliście się tego.
kol
kol 26.07.2017, 09:38
Jak nawzwć miesjce, które nie jest parkingiem ale można tam parkować?
DZIKI ZACHÓD ?

Pozostałe