Wiemy już, kim jest Irek

  • 22.06.2017, 18:00
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Wiemy już, kim jest Irek
Po 20 latach druga osoba usłyszała zarzut zabójstwa w głośnej sprawie miłoszyckiej. Jak śledczy z tzw. wrocławskiego "Archiwum X" wpadli na trop Irka, który od samego początku pojawiał się w zeznaniach świadków? Czy był na tej samej dyskotece w Klubie "Alcatraz", gdzie bawiła się 15-letnia Małgosia? Czy byli jeszcze inni sprawcy brutalnego gwałtu? Za co siedział Irek? Czytaj w najnowszym wydaniu "Gazety Powiatowej". Dostępne tutaj: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-06-22
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klonk
klonk 26.09.2018, 06:44
Ciekawe czy wsadzą też policjantów i prokuratora, którzy dopuścili do takiego dramatu niewinnego człowieka. Znając życie dostaną awanse, jak w przypadku Igora Stachowiaka. Smutne ale prawdziwe jeśli w tym kraju nosisz mundur to jesteś nietykalny w zasadzie nic się nie zmieniło po poprzednim systemie w tej kwestii.
pajak
pajak 27.05.2018, 10:44
ludzie temat był inny a wy o glupotach nawijacie
Ryszard (Podejrzany)
Ryszard (Podejrzany) 27.06.2017, 11:02
lolek, na takich jak ty i tobie podobnym (podobnie „myslacym”) puszczam BAKA z podniesiona jedna noga !!!!
15.04.2018, 19:31
Poziom kultury jest lepszy u malego dziecka. Tez puszcza baki ale tym sie nie chwali podnoszac noge. Zal ze tacy ludzie robia Polakom opinie za granica.
Podejrzany
Podejrzany 15.04.2018, 21:01
Przypomnij sobie co ty wypisywales, a potem mozesz pisac o mojej kulturze. Do ludzi normalnych zawsze zachowuje sie normalnie, w Polsce i za granica. A dla bydlakow mam taki sam stosunek jak oni maja domnie.
lolek
lolek 24.06.2017, 09:28
Rysiu skończ lepiej z BAKANIEM bo masz już tak przeżarty mózg, że myśleć nie potrafisz.
Ziom
Ziom 23.06.2017, 20:22
Wy jesteście (...) i tyle
Ryszard (Podejrzany)
Ryszard (Podejrzany) 23.06.2017, 14:50
Anonim i Eryk, mnie nie interesuje to ze jestescie DEBILAMI, jezeli nic na ten temat nie wiecie, to zatkajcie swoje ryje. Pytalem, Jak wysoka moze byc kara za pogryzienie i czy w tym przypadku pogryzienie spowodowalo smierc malgosi itd.. Na was obu nie chcialbym nawet BAKA puscic.
Ula
Ula 08.03.2018, 23:10
Ryszard.Piszesz, że wszyscy"g...o wiedzą" . A ty wiesz o tym morderstwie i nie zeznałeś nic na policji? Wiesz, że na to są paragrafy? To nie pierwszy twój komentarz. Na innych forach na ten temat też to podobnie skomentowałeś. Może masz z tą sprawą coś wspólnego albo znasz kogoś kto ma? Może sprawców? Policja powinna ci się przyjrzeć.
TS
TS 23.06.2017, 20:49
Pewnie, K. tylko przechodził obok i nic nie widział i od tak sobie ugryzł.
Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.
Kasia
Kasia 23.06.2017, 09:15
A co ma wiek do rzeczy? Zbrodnia jest zbrodnią!
Kamila
Kamila 23.06.2017, 09:10
A może wyszła po angielsku? Gdyby była pełnoletnia co by to zmieniało?! Zbrodnia jest zbrodnią!
Kamila
Kamila 23.06.2017, 09:08
Może wyszła po cichu, okłamała kogoś, ale to niczego nie zmienia. Zbrodnia jest zbrodnią.
jelczanin
jelczanin 22.06.2017, 18:46
w końcu policja naprawiła błędy po kolegach z przed 20 lat szkoda że tak długo to trwało czekamy na informacje o zatrzymaniu kolejnej osoby bo jak piszą w prasie sprawców było minimum trzech

Pozostałe