Mała rzecz dla wielkich osób

  • 20.06.2017, 09:14
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Mała rzecz dla wielkich osób

Pamiętacie konkurs Tesco "Decydujesz - Pomagamy"? Zwycięzcami w naszym regionie zostali "Lokalni patrioci", którzy 24 czerwca zorganizują imprezę dla Centrum Wolontariatu "Zielony Parasol"

To ma być wielkie święto "Zielonego Parasola". Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, by ten dzień został przygotowany jak najlepiej. Wraz z mieszkańcami i podopiecznymi centrum wolontariatu spotkają się w Dębinie, pod dębem "Słowianin". Miejscowe koło gospodyń wiejskich przygotuje pyszne potrawy. Odbędą się przeróżne gry i zabawy. Wystąpią "Teatr na Ostrowie", zespół "Marzenie" i chór "Lilia". Wieczorem zagrają i zaśpiewają "Marcus" oraz "RH+". To nie wszystko! - Dla podopiecznych "Zielonego Parasola" przygotowujemy zajęcia z dogoterapii, animacje i inne atrakcje - mówi Weronika Kuszyk ze stowarzyszenia "Lokalni Patrioci". - Wiele niespodzianek na ten dzień szykuje również Miejsko-Gminne Centrum Kultury. Przeprowadzimy również licytacje, by pomóc mamie trójki dzieci, która przechodzi obecnie reemisję raka. (kt)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe