Ugodził nożem kilka razy

  • 31.05.2017, 18:15
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Ugodził nożem kilka razy
Ukrainiec odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego rodaka Do zdarzenia doszło w Chwałowicach, w obiekcie wynajmowanym ukraińskim robotnikom, pracującym w jednym z zakładów w Jelczu-Laskowicach. Dwaj mężczyźni pokłócili się w kuchni. Awantura robiła się coraz poważniejsza. Jeden z nich trzymał nóż kuchenny, którym kilkakrotnie dźgnął tego drugiego. Dlaczego się pokłócili? Co dalej z podejrzanym? Więcej o tej sprawie - w najbliższym papierowym wydaniu "GP-WO". JUŻ w SPRZEDAŻY! (MON)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maxi
maxi 02.06.2017, 09:57
Trzeba być skończonym durniem żeby myśleć że wśród przybyszów ze Wschodu są same łagodne baranki.
NIE dla Ukraińców
NIE dla Ukraińców 01.06.2017, 14:18
(...) tych Ukraińców, za pewnie się u nas poczuli !!! Robią sobie co chcą !
NIE dla pseudo patriotów
NIE dla pseudo patriotów 01.06.2017, 16:02
A co mają robić? Rynsztokiem chodzić? Żal mi takich prostaków jak ty. Zwykłych sfrustrowanych własną nieudolnością głupków. Pożarli się między sobą - u Polaków tego nie ma?
poirytowany
poirytowany 31.05.2017, 20:30
Lulu, gdyby Adrian się nie sadził do tego ukraińca to by nie dostał kosy :) nie żebym bronił ukraińców bo działają mi na nerwy jak mało kto ale Adrian sam sie o to prosił.
jelczanin
jelczanin 31.05.2017, 19:59
to początek problemów z nimi
Kol
Kol 31.05.2017, 19:33
Dobrze, ze siekiery pod reka nie bylo...
ko
ko 31.05.2017, 19:03
jeden cios nozem i wiza na 15 lat zalatwiona .wikt i opierunek na koszt polskiego panstwa tez
Lulu
Lulu 31.05.2017, 18:30
Kolejny Ukrainiec który dzga nożem?
Juz raz prawie zabili Adriana bo chodzil Ukrainiec z nożem. ..
Czy to są normalni ludzie ?
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość 02.06.2017, 22:56
SERIO- Ty tak poważnie - na całym świecie ludzie różnych narodowaści tak się okaleczają, mordują , że naprawdę dziwi mnie ludzkie podejście do takich sytuacji - ile jest pobić, morderstw i gwałtów które nie ujrzały światła dziennego ? Nie osądzaj - bo inni też mogą Cię osądzić - i to dotyczy wszystkich . Zaraz pewnie posypią się komentarze typu - co Ukraincy nam zrobili w czasie wojny - ale jak spojrzeć jeszcze bardziej wstecz - Polacy też nie anioły.Wieszali Ukrainki za nogi głową w dół i nazywali - TULIPANY. Gwałcili - Niech każdy pilnuje swojego sumienia - bo czy jesteś wierzący czy nie ONO i tak o sobie przypomnie - wcześniej czy póżniej.
.
. 01.06.2017, 22:39
Oni- chazarzy maja to w genach. Brawo dla antypolskiego nierzadu, kolejnego z reszta. Ilu juz rezunow tu sprowadzili? 3 miliony? Co 10 osoba na ulicy Wroclawia to ukrainiec. Przestepczosc z ich udzialem z roku na rok w Polsce wzrasta. w 2011 roku o popełnienie przestępstw w Polsce było podejrzanych 493 Ukraińców, w 2014 roku ich liczba wyniosła już 1084. W ubiegłym roku obywateli Ukrainy z zarzutami było 1315, a do połowy 2016 - już 1030 - wynika z danych MSWiA. Nie wspomne o falszywej "przyjazni polsko-ukrainskiej", bezzwrotnych pozyczek dla oligarchow w kwocie 4 milionow PLN i innych szopek. Warto sie zaznajomic, co wyprawiaja na ukrainie i jakie antypolskie czyny popelniaja, a moga to robic bezkarnie obwiniajac za wszystko putina, ktory rzekomo chce ta "polsko-ukrainska przyjazn" zniszczyc.
Mariusz
Mariusz 01.06.2017, 08:46
Ten cały wasz Adrian tego dnia jak dostał nożem biegał po Oławie wydzierając się ludziom pod blokami, zaczepiał przechodniów i mazał sprayem po tunelach, więc nie ma kogo bronić! A jakimi rezunami są Ukraińcy wszyscy wiemy!

Pozostałe