Kierowca znalazł za wycieraczką. Prawdziwe czy nie?

  • 18.11.2019, 09:55
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kierowca znalazł za wycieraczką. Prawdziwe czy nie?

- Ktoś wkłada takie coś za wycieraczki w Oławie, zdaje się to nie jest prawdziwe wezwanie, tylko ktoś się podszywa pod policję - pisze do redakcji Krzysztof. - Raczej chyba dla postrachu, jak dla jakiegoś oszustwa, ale...

Sprawdziliśmy. Zapytaliśmy w oławskiej KPP. Czytelnik po prostu powinien pójść na policję, ponieważ źle zaparkował. - Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości w sprawie takiego wezwania, powinien w pierwszej kolejności skontaktować się z policją, zasięgnąć informacji u źródła, a nie pytać np. dziennikarzy - mówi podinsp. Alicja Jędo. - To wezwanie jest prawdziwe, gdyby pojawiły się fałszywe, policja wydałaby stosowny komunikat. Mieszkaniec powinien przyjść z tym do KPP.

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dario
Dario 18.11.2019, 21:40
Gdybyś miał pojęcie o tym co piszesz to wiedział byś że za wycieraczka można również pozostawić mandat. Nie tylko wezwanie.
Proponuję zamiast oglądać filmiki na yt. Jeszcze poczytać
Vincent vega
Vincent vega 18.11.2019, 19:33
Wezwanie na psiarnie powinno przyjść listem poleconym a za wycieraczka to tylko zwykły straszak
Ona
Ona 19.11.2019, 00:30
Napisane jest żeby przyjść na komendę a ten leci do gazety i robi aferę hahha kolejny kierowca który zaparkuje na całym chodniku że ludzie nie mają jak przejść a później pretensje do całego świata w tym policji..jakby na wezwaniu był numer konta żeby uiścić opłatę to można by było szukać oszustwa?
Lotnik
Lotnik 18.11.2019, 16:09
No trzeba mieć nierówno pod deklem. Zaparkował jak łoś i szuka dziury, płacze do gazety, wszystko, byleby nie przyznać się do winy. Teraz to co drugi prawo jazdy na z chipsów.
Dxx
Dxx 18.11.2019, 18:35
To jest prawda też tak miałem
Mario max
Mario max 18.11.2019, 14:43
Krzysiu ?
... , a gdzie w tym czasie parkowałeś?

Pozostałe