Policja szuka darczyńców

  • 25.05.2017, 12:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Policja szuka darczyńców
Strzelin/Powiat Badają sprawę Dałeś pieniądze organizatorom, którzy zbierali pieniądze na rehabilitację chorego chłopca? Zgłoś się do organów ścigania Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oławie dochodzenie w sprawie zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. O sprawie pisaliśmy szeroko - radni z Jelcza-Laskowic Michał Pakosz i Krzysztof Skrzydłowski zorganizowali akcję zbiórki środków na rehabilitację chorego chłopca, ale pieniądze miały nie trafiać na konto dziecka. Drobne sumy pojawiły się tam dopiero po zajęciu się sprawą przez prokuraturę. Policja ze Strzelina zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o umieszczenie ogłoszenia: Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie  w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym poszukuje darczyńców, którzy w ramach akcji "#StawiamOliwieranaNogi", wpłacili jakiekolwiek  kwoty na rzecz Oliwiera bez pośrednictwa fundacji "Zdążyć z pomocą". Wszelkie informacje proszę kierować do prowadzącego dochodzenie  asp. sztab. Mirosława Gołębiowskiego, e-mail: [email protected] lub bezpośrednio -  tel. 71/78-34-256. (MON)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zaniepokojony
Zaniepokojony 25.05.2017, 18:03
Ta policja to cyrk . A kto ma pamiętać po 2 latach do której puszki wrzucił jak pan "zaradny radny" podczepil się pod imprezę Pana Telążki ? Już widzę tłumy ludzi zgłaszających datki w wysokości 5 zł i za taką kwotę dających się ciągac po sądach. Kolejny sygnał budzący niepokój jeśli chodzi o sprawy toczące się przeciwko "zaradnemu" . Sprawy wyglądają na zamiatane pod dywan .

Pozostałe