Na prostej w drzewo

  • 05.04.2017, 17:02
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Na prostej w drzewo
Kierowca daewoo nagle zjechał z prostej drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na trasie Oława-Jelcz-Laskowice. Na szczęście kierowca z Brzegu nie ucierpiał, prawdopodobnie zasnął za kierownicą.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
P@weł
[email protected]ł 07.04.2017, 08:18
Kierowca z Brzegu... mówi samo za siebie, bez komentarza :)
belzebub
belzebub 06.04.2017, 07:47
Jak można usnąć na tak wyboistej drodze z licznymi zakrętami ?
Zenon
Zenon 06.04.2017, 07:10
Ciekawe gdzie jest biały bus z rozwalonym przodem, który też uczestniczył w zdarzeniu. Także pismaczki trochę więcej dokładności.
Jelcz-Brzeg
Jelcz-Brzeg 05.04.2017, 22:57
DOA aluzja z twojej strony jest trochę nie na miejscu,pewnie chodzi ci o to że kierowcy z Brzegu zdają prawko w Opolu,ale nie w każdym przypadku. Ja osobiście tez mam tablice OB,a zdawałam we Wrocławiu. Przepisy ruchu drogowego wszędzie obowiązują takie same. nie należy wszystkich pakować do jednego worka. Każdy człowiek to osobna historia,a życie stereotypami dawno wyszło z mody?
ona
ona 05.04.2017, 21:42
Dobrze że z nikim się nie zderzył.
doa
doa 05.04.2017, 19:44
tablica OB sama mówi za siebie...
To ja .
To ja . 05.04.2017, 19:21
zatrzymac mu prawko na troche , niech sie dobrze wyspi.
morowe
morowe 05.04.2017, 19:44
widze ze tobie logiczne myslenie zabrali .ludzie zmuszani sa do nadgodzin brak czasu nawet na sen dobrze ze nic nikomu sie niestalo

Pozostałe