Mieszkanie PLUS w Oławie!

  • 10.02.2017, 14:18
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Mieszkanie PLUS w Oławie!
Miasto zadeklarowało udział w w rządowym programie budowy mieszkań - MIESZKANIE PLUS Na facebookowym profilu UM OŁAWA czytamy: "7 lutego burmistrz Oławy Tomasz Frischmann spotkał się w Warszawie z Kazimierzem Smolińskim - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa oraz przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości S.A. Przedstawiona przez burmistrza oferta okazała się interesująca na tyle, że w środę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu nastąpiło podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Gminą Miasto Oława a BGK Nieruchomości S.A. Tym samym Oława trafiła do pilotażu Programu i znalazła się w gronie wybranych gmin - podobne umowy zawarły w tym dniu jeszcze tylko cztery samorządy: Głogów, Gorzów Wielkopolski, Świnoujście i Zielona Góra oraz PKP S.A. W ramach porozumienia Strony deklarują współpracę w celu rozpoznania możliwości realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie przedsięwzięć budownictwa mieszkaniowego oraz ustalenia zasad i warunków współpracy, zmierzającej do realizacji tych projektów. Analiza możliwości, która potrwa kilka miesięcy, będzie skutkować zawarciem umowy inwestycyjnej." Źródło UM  Oława
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 2
Gość 2 11.02.2017, 22:25
ciekawe , czy jak minie kadencja obecnego burmistrza, zostanie on zarządcą tych mieszkań ........ tacy zawsze spadają na cztery łapy .
Andrzej
Andrzej 11.02.2017, 11:44
Póki jest kasa to cyrk sie krecie i małpy zadowolone. Coraz bardziej opłaca się byc biednym. Po co sie starac?
Wszystko sie należy i mam byc po równo. A jeśli masz mniej aniżeli twój sąsiad to dlatego że Ci ukradli.
obiektywny
obiektywny 11.02.2017, 11:22
Antek jako istota człekokształtna jak na razie masz pewne miejsce na drzewie skąd pochodzą takie dziwadła. Małpoludom dajesz banana a tobie pozostanie obgryzanie kory.
Antoni , tak dziś wygląda oszczędne i sprawiedliwe państwo;
Premier przyznała członkom rządu nagrody, których koszt dla budżetu państwa to 130 tysięcy złotych,
Prezydent przyznał pracownikom swojej kancelarii 862,5 tys. zł nagród
• Tylko w grudniu premie otrzymało 261 osób - to więcej, niż połowa wszystkich zatrudnionych.
26 mln zł dla Rydzyka
Antek
Antek 11.02.2017, 00:33
To jest właśnie jedna z wielu różnic między rządami PO a PiS. Za PO politycy u władzy okradali państwo, a banki okradały ludzi, a za PiS politycy nie rozkradają budżetu, tylko sprawiedliwie go rozdzielają na społeczne potrzeby, jak np. na mieszkania osiągalne dla zwykłych ludzi, a banki będą musiały zwrócić ludziom, to co im ukradły. I tak nam dopomóż Bóg, a małpoludom od Darwina (z PO, Nowoczesnej, PSL i KOD) damy banana. Niech też coś mają.
Merx,,,,,,,
Merx,,,,,,, 11.02.2017, 20:01
P. Antku puknij sie pan w łeb !!!!! te mieszkania beda z opłatamni od 800 zł .... to tak jak wynajm ?????? .
Andrea Anna
Andrea Anna 04.05.2018, 23:04
Z całym szacunkiem ja wynajmują za 1600zl z opłatami 2 pokojowe i proszę mi wierzyć że taniej nie znajdę a bardzo bym chciała zapłacić te 800zl miesięcznie zamiast 1600 pozdrawiam
Zuza
Zuza 10.02.2017, 23:55
Ciekawe kto dostanie te mieszkania.... Bo jak na razie mieszkania rozdawane sa po znajomosci i dostaja osoby spoza listy .... Nie chce wymieniac nazwisk... Ale jedna wielka korupcja w UM
Zyga
Zyga 10.02.2017, 21:14
Potanieją mieszkania w Oławie.
Zbysio
Zbysio 10.02.2017, 22:10
Tak, tak, tak! :)))
Oławianin
Oławianin 10.02.2017, 16:59
Panie burmistrzy pan porozumiał sie z PIS czy co sie stało ?
Antoni M.
Antoni M. 10.02.2017, 15:58
Oferta burmistrza? Ciekawe a kiedy była uchwała rady miejskiej w tej sprawie i jakie tereny miejskie oddajemy za free na cele polityczne tych "tanich" mieszkań ?
Andrzej
Andrzej 10.02.2017, 15:11
Będą tanie mieszkania w Oławie!!! Wiec po co kupować teraz ze cene rynkową. Poczekajcie a kupicie tanio na "dobrych warunkach". A Ci co już kupili po cenach komercyjnych biorac kredyt w banku to..... witam w "klubie frarnkowiczów" .
Zbysio
Zbysio 10.02.2017, 22:09
Tak, tak, tak! :)

Pozostałe