Wojewoda w Jelczu

  • 18.01.2017, 13:42
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Wojewoda w Jelczu
Wojewoda Paweł Hreniak odwiedził spółkę "Jelcz" Kierownictwo firmy, z Łukaszem Dudkowskim i Leonem Szuturmą na czele, oprowadziło gościa po hali produkcyjnej i opowiedziało o procesie produkcji. Wojewoda spędził też chwilę w Izbie Historii Marki Jelcz. - Muszę tu wrócić prywatnie - mówił zafascynowany i jednocześnie popędzany przez swoją rzecznik. Na koniec wojewoda spotkał się z załogą "Jelcza" - spółki zbrojeniowej, która produkuje samochody ciężarowe. (kt)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jelcz
Jelcz 31.03.2017, 08:48
A panowie jeszcze nie spakowani? Niedługo przeniesiemy was z krasnali do starszaków. Wystarczy.
Architekt dla lepszej zmiany
Architekt dla lepszej zmiany 31.03.2017, 00:26
Leon Sz. tak wybitny przedsiębiorca budowlany znany ze swoich spektakularnych interesów budowlano-handlowych, pod koniec kariery musiał zacząć pracę dla pisowskiej korporacji, żeby utrzymać się u koryta ??? Panie Leonie, czyżby interesy aż tak bardzo źle szły, żeby musiałby Pan się sprzedawać nowej władzy za śmieszne stanowisko wiceprezesa ???
Architekt dla lepszej zmiany
Architekt dla lepszej zmiany 31.03.2017, 00:20
Hit sezonu, "misiewicz, pisiewicz", prezes zakładów samochodowych "JELCZ". Podobno największego producenta pojazdów wojskowych dla polskiej armii nie ma prawa jazdy ?!?! Dobrze, że są służbowe limuzyny, które mogą przywozić niezbyt kompetentnych prezesów do pracy :)
Gość
Gość 23.01.2017, 01:11
Ewka! Nie mieszaj Sejmu i Senatu (z dużej litery!) z samorządami, bo to szalona różnica. Samorządy są opanowane przez lokalne sitwy a te wystawiają kandydatów na lokalnych listach w zupełnym oderwaniu od partii politycznych. Powinnaś też rozpoznać różnicę pomiędzy mechanizmami działającymi w PO a tymi działającymi w PiS ponieważ są skrajnie różne, tak jak skrajnie różne są cele tych partii.
ewka
ewka 23.01.2017, 11:38
PiS, gdy dorwał się do władzy zaczął od cichych podwyżek i premii, gdy Polacy muszą płacić większe podatki. Chcą zadłużać i wydoić ciężko pracujących Polaków. Nawet żyjący w ubóstwie i nędzy Polacy zarabiający zaledwie 6500zł /na rok muszą zapłacić podatek, aby wypłacono premię uprzywilejowanym posłom i senatorom , których ulgi podatkowe sięgają ponad 30000zł Ostatnio sejm zamienił się w cyrk lub jak kto woli w chlew- opozycja histeryczna prowokowała nieudolny Pis , który nie radził sobie z prowokacjami, aż w końcu Pis dogadał się z PO i przedłużył wakacje zimowe posłom o miesiąc. Za te wakacje my obywatele i tak im zapłacimy jak by byli w sejmie - 12 tys. co miesiąc.


Co do pisowni- obie formy sa poprawne.

http://sjp.pwn.pl/poradnia/has…
ewka
ewka 22.01.2017, 23:52
To dlaczego w sejmie , senacie oraz radach gmin, powiatów i miast są te same osoby od ponad 20 lat? Mają mandaty dożywotnie? Nie, dostają stale w każdych wyborach czołowe miejsca na liście.
emu
emu 22.01.2017, 21:26
Zbliżają się kolejne wybory i to znowu szef partii w okregu będzie rozdawał karty: gdzie, kto i na którym miejscu znajdzie się na liście wyborczej. Bo ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że preferuje uprzywilejowanych którzy już się obłowili i stać ich na kampanię wyborczą.
koala
koala 22.01.2017, 23:26
Może lepiej schowaj głowę w piasek, jak na emu przystało, bo bredzisz. W którym miejscu ordynacja wyborcza preferuje obłowionych? Kto ma układać listę wyborczą partii politycznej startującej w wyborach jak nie szefostwo tej partii?
luki
luki 22.01.2017, 18:52
"Celem dwukadencyjności jest ograniczenie układów, które mogły powstać przez lata." J. Kaczyński w Opolu
Pytanie a co dalej z radnymi i posłami? Będa miec mandaty do śmierci?
Wygnaniec
Wygnaniec 22.01.2017, 18:05
A gdzie Bezdreń i Kownacki Tych dwóch klaunów z tego cyrku :)
starteg
starteg 20.01.2017, 21:59
Czy to prawda , że będą produkować pojazdy pionowego startu.
Jelczanin
Jelczanin 19.01.2017, 10:13
Cyrk kosztem pracowników:-)
Czesia
Czesia 19.01.2017, 10:11
Ja jem kapustę, a ty jesz kiełbasę. Razem jemy bigos i nareszcie dobrze zarabiamy.
czesio
czesio 19.01.2017, 09:11
News tygodnia, od tego momentu moje życie się lepsze.
19.01.2017, 08:20
" ... popędzany przez swoją rzecznik ... " hahahah co za ludzie ....
OŁAWA
OŁAWA 19.01.2017, 01:52
Powinno być więcej słychać o Jelczu to nasza fabryka
Ja
Ja 18.01.2017, 19:44
Co to teraz bedzie
Olo
Olo 18.01.2017, 14:30
A gdzie kaski na głowach?Prezes który w świetle obiektywów łamie przepisy BHP?
Jelczan
Jelczan 19.01.2017, 00:56
A po co kask na hali produkcyjnej :D
behap
behap 19.01.2017, 09:53
Żeby uderzając głową nie zniszczył żadnej maszyny.
P@weł
[email protected]ł 18.01.2017, 13:47
I co w związku z tą wizytą...?

Pozostałe