Książka o Jelczu już w sprzedaży

  • 30.11.2016, 13:02 (aktualizacja 03.03.2020, 09:30)
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Książka o Jelczu już w sprzedaży
Można już kupić najnowszą książkę Wojciecha Połomskiego "Pojazdy samochodowe i przyczepy Jelcz 1990-1994" To czwarta z serii książek jelczańskiego autora, pasjonata motoryzacji i historii "Jelcza".

Książka, tak jak wcześniejsze, ukaże się nakładem Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. - Okres, który obejmuje najnowsza publikacja, to czas przemian w Polsce, koniec gospodarki centralnie planowanej, to czas, gdy wszystko się zmienia, zakład szuka inwestora strategicznego - mówi Wojciech Połomski. - Następuje koniec Jelczańskich Zakładów Samochodowych, wreszcie przekształcenie w JZS "Jelcz" Spółkę Akcyjną. Książka kończy się w momencie powstania Jelcz "Zasada Group". Książka ma 384 strony i 321 zdjęć. Zawiera nie tylko szczegółowe opisy techniczne i unikatowe fotografie, ale także archiwalne wywiady i materiały prasowe z "Głosu Jelcza" i "Gazety Powiatowej-Wiadomości Oławskie". Jest poświęcona pojazdom samochodowym i przyczepom Jelcz produkowanym w latach 1990-1994. Jak informuje autor, książkę można kupić za pośrednictwem strony internetowej Wydawnictwa Komunikacji i Łączności: www.wkl.com.pl. .

(MON)

 

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenek
Zenek 30.11.2016, 20:07
To bardzo dużo: Książka ma 3840 strony i 321 zdjęć. Poprawcie.

Pozostałe