Pokochały naszą gminę

  • 13.11.2016, 11:54
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pokochały naszą gminę
Na polu w Zakrzowie żeruje około 300 żurawi! Na tych zdjęciach widać tylko 20 procent całego stada. W naszej gminie te ptaki pojawiają się co roku, ale tym razem padł rekord. Adam Polit obserwuje żurawie od 10 lat. - Na początku przylatywało tutaj tylko 30-50 sztuk - mówi. - Obecnie widać, że bardzo polubiły naszą gminę. Wcale nie odlatują na zimowisko do cieplejszych krajów, tylko szukają pożywienia u nas. Ostatnio zimy są tutaj łagodne i po prostu wolą zostać na naszym terenie. Podobno żurawie przynoszą szczęście, więc jest to bardzo dobry znak.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe