Autobusem na cmentarze

  • 30.10.2016, 10:52
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Autobusem na cmentarze
Od soboty 29 października do środy 2 listopada uruchomiono dodatkowe, bezpłatne linie komunikacji miejskiej. Oto ich szczegółowy rozkład jazdy
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdumiony
Zdumiony 30.10.2016, 18:31
Za to w Marcinkowicach do cmentarza prawie nie da się dojechać ani przejść suchą nogą. Wstyd wielki dla radnych , sołtysa wsi i rady sołeckiej . Święto Zmarłych a dojechać prawie sie nie da do cmentarza w samym centrum wsi obok szkoły , kościoła parafialnego i plebanii. Nikt nie pomyślał ,żeby chociaż przed Świętem Zmarłych ( a niebawem 11 Listopada i odpustem parafialnym Św. Marcina w lokalnym kościele ) zasypać dziury w ulicy Szkolnej przynajmniej koło nekropolii. Trudno tam dojechać , aby nie uszkodzić zawieszenia , a co dopiero przejść - dziury w drodze niemal po kolana! Wstyd i jeszcze raz wstyd dla włodarzy wsi i samorządowców gminnych. Dziurawa prawie nieprzejezdna droga przy nekropolii to niechlubna wizytówka wsi dla przyjezdnych nawet z zza granicy odwiedzających groby swoich bliskich.
Panowie radni, sołtysie i rado sołecka jak wam nie wstyd dopuścić do takich rażących zaniedbań!

Pozostałe