Skatepark już gotowy! Można korzystać

  • 07.10.2016, 15:51
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Skatepark już gotowy! Można korzystać
Tydzień temu pisaliśmy o tej inwestycji. Wiceburmistrz Romuald Piórko zapewniał wtedy, że miłośnicy jazdy na rolkach, deskorolkach i rowerach będą mogli korzystać ze skateparku już pod koniec tygodnia. Tak też się stało. Pierwsi użytkownicy już się cieszą z obiektu, który znajduje się w pobliżu basenu w Jelczu-Laskowicach.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek Skater
Krzysiek Skater 01.09.2017, 08:55
Zróbcie ten skatepark w Oławie nawet niema gdzie skakać w Jelczu zrobili i już chyba tam mają dwa skateparki bo jeszcze jest jeden skatepark w jelczu.
Konkurs filmowy
Konkurs filmowy 11.10.2016, 19:41
Zapraszamy wszystkich 17.10.2016 18:00 w kinie Odra na pokaz filmów o mieście Oława w ramach finału konkursu filmowego. Z tych filmów można się sporo dowiedzieć o własnym mieście ponieważ tworzą je mieszkańcy.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.10.2016, 08:52
Nie narzekajcie, w Rynku wymieniają rury wodociągowe, była woda mineralizowana teraz podobno ma być z sokiem i co jeszcze wam mało?
gość
gość 11.10.2016, 09:43
Mam nadzieję ( co prawda małą ale zawsze), że przy okazji wymiany rur wodociągowych i wobec konieczności położenia nowej nawierzchni w naruszonych miejscach ZOSTANIE POŁOŻONY NOWY DYWANIK ASFALTOWY na chodniku po tej stronie Rynku. Bardzo proszę w imieniu mieszkańców Rynku i wszystkich użytkowników , panie Burmistrzu !
08.10.2016, 19:20
był amfiteatr, w parku koło urzędu miasta ale też już ruina albo go nie ma. dawno nie byłem tam ale za dziecka rodzice nas tam zabierali na różne wydarzenia
oławiak
oławiak 08.10.2016, 18:40
Ja powiem , tak. Każdy lubi narzekać, a zwłaszcza tą jesienną ponurą i deszczową porą , to fakt! Niestety ale dużo jest w tym w naszym mieście prawdy! Najpierw robi się wielki medialny szum , a potem jak zwykle mamy co ?-Niewypał! Nie chciał bym ze swojej strony być gołosłownym ale przykładów w naszym mieście można by mnożyć i mnożyć!
1)-Niezagospodarowane i ulegające z roku na rok degradacji piaski Oławskie
2)-Wbity szpadel przez poprzedniego Burmistrza na cyplu na Ścinawie , i co się zmieniło do dziś?
3)-Stare pokomunistyczne miasteczko ruchu drogowego
3)- Za ile lat nasze miasto będzie miało odkryty basen?
4)-Co dalej z piękną wizualizacją kortów tenisowych?
5)-Brak przepięknego amfiteatru ,i co dalej?
6)Dlaczego nikt nie słucha głosu mieszkańców co do imprez masowych i zapraszanych gwiazd?
7)Kultura w mieście nie istnieje?
8)- Co dalej z podziemiami w ratuszu ile lat jeszcze potrwają te wirtualne brednie !
ITD, ITD, przykładów można by było jeszcze mnozyć i mnożyć
Jak , tu się nie denerwować, jak się czyta iż dużo mniejsze miasto od Oławy , znowu ma coś lepszego od nas i po raz kolejny u nich można a u nas nie , gdzie tkwi problem moż ktoś wyjaśni?
OŁAWIAK
OŁAWIAK 08.10.2016, 15:39
Pewnie w Jelczu lepsza hala sportowa , skatepark , lepsze koncerty na majówkach i dniach jelcza-laskowic, jaki mają ale daleko wcześniej basen kryty i staw w lecie - a u nas co?- nic lipa , jak zwykle tumani się wszystkich nadal zmienić władze samorządowe , i zmienić burmistrza!!!!
oławianin
oławianin 08.10.2016, 17:55
Ale amfiteatru nie mają a my mieliśmy ale go zburzyliśmy , dla kaprysu , ot tak.
olavek
olavek 10.10.2016, 10:58
może chcieli dorównać lepszemu Jelczowi dlatego zburzyli bo oni nie mają, jak sobie JL wybuduje to i u nas odbudują ;P
obserwatorka
obserwatorka 08.10.2016, 11:08
Co za przyjemność jeździć po wodzie?.
Zarządca skateparku spycha odpowiedzialność na użytkowników a przecież w regulaminie nie powinno zapisu w pkt 2, że jazda bez ochraniaczy i bez kasku ochronnego odbywa się na własną odpowiedzialność, bo odpowiedzialność ponosi ten, kto zarządza i nie zapewnił dostatecznego bezpieczeństwa nawet w zapisie regulaminu. Dzieci na zdjęciach nie mają ukończone 18 lat-jak to się ma do pkt. 4 regulaminu.
Gdzie jest kontrola zarządcy terenu aby nie dopuścić już na początku do takich sytuacji.
Mówimy, nagłaśniamy o bezpieczeństwie szczególnie dzieci a jak ma się to do tej sytuacji.
czytelnik
czytelnik 08.10.2016, 09:21
ludzie gdzie te dzieciaki maja kaski
oławianin
oławianin 07.10.2016, 21:34
Wstyd dla Oławy, tyle szumu medialnego, zapowiedzi, wniosków politykierów a Skateparku NIE MA i jak widać w Oławie nie będzie ! W Jelczu Laskowicach szumu medialnego nie było i po prostu zbudowali.

Pozostałe