Czy 11 listopada musimy świętować w towarzystwie śmieci?

  • 11.11.2019, 18:14
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Czy 11 listopada musimy świętować w towarzystwie śmieci?

Takie pytanie zadaje Czytelnik, który uczestniczył w śpiewaniu pieśni patriotycznych przy browarze Probus. Te zdjęcia wykonał kilka metrów dalej od miejsca, w którym mieszkańcy Oławy wspólnie świętowali.

 
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mario max
Mario max 13.11.2019, 16:13
CKTiR Browar PROBUS napisał:

,, ..... Jest nam wstyd przed naszymi Gośćmi, z których wielu przyjeżdża do Oławy z zagranicy. .... "

Fakt , gości macie fajnych ..... , ale nie wszystkich.
Nie raz widziałem jak gostek parkuje autem w pasie zieleni przy Waszym parkingu i tnie do Waszego budynku. :/
Dominik
Dominik 13.11.2019, 19:54
A ja naście razy widziałem, jak na ten skwerek z karuzelą i huśtawką wychodzą lokalesi i wysrywają tam swoje psy, udając przy tym, że nie zauważają, jak ich zwierzaki defekują. Zapewne mieszkają w pobliżu, a dzieci ich sąsiadów (a może nawet ich własne) bawią się na tym "placu zabaw" na skwerku. Oława, welcome to...
sąsiad sąsiada
sąsiad sąsiada 13.11.2019, 16:03
asdf napisał:

,, To ty Mario max, poznać cię po głupim stylu PiSania, najpierw cytat a potem komentarz, kiedy dorośniesz? "
Tak , to ja ....

Caps Lock-a jeszcze nie naprawiłeś ?
CKTiR Browar PROBUS
CKTiR Browar PROBUS 12.11.2019, 22:24
Szanowni Państwo,

od dłuższego czasu nie korzystamy z "gniazda śmietnikowego" prezentowanego na zdjęciach. Nie korzystamy z niego także nocą, ani o żadnej innej porze.
Nie mamy wpływu na to, gdzie "gniazdo" jest zlokalizowane i ubolewamy nad jego formą "estetyczną". Jest nam wstyd przed naszymi Gośćmi, z których wielu przyjeżdża do Oławy z zagranicy.
Proponowaliśmy określone zdroworozsądkowe rozwiązania "organom decyzyjnym", ale nie przyniosło to żadnego skutku, bowiem problem jest odsyłany od Annasza do Kajfasza. W tym przypadku role te pełnią Urząd Miejski (właściciel terenu) i Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków (opiniujący miejsce posadowienia gniazda).

Jednocześnie informujemy, że nie będziemy tolerowali opinii nas zniesławiających i znieważających. Anonimowość w internecie jest bardzo ograniczona, o czym wielu zdaje się zapominać - podobnie jak o sprzątaniu po swoich czworonogach.

Z poważaniem
sąsiad sąsiada
sąsiad sąsiada 12.11.2019, 20:52
Sąsiad napisał:

,, Zacznijmy od tego, że te śmietniki nie stoją w miejscu przeznaczonym na nie według MPZP. Kto jest ustawił na środku placu i od lat sankcjonuje ten nieporządek? "

Dobrze piszesz.
.... ale mało kto jest świadomy tego.

Śmietniki stoją na środku placu (ponoć) na wniosek Probusu.
.... wcześniej stały Im prawie przy wejściu do lokalu.
asdf
asdf 12.11.2019, 21:22
To ty Mario max, poznać cię po głupim stylu PiSania, najpierw cytat a potem komentarz, kiedy dorośniesz?
Sąsiad
Sąsiad 12.11.2019, 17:26
Zacznijmy od tego, że te śmietniki nie stoją w miejscu przeznaczonym na nie według MPZP. Kto jest ustawił na środku placu i od lat sankcjonuje ten nieporządek?
asd
asd 12.11.2019, 15:35
Na co dzień ten śmietnik wygląda jeszcze gorzej. A główni winowajcy to min. Probus, Enklawa, Cebulka i Skwarek i inne lokale !
Info od Zarządcy
Info od Zarządcy 12.11.2019, 17:21
Wg uzyskanych informacji Browar PROBUS nie jest użytkownikiem tego "gniazda" śmietnikowego.
z Młyńskiej
z Młyńskiej 12.11.2019, 21:24
Od kogo te informacje, pewnie od PROBUSA a nie z obserwacji BO SIĘ NIE CHCE???
posprzątaj po psie
posprzątaj po psie 12.11.2019, 21:12
A wyrzuca tam śmieci nocą ! Niech Zarządca tym się zainteresuje, łatwo rozróżnić czyje to są śmieci, tylko trzeba częściej sprawdzać, drogi Zarządco. Trawnik wokoło śmietnika stanowi punkt sborny wszystkich psów z okolicy,( od samego rana!)
które s..ją bez sprzątania przez swoich właścicieli. A wystarczy kilka dni dyżuru strażnika miejskiego z aparatem fotograficznym i mielibyśmy dowód czyj to pies i jak wygląda właściciel. Czy to tak dużo pracy ?
z Miasta
z Miasta 11.11.2019, 21:50
To ci ekolodzy od obrony choinek w rynku taki syf robią nacodzień przy pojemnikach na śmieci, mózgi im się zlasowały.
jesteś
jesteś 12.11.2019, 15:36
głupi czy udajesz?

Pozostałe