Niebezpieczne druty na moście!

  • 12.09.2016, 13:31
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Niebezpieczne druty na moście!
Pani Stanisława Ryndak szła na zakupy do Lidla. Po drodze na ul. ks. Kutrowskiego mijała most na Oławce, gdzie akurat trwają prace budowlane. Sposób ich zabezpieczenia urąga jednak przyzwoitości, bo to tylko zakrzywione druty zbrojeniowe z kawałkami czerwonej folii. - Akurat wymijałam panią z rowerem, która szła z naprzeciwka, gdy zahaczyłam nogą o ten krzywy drut - opowiada pani Stanisława. - Upadłam i zatrzymałam się dopiero na poręczy mostu. Tym razem na szczęście skończyło się w miarę dobrze, bo nie odniosłam obrażeń, ale koniecznie ostrzeżcie wszystkich, aby w tym miejscu uważali. Te druty są niebezpieczne. Aż strach pomyśleć, co stałoby się, gdyby ktoś się na nie przewrócił. (ck)  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Daniel
Daniel 13.09.2016, 12:03
Za brak prawidłowego zabezpieczenia obszaru pracy zgodnie z podstawowymi zasadami BHP i spowodowanie zagrożenia dla życia dla mieszkańców miasta, nadzorujący prace urzędas wienien zostać stosownie uakrany za głupotę i kompletną niekomptetencję.
Danka
Danka 12.09.2016, 21:47
Wyraźnie widać, że ten pręt przeszkadza, bo ktoś go wygiął w stronę chodnika, po której chodzą ludzie. Pewnie jakie osiki wracały z dyskoteki albo z siłowni i mało im było. A teraz ktoś się może nadziać i będzie poważny kłopot. Jest tam jakiś kierownik robót?
Maciek
Maciek 12.09.2016, 15:21
No niestety prawda jest taka że się odbijają ci robotnicy bo zamiast to skończyć to ja ten most w tym samym stanie od czwartku widzę dodam też że dzisiaj także ich nie zauważyłem , może i się nie znam i nie wiem ile ma schnąć beton , ale przypuszczam że na pewno nie aż tyle.
swinski ryj
swinski ryj 12.09.2016, 14:42
Obciac je szlifierka

Pozostałe