Zabójstwo nad Odrą

  • 02.09.2016, 09:04
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zabójstwo nad Odrą
Odjechał na chwilę rowerem. Gdy wrócił, miał zawinięty w czymś spory nóż. To nim śmiertelnie ugodził dwudziestodziewięcioletniego Damiana, mieszkańca Ścinawy Polskiej Do zabójstwa doszło dziś około północy, na ulicy w środku wsi, na wysokości mariny. W grupce młodych mężczyzn doszło do jakiejś sprzeczki. W pewnym momencie jeden z nich, który nie jest stałym mieszkańcem wsi, a tylko od jakiegoś czasu pomieszkuje tu u rodziny, odjechał rowerem. Gdy wrócił, miał zawiniątko, a w nim duży nóż. Wywabił Damiana na środek ulicy, gdzie zadał mu śmiertelny cios w okolice serca. Mężczyzna zmarł. Sprawca uciekł z miejsca przestępstwa, ale ponieważ byli świadkowie zajścia, policja szybko go znalazła i zatrzymała. Jak mówi komisarz Piotr Woroniecki, pełniący funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Oławie, zatrzymanego przewieziono do szpitala, bo jest podejrzenie, że mógł zażyć leki niewiadomego pochodzenia. Jest pod stałym nadzorem policji.

Więcej w papierowym wydaniu "Gazety Powiatowej".

(CK)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ścinawa ZAwsze z Toba Sulik!!!!
Ścinawa ZAwsze z Toba Sulik!!!! 20.12.2016, 04:32
Byłeś dla nas jak brat Damian uczyłeś nas zycia byłes wariat jakiego cie zapamietam do konca zycia dlaczego gdy nasz przyjaciel zaczoł układac sobie zycie i wyszedł wkoncu do przodu jakis gnój mu zjebał całe zycie ale my mu tego nie zapomnimy jak wyjdze bedze gnebiony codzienie
Romek
Romek 26.10.2016, 23:24
Ale rodzice już chyba zapomnieli o Damianie. Tatuś rozbawiony chodzi po Oławie. Szkoda słów...
Rodzina
Rodzina 10.09.2016, 14:56
Dlaczego pomineliscie fakt że sprawca niedawno wyszedł z psychiatryka?
22.09.2016, 20:24
A wyszedł ?
Tadzio
Tadzio 09.09.2016, 08:53
Nic się nie dzieje bez przyczyny mógł Damian go nie męczyć pewnie nie jednemu za skórę zaszedl normalni kary nie ponoszą wiejski kozaczek uniewinnic sprawcę
TADZIK !!!
TADZIK !!! 22.09.2016, 12:36
Sprawca musi zapłacić, żeby już nie skrzywdzić innych ...
Można inaczej wyrównać rachunki !
Życie jest tylko jedno .... i nikt nie ma prawa go odebrać !!!!!!!!!
Juzio
Juzio 08.09.2016, 21:14
Był cwaniak i niema cwaniaka i już będzie spokój
Hej Juzio czy Józio ....
Hej Juzio czy Józio .... 22.09.2016, 00:00
Cwaniak - cwaniakiem,ale żeby zaraz zabijać .... ?
Jaka znieczulica ludzka ....... szok !
Wyrazy współczucia dla rodziny Damiana :(
04.09.2016, 15:30
lep za lep
Hajfi
Hajfi 07.09.2016, 10:13
Lep za lep ? Muchozol proponuję !
DORA
DORA 03.09.2016, 21:24
Wyrazy współczucia dla obu rodzin - najbliższych.
03.09.2016, 12:23
Bardzo przykro - współczucia dla rodziny
Anonim
Anonim 03.09.2016, 07:52
Podobno był winny kasę.
anonim
anonim 05.09.2016, 10:03
Czy Ty id...o wiesz co piszesz? Jak się czegoś nie wie to się zamyka ryj i nie komentuje...
.
. 10.09.2016, 14:58
Nie był winny żadnej kasy poprostu powiedział "spi...alaj" jak coś do nich gadał
Karolina
Karolina 03.09.2016, 07:27
A ja leze w tym szpitalu.. Olaboga!!!!
anonim
anonim 03.09.2016, 04:31
Jak ma na imie sprawca
antonio
antonio 02.09.2016, 23:45
Spoczywaj. W spokoju. S...
anonim
anonim 02.09.2016, 23:27
Byku co ty na to
22.09.2016, 20:25
A co Byku ma do tego?
Kamila
Kamila 02.09.2016, 23:23
To są skutki picia alkoholu - i teraz Wy wszyscy -" co ona pierdzieli " - ale jak to jest ,że tyle was było - kto kogo pilnował - bo niestety alkohol robi tak ŻE NIKT NIE MYŚLI RACJONALNIE- IDZIESZ NA IMPREZĘ - PRZYCHODZĘ - myśl co robisz i z kim -czy te towarzystwo to akurat to które Ci pomorze kiedy trzeba- Czemu jest tak , że kiedy idziesz ze znajomymi - to często jest tak że JESTEŚ SAMA / SAM - Też kiedyś byłam w sytuacji - żle sie dzieje - to nie my--- BARDZO DUŻO ŻYCZĘ WIARY W BOGA I W TO ŻE CZAS LECZY RANY ----
jarek
jarek 02.09.2016, 22:56
Ciekawe jaki miał powod, by zrobic cos takiego?
Anonim
Anonim 02.09.2016, 22:46
Ciezko w to uwierzyc.bardzo szkoda tymbardziej ze Bale zycie mial przed soba.I dopiero co po dlugie.
02.09.2016, 16:14
Śmierć to za lekka kara powinny być przymusowe prace np w kopalni a nie darmowe obiadki w więzieniu..
Nieznany
Nieznany 02.09.2016, 15:50
Powinna być śmierć za śmierć
zepter
zepter 02.09.2016, 15:46
Spoczywaj w pokoju Damian
anonim
anonim 03.09.2016, 00:42
Sprawca to Adam K czy Wojtek K?
olawianin
olawianin 03.09.2016, 20:19
Wojtek k
Marek