Gdzie jest Grzegorz? Wiesz coś? AKTUALIZACJA!!!

  • 23.08.2016, 11:07
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Gdzie jest Grzegorz? Wiesz coś? AKTUALIZACJA!!!
POWIAT Zaginął 26-letni mieszkaniec. Grzegorz Król wyszedł z domu 20 sierpnia i do te pory nie wrócił. Wiesz, co się z nim dzieje, koniecznie daj znać rodzinie lub policji. Grzegorz Król ma 26 lat, wzrost 190 cm, włosy czarne krótko ścięte, jest szczupłej budowy ciała, ubrany był w niebieski dżinsy, koszulkę z napisem "STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH ", buty sportowe czarno-czerwone. Posiada tatuaże na lewej nodze - na łydce flaga ze znakiem Polski Walczącej, na prawym przedramieniu napis "Edyta i daty", na lewym przedramieniu napis "Boże chroń moją rodzinę'", na plecach na prawej łopatce jest umieszczony wizerunek głowy 'WILKA". (może mieć na sobie czarne spodenki, miał na przebranie i fioletową koszulkę z napisem "DUKE" ) Ostatni raz był widziany około godziny 06:00 - 21 sierpnia w okolicy pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, kierował się do pracy w okolice ul. Mickiewicza we Wrocławiu. Do pracy nie dotarł. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Rodzina powiadomiła policję. - Z informacji jakie uzyskaliśmy to nie przebywa jako zatrzymany na okres 48 godzin oraz nie przebywa w żadnym Wrocławskim szpitalu - mówią. - Telefony Grzegorza nigdzie się nie logują oraz on też nie jest aktywny na żadnych portalach społecznościowych. Jeżeli ktokolwiek posiada jakąkolwiek informację, co może dziać się z naszym synem i bratem bardzo prosimy o kontakt. Bardzo martwimy się o Grzegorza, takie zniknięcie nie jest w jego stylu i nie miał żadnych powodów aby zniknąć, nigdy nie zdarzyła się sytuacja, aby Grzegorz nie dawał żadnej informacji gdzie przebywa. Osoby, które widziały się z Grzegorzem lub jego widziały proszone są kontakt z nami lub komisariatem policji w Jelcz-Laskowice

AKTUALIZACJA!!! Godz. 12.50 Rodzina właśnie poinformowała, że Grzegorz się odnalazł. - Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc Mój syn odnalazł się i żyje. O szczegółach poinformujemy później teraz jadę po moje dziecko. Wszystkim dziękuję - mówi Dorota Król.

Fot. arch. rodzinne  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wstrzasnieta
Wstrzasnieta 26.08.2016, 22:38
Pani Doroto, synek obiecał na fejsie ze odpowie na wszystkie pytania. Pani obiecała ze odpowie. Czas mija a my tutaj czekamy. Proszę opowiedzieć jakaz to historia spotkała Pani synka. A moze prawda jest taka ze nie ma czym się chwalić? Interewencja policji i zatrzymanie syneczka było uzasadnione? Tym razem to nie źli ludzie to zatrzymali. A moze mi Pani powie dlaczego na swoim profilu Marian Kowalski wyraźnie sugerował że zaginięcie synka może mieć coś wspólnego z dźgnieciem nożem drugiego syneczka? Chłopca grzecznego,niewinnego raczej nie inaczej. Pani Doroto bez sciemy.
ewa
ewa 26.08.2016, 17:28
Pani Doroto, czekamy na te szczegóły, które miała Pani później podać!
Gość ten prawdziwy
Gość ten prawdziwy 25.08.2016, 09:33
"Do całej sytuacji nie doszło by gdyby policja, która mnie zatrzymała w pobliżu mostu zwierzynieckiego we Wrocławiu poinformowała moja mamę o moim zatrzymaniu."
To cytat z jego facebooka, oh ta niedobra policja nie poinformowała mamusi, że zatrzymali jej 26-letniego chłopczyka, a zatrzymali pewnie jak zwykle za niewinność.
A braciszek to był tak mocno poraniony tak bardzo jego życie było zagrożone, że, po tym jak w grupie spotkali jednego ukraińca, to po tydzień później już balował w górach, pewnie w ramach rehabilitacji.
Ta rodzina to jakaś farsa.
X-Man
X-Man 24.08.2016, 19:52
Wytrzeźwiał i się odnalazł, biedny "patriota".
Stefek
Stefek 25.08.2016, 01:51
Coś tam na fejsie napisał ze odpowie na wszystkie pytania. Czekam...
ewa
ewa 24.08.2016, 09:06
Dobry jest ten komentarz o podręczniku do historii:)
kol
kol 24.08.2016, 06:32
Patriotyczne symbole na ubraniach, patriotyczne tatuaże - brak szacunku do munduru. No piękne zestawienie.
Historia naszego kraju i jej symbolika, obecnie w dziwny sposób ulegają czemuś podobnemu do komercjalizacji. Niestety z nastawieniem jedynie na zysk, bez podłoża merytorycznego.
Jeśli ktoś z "Królewskiego" rodu to czyta... Zastanówcie się i zweryfikujcie swoją postawę i wiedzę. Założenie na siebie takiej koszulki nie czyni cię automatycznie patriotą. To nie magiczny pierścień.
gość
gość 24.08.2016, 08:32
A podręcznika do historii taki gamoń na oczy nawet nie widział
Januszek
Januszek 23.08.2016, 18:08
Wiadomo że Grzegorz został zatrzymany w okolicy mostu zwierzynieckiego. Nie sadze ze facet szedl i policja bez powodu gościa zatrzymała. Cos musialo byc na rzeczy.
Policja nie powiadomiła mamusi że zatrzymali 26 letniego chłopca. Zła policja ,zła. Ciekawe jczy pampersa chociaż mu zmienili ?
Ewka
Ewka 23.08.2016, 19:34
Koszulki przeciw Policji a ciekawe kto go teraz szuka?
Ah ta młodzież.
Melpomena
Melpomena 23.08.2016, 17:56
Dobrze ze się odnalazł. Musiał się chłopiec wpakować w kłopoty skoro mamusia musiała jechać po dziecko. Chłopiec ma 26 lat . Jest na tyle duży ze powinien sam wrócić do domu. Widocznie coś mu w tym skutecznie przeszkodziło. Mamusia chłopca poinformuje nad i szczegółach. To ja proszę Pani czekam. Tylko proszę obiektywnie A nie tak jak z Adrianem...
Człowiek się przejmuję, a tu potem wychodzą różne takie dziwne sprawy.
Rapier
Rapier 23.08.2016, 15:39
Jakie koszulki z hasłami patriotycznymi???? Stop katom w niebieskich mundurach???? Chłopak się już podobno "znalazl" - i Bogu dzięki, że nie była to jakaś tragedia. Ale to żaden patriota, gość szczuje policję taką koszulką, jednoznacznie stawia się nie po stronie patrioty tylko zadymiarza. Po czym ta sama policja ma go szukać po Wrocławiu jak idzie w tango.

Współczuję rodzinie, tych dni stresu też. Ale przede wszystkim takiego "patrioty".
Rapier
Rapier 23.08.2016, 16:11
Dodam jeszcze ilustrację, Marek Raczkowski dla Przekroju machnął właśnie dokładnie to, co o tym młodym panu można krótko narysować:

https://www.facebook.com/Przek…
Oławianin
Oławianin 23.08.2016, 14:10
Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Najpierw jakiś Ukrainiec traktuje nożem Adriana, tylko dlatego, że nosi patriotyczne koszulki i oddala się od grupy kilku ułożonych i kulturalnych kibiców - patriotów polskich. Ci Ukraińcy prawdopodobnie czają się w zakamarkach naszych miast, w ciemnych uliczkach, i czekają na takie łatwe kąski. Może to przedsmak kolejnego Wołynia.

Teraz brat Adriana. Także porządny obywatel, kochający naród, ginie we Wrocławiu. Czy to znowu sprawka Ukraińców, którzy ostrzą swoje noże, w oczekiwaniu, że natrafią na przedstawicieli polskiej inteligencji, którzy oddalają się od swojej śmietanki towarzyskiej?
Paulina
Paulina 24.08.2016, 16:08
Oj widze komentatorzy nie wyczuwaja sarkazmu
Do Oławianina
Do Oławianina 24.08.2016, 10:58
Brawo za naprawdę błyskotliwy! Niestety, większość naszego inteligentnego społeczeństwa nie jest w stanie zrozumieć sarkazmu...;)
Lanka
Lanka 24.08.2016, 09:33
Choć głupoty płyną z tego komentarza to muszę przyznać, że może Pan/Pani książki pisać...piękna wypowiedź
23.08.2016, 16:17
"Ułożonych i kulturalnych kibiców", chociaż sam wierzysz w to co piszesz?
Janusz Tracz
Janusz Tracz 23.08.2016, 15:07
W życiu nie widziałem tak głupiego komentarza. To, że ktoś ma tatuaż Polski walczącej, albo nosi koszulki z hasłami patriotycznymi nie znaczy, że kocha nasz kraj. Po prostu jest teraz taka moda.
Inkoguto
Inkoguto 24.08.2016, 01:16
Koszulka z hasłem patriotycznym, a to się koledze dowcip udał, ha ha...
23.08.2016, 13:44
To nazwisko ostatnio medialne stało się. Żal matki i ojca.
Oławianka
Oławianka 23.08.2016, 11:48
Witam - nie znam trasy od momentu gdzie go widziano aż do miejsca pracy , ale może są tam sklepy , prywatne posesje lub zakłady które by udostępniły monitoring - policja powinna chyba mieć możliwość pod tym względem sprawdzić , miejsce zaginięcia chłopaka. Miałam kiedyś problem z uszkodzeniem auta i sama chodziłam i się dowiadywałam czy mogą udostępnić nagrania z tego zdarzenia i się udało . Oczywiście to całkiem inna historia ale chodzi o sam fakt , że może warto przyjrzeć się okolicy i monitoringowi który tam jest. Też jestem matką i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - współczuję i mam wielką nadzieję , że Grzegorz się odnajdzie.
Treat
Treat 23.08.2016, 11:43
Trzymam kciuki by młodzian się znalazł. Duża szansa, że poszedł w długą i wróci.
Gdy wróci, oby, tata oraz ze dwóch dużych wujków, powinni mu dać porządne manto za wstyd za bluzę z hejtem pod adresem policji, zdjęcia w heil-rozkroku i chorą ideologię.

Pozostałe