Powiat wspiera policję

  • 05.07.2016, 11:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Powiat wspiera policję
Uchwały Radni powiatowi przeznaczyli pieniądze na nagrody dla wyróżniających się policjantów Z okazji zbliżającego się święta policji, samorząd powiatowy przekaże Komendzie Powiatowej Policji 3000 zł, które będą przeznaczone na nagrody za osiągnięcia w służbie. Dodatkowo 1800 zł otrzymają funkcjonariusze z rewiru dzielnicowych. (MON)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec z SMSM
Mieszkaniec z SMSM 06.07.2016, 10:18
A może tak powiat razem z Policją zajęliby się ochroną środowiska przed żarłocznymi deweloperami i tępieniem korupcji w gminie Oława?

Zobacz tu: http://stanowice-marcinkowice.…
marek
marek 06.07.2016, 11:17
A co to jest "Agencja Prasowa EUROPRESS" bo coś mi nie pasuje. No chyba, że podpis pod zdjęciami tak dla bajeru daliście :-)
Jaś
Jaś 07.07.2016, 21:31
Zapytaj twoją panią od polskiego.
kol
kol 06.07.2016, 10:57
Eeeee. Przecież od tego jest pan R. Posiadacz wielu tytułów i specjalista w dziedzinie architektury i w sumie wszystkiego.
do Ewy
do Ewy 06.07.2016, 09:21
...a gdzie patrole piesze wieczorami, kiedy komendantem był Gałuszka często takie takie patrole były, a dzięki temu w Rynku był porządek.
ewa
ewa 05.07.2016, 22:00
mieszkaniec, a wezwałeś straż miejską lub policję do tych hałasów?
mieszkaniec
mieszkaniec 05.07.2016, 15:27
Dlaczego samorząd ma fundować nagrody i za co, za to że wykonują swoje obowiązki służbowe - to jakiś absurd?
Mieszkam w centrum, wieczorami po 23 hałasy nie można spać , ale żaden nosa nie wychyli!
gra
gra 05.07.2016, 13:42
do mikado.... nie zrozumiales nic. Pewnie jestes z budzetowki.
belzebub
belzebub 05.07.2016, 13:00
Radni to niech przeznaczą swoje premie i diety na nagrody dla policjantów a nie nasze pieniądze z naszych podatków.
as
as 05.07.2016, 12:32
Ciągle mnie to zastanawia. Dlaczego w Oławie nie ma jeszcze pojazdu z wideorejestratorem do łapania piratów na terenie naszego powiatu?
gra
gra 05.07.2016, 12:02
A kiedy nagrody dla wyrozniajacych sie tokarzy, monterow pralek, kierowcow lub pielegniarek? Bo wciaz czytam, ze nauczyciele, urzednicy i policjanci dostaja nagrody za swoja prace, za ktora przeciez maja placona pensje! Rowni i rowniejsi???
mikado
mikado 05.07.2016, 13:23
do gra, bo monterzy pralek i tokarze pracują w prywatnych firmach a nie w budżetówce. Nie zazdrość tylko zostań policjantem lub nauczycielem i też będziesz dostawać!!!
wygrana
wygrana 05.07.2016, 12:16
NOWO NARODZONY JESTEŚ ?
Paweł
Paweł 05.07.2016, 11:58
A przy podawaniu wysokości kwot przeznaczonych na nagrody, szanowna redakcja nie obcięła po jednym zerze... ? 3000 zł do podziału na całą oławską policję... ?!!! Szok !!!

Pozostałe