Zbierają podpisy i mówią: - STOP 447

  • 08.11.2019, 13:11
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zbierają podpisy i mówią: - STOP 447

8 listopada w godzinach 16.00-18.00 w okolicach oławskiego targowiska będą zbierane podpisy pod projektem ustawy "o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego"

- W maju 2018 roku USA wsparło te bezpodstawne żądania wprowadzając ustawę 447 - mówi Bogdan Diakowski z Konfederacji Oława. - Musimy dać temu odpór prawny. Nasz cel to przekonanie 100 tysięcy Polaków, aby podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy w tej sprawie. Roty Marszu Niepodległości oficjalnie zarejestrowały zbiórkę podpisów.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karoll102
Karoll102 14.11.2019, 20:19
Do kiedy te podpisy mozna zbierac bo za granica jestem.
Grzegorz
Grzegorz 27.11.2019, 09:00
o ile wiem to coś do stycznia 10 stycznia a co do pana historyka to chłopczyku to jaką znają historie w Polsce ludzie to możesz mi wierzyć na zachodzie nie wiedzą nic bo chcą zapomnieć jacy ich dziadowie byli kundle i że z każdego państwa w europie były jednostki ss i współpraca z niemcami wyjątek Polska zatem kogo trzeba zabić ?? tego na którego patrzeć się nie można bo widzi się przez niego swoje grzechy a przy okazji jeszcze można zarobić//// a kto finansował pana wąsika a kto przez pierwsze 2 lata cieszył się ze nie jest Polakiem i z gett a kto współpracował i z faszystami i komunistami a z komunistami kto mordował patriotów do 1956 ? eskimosi? w samy wermachcie było ich ok. 200tysiecy ale na swiecie wiedza tylko o jakichs nazistach a obozy są w Polsce czyli nazista to kto z tego równania na zachodzie ?? ps auschwitz był przez pierwsze 2 lat dla Polaków
NN
NN 09.11.2019, 23:12
Tak jest, bardzo dobrze, wszyscy zbierajmy podpisy!
Tiger
Tiger 09.11.2019, 17:51
I oto chodzi. Czas zmieniać ten kraj od dołu. Na górę nie ma co liczyć.
09.11.2019, 17:01
To antysemicka i promoskiewska fałszywa propaganda bolszewickich prowokatorów i oszustów. Ustawa 447 ani nie ma najmniejszego wpływu na polski system prawny ani nie zobowiązuje Polski absolutnie do niczego. Sprawy spadkowe w Polsce regulują polskie przepisy i tylko Sejm może je zmienić. Mienie bezspadkowe jest własnością państwa i koniec. Niektóre żydowskie koła, jeśli chcą ogólnych odszkodowań wojennych, to mogą ich żądać wyłącznie od Niemiec albo od Rosji, ale nigdy od Polski. Jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o wydarzeniach historycznych i o przebiegu II wojny światowej, niech się zamknie, bo inaczej my go zamkniemy.
fran
fran 10.11.2019, 11:34
Nie strasz pajacu!
Adam
Adam 09.11.2019, 19:41
Widzę, Anonimie, że ty masz pojęcie ogromne.

Pozostałe