Sezon rozpoczęty

  • 05.05.2016, 09:29
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Sezon rozpoczęty
Oława MINUS W ubiegłym roku pisaliśmy o tym, że na Lipowej dość często można natknąć się na ślady po tych, którzy wracają z imprezy nad Oławką. Czytelniczka zgłasza, że znowu się zaczęło - 30 kwietnia słyszeliśmy, jak młodzież wieczorem wracała znad rzeki - mówi. - Sezon został oficjalnie rozpoczęty. Niedaleko leżały też puste butelki po alkoholu. Proszę o umieszczenie zdjęcia w gazecie i uczulenie straży miejskiej na aktywność młodzieży nad rzeką. To zdjęcie przedstawia płot naszej sąsiadki, który został zniszczony. * Mieszkańcom przypominamy, że sami mogą "uczulać" straż miejską, dzwoniąc pod numer 986 lub bezpośrednio do patrolu 601 146 905. (AH) Fot. arch. Czytelniczki
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zosia
zosia 05.05.2016, 20:08
Tu straź ani policja nie pomoże, to robią nasze dzieci i dzieci naszych przyjaciół! Trochę więcej zainteresowania swoimi pociechami!
Gość
Gość 05.05.2016, 12:36
Panie burmistrzu Frischmann , Panie i Panowie Radni - dosyc wydawania pieniędzy ( 1 500 000 zł rocznie) na utrzymanie Straży Miejskiej z pieniędzy podatników. Czy naprawdę nie ma na co wydawać ?
Andrzejek
Andrzejek 05.05.2016, 12:04
Wiele miast podejmuje decyzje o likwidacji straży miejskiej, ostatnio na taki krok zdecydował się Lubin.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,10…

Tylko w Oławie utrzymuje się ten twór nie wiadomo w imię czego.
stef
stef 05.05.2016, 11:51
Straż miejska działa tak samo jak straż gminna! Jak zgłaszam że nielegalnie wywożą śmieci na teren starej piaskowni w Bystrzycy to mi odpowiada że przyjadą jutro sprawdzić bo dziś mają kontrolę radarową z policja! Tak to wygląda a wójt twierdzi że tych śmieci tam nikt nie wywozi i nic z tym nie robi bo nie ma problemu! Teren po starej piaskowni jest przeznaczony pod budowę ten kto kupi to się zdziwi jak zacznie kopać.
MIeszkanka Lipowej
MIeszkanka Lipowej 05.05.2016, 11:44
Dziękuję za bezpośrednie numery telefonów - napewno się przydadzą. Sezon dopiero się zaczął, więc warto wpisać w komórkę.
Mariusz
Mariusz 05.05.2016, 10:00
Takie uroki nad naszą rzeką każde pokolenie tam piło. Pierwsze imprezy nad Oławką? a z tym niszczeniem to nie wszyscy tąk robią kilku idiotow którzy prędzej czy później wpadną.

Pozostałe