Artur Erdt z okazem

  • 06.11.2019, 13:00
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Artur Erdt z okazem

dkarstwo Grand Prix Sportowy Klub Wędkarstwa Spinningowego „Wydra” w Oławie zorganizował 27 października zawody spinningowe, zaliczane do Grand Prix

Na Odrze i jej kanale w Lipkach oraz na zbiorniku „Bajkał” rywalizowało dziewięciu wędkarzy. W ciągu siedmiu godzin złowili szczupaka i 9 okoni. Najlepszy wynik osiągnął Artur Erdt, któremu udało się złowić ogromnego szczupaka, o długości 93 cm, za co otrzymał 2900 pkt. Z relacji wędkarza wynika, że przez większość część zawodów biegał na łowiska odległe od miejsca startu. Bezskutecznie. Dopiero jak wrócił ponownie do punktu wyjścia, to właśnie tam złowił swoje rekordowe trofeum! Na drugim miejscu uplasował się  Jan Szwarc - 2 okonie, 340 pkt, a trzecie miejsce zajął  Tadeusz Sobotowicz - 2 okonie, 160 pkt. Na kolejnych pozycjach sklasyfikowano: Henryka Kisiela - okoń i 130 pkt oraz ex aequo Pawła Pitnera i Stanisława Kądziołkę - każdy z nich złowił okonia, za co obaj wędkarze otrzymali po 110 pkt. Najlepszych zawodników uhonorowano pucharami, wręczanymi przez prezesa „Wydry”- Sławomira Bednarczyka. Rywalizację wędkarzy rozstrzygał jako sędzia Tadeusz Sobotowicz. Zawodami w Oławie, 10 listopada, Klub Wędkarstwa Spinningowego „Wydra” zakończy tegoroczny cykl ośmiu imprez spinningowych, z kategorii Grand Prix.  (Graro)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe