Nowy wicewójt gminy Oława!

  • 04.11.2019, 16:44
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Nowy wicewójt gminy Oława!

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, nowym wicewójtem gminy Oława zostanie Tomasz Oleksyn

Od czasu zwolnienia Teresy Jurijków-Górskiej, to stanowisko pozostawało nieobsadzone. Oleksyn był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na radnego gminy Jelcz-Laskowice. Mandatu nie zdobył, ale rok po wyborach samorządowych otrzyma pracę w sąsiedniej gminie Oława. Więcej - w papierowym wydaniu "GP-WO". Aktualizacja - Informację potwierdził pełniący obowiązki gminy Oława Henryk Kuriata.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.11.2019, 10:51
Tak Pan Kuriata zapewniał, że będzie szukał człowiek stąd. Szybko zapomniał. Jak byłem przeciwko tematowi referendum, które zaistniało w przestrzeni politycznej jakiś czas temu to tak teraz pierwszy się pod nim podpisuję.
gość
gość 06.11.2019, 21:37
Czy dobrze kojarzę, że p. Kuriata w jednym z pierwszych wywiadów dla gazety mówił o powołaniu zastępcy z terenu gminy Oława, dobrze znającego tutejszy teren?
Ups... Zmiana planów?
Dziwnym trafem kolejny raz okazuje się, że ludzie związani z ideologią wiadomej partii z prawdomównością są nieco daleko....
A sprawa, od której się zaczęło dobre już 1,5 roku temu, rozdmuchana w mediach bardziej niż milionowa afera spółki Srebrna, do tej pory finału nie ma.
Byle pokazać jak bardzo niepożądani są samorządowcy będący poza układem.
Ile takich "czystek" w samorządach przeprowadzono przed wyborami? Ktoś liczył?

Show must go on.
mieszkaniec
mieszkaniec 05.11.2019, 21:48
Właśnie Pan Kuriata przypieczętował zwycięstwo Pana M.Rado lub innego kandydata z gminy w przyszłości - i bardzo dobrze. Ludzie mu to zapamiętają, że mamy obcy zaciąg. Mógł chociaż przygarnąć kogoś z gminy. Szkoda. Pomimo, że PIS nie moją bajką jest ... to gość wydawał się sensowny....wydawał się.
06.11.2019, 17:33
Trzeba mieć oleju w głowie, aby pełnić Tak zaszczytną funkcję.
J23
J23 05.11.2019, 21:26
Lepszy rydz niż nic. Musi być podział obowiązków. Obecnie w gminie jest zatrudniona grupa osób w starym stylu, która musi być sprowadzona do parteru.Hamstwo i brukarstwo nie powinno załatwiać petentów. Poprzednia wicewójt to porażka. Bez kompetencji , podobno obecnie zatrudniona w oświecie na mieście. Jaki burmistrz , taka oświata LGBT. Taki profesjonalizm pozostawili włodarze byłej kadencji.
podatnik
podatnik 05.11.2019, 15:51
Gmina bogata - jeszcze skarbnik na dwóch etatach i 2 umowach zleceniach.
My ta rzeszę urzędników utrzymujemy. Czas zrobic z tym porządek.
ikar
ikar 05.11.2019, 15:49
W wyborach samorządowych w 2018r w J-L uzyskał imponujący wynik 60 głosów.
Ta nominacja mu się po prostu należała
Iks
Iks 05.11.2019, 13:49
Jaka nominacacja wójta, taka i wicewójta...
05.11.2019, 09:08
Jak są tkie problemy finansowe w gminie, to po co kolejny stołek kosztujący pewnie ponad 100 tys. złotych rocznie?
Lopez
Lopez 05.11.2019, 05:04
Kownacki za to robotę tak ogarniał że sąd mu zabronił zajmowania funkcji.
Anonim
Anonim 05.11.2019, 00:09
To widzę Dżarosław wspaniały rozkręca nowy program społeczny : Fuszka+ - prze*ebales w wyborach ? nigdzie Cię nie chcą ? Jesteś dyrektorem z wykształcenia ? To program właśnie dla Ciebie ! Ziomeczki , ziomeczkom wszystko załatwia - mordeczko,za hajs podatnika baluj !
gosc
gosc 04.11.2019, 18:31
To taka nowa tradycja.
Kuriata nie dostał głosów w Jordanowie Śląskim - to gmina Oława dostała go odgórnie.
Teraz kolejny, który nie zostal wybrany.
Może Kuriata nie daje rady sam obgonić się z robotą.
W środę w domu kultury dostał lekcję...... do której nie przygotował ani siebie, ani innych.
Szkoda tylko inwestora, który miał teatr za darmo.
Juri
Juri 04.11.2019, 17:06
Naprawdę? Ale z jakiej okazji?

Pozostałe