Szkło, śmieci czyli odpoczynek nad rzeką

  • 14.03.2016, 13:15
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Szkło, śmieci czyli odpoczynek nad rzeką
'- Tak wygląda miejsce, gdzie latem dzieci pływają a zimą chodzą z rodzicami karmić kaczki. Szkoda tak ładnych miejsc. Czy park,czy rzeka wszędzie królują oławscy żule! - pisze Czytelniczka.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 23.03.2016, 18:17
Przypomnę, że utrzymanie Straży Miejskiej w Oławie kosztuje nas 1 500 000 zł rocznie ! są min. od pilnowania ładu i porządku publicznego. Podatki w mieście znowu poszły w górę.
Majka
Majka 22.03.2016, 22:21
A znajdźcie mi tu choć jeden kubeł na śmieci. Nie bronie tu tych co zostawili po sobie ten bajzel, ale oddajmy prawdzie prym. Tyle pieniędzy poszło z naszych podatków na rewitalizacje parku, wałów a podczas każdej imprezy na miasteczku wały zamieniają się w miejskie toalety. Nie powiem już o tym że śmieci pozostały od sylwestra, bo miłośnicy fajerwerków zapomnieli o nich. I tak nasza Oława tonie w śmieciach. A wystarczy aby jeden z drugim pomyślał o tym że dziś tu naśmieci, nasiusia, a jutro przyjdzie w to miejsce ze swoim dzieckiem. I co fajnie tak???
oj tam
oj tam 17.03.2016, 11:32
trawa już się zieleni to zaraz problem sam się rozwiąże
krajan
krajan 15.03.2016, 14:54
Dlaczego nie reaguje na ten stan rzeczy Straż Miejska, której zadaniem jest pilnowanie ładu i porządku publicznego, jeżdżą po tym rejonie i nic nie widzą, może by tak czasami wysiedli z radiowozu i przeszli się po wale rzeki to może udało by się im coś zauważyć?
On ona ono
On ona ono 14.03.2016, 15:47
Może po prostu postawić tam śmietnik?
Rigodon
Rigodon 14.03.2016, 14:54
Ciekawe jak te butelki tam się znalazły. Postawienie policjanta na każdym rogu nic nie zmieni. Te butelki przynieśli ludzie którzy kiedyś się tam kąpali i karmili kaczki. Później ich dzieci tam będą chodzić się kąpać i karmić kaczki, a jak dorosną będą..... Cykl natury jest bezlitosny i trwa, a pałą tego się nie zmieni.
sasa
sasa 14.03.2016, 14:14
Bo policja potrzebuje MAPY ZAGROŻEŃ, żeby trafić tam gdzie trzeba :)))))

Pozostałe