Minister edukacji zaproszona na budowę szkoły specjalnej

  • 14.03.2016, 11:56
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Minister edukacji zaproszona na budowę szkoły specjalnej
14 marca. We Wrocławiu trwa Dolnośląska Debata o Edukacji. Biorą w niej udział także przedstawiciele powiatu oławskiego. Niewykluczone, że Anna Zalewska odwiedzi budowę Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego z Zespołem Szkół Specjalnych w Oławie Do debaty na temat finansowania oświaty w Polsce zaproszono parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli Kuratorium Oświaty, dyrektorów szkół, związkowców i nauczycieli. Powiat oławski reprezentują: starosta Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Bożena Worek, Małgorzata Łagowska, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Oławie oraz Maria Domaradzka, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. W spotkaniu uczestniczy także Paweł Hreniak, wojewoda dolnośląski. (MON)

AKTUALIZACJA: Jak przebiegała wizyta w Oławie. ZOBACZ TUTAJ:http://www.gazeta-olawa.pl/samorzad/45036-minister-zalewska-razem-wesprzemy-szkole-wizyta-w-olawie-zdjecia/

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdziwiony
Zdziwiony 14.03.2016, 14:18
o Boże!!!
anonim
anonim 14.03.2016, 12:45
Pobłogosławić
14.03.2016, 12:14
W jakim celu ma przyjechać? Przeszkadzać w budowie?

Pozostałe