Rasistowski wandalizm

  • 24.02.2016, 12:12
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Rasistowski wandalizm
Taki napis pojawił się na budce z kebabem w centrum Jelcza-Laskowic Knajpę prowadzą obcokrajowcy. My - rasizmu i wandalizmu - popierać nie będziemy. Jeśli to miał być żart, współczujemy poczucia humoru. (kt)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
heheszki
heheszki 04.03.2016, 16:08
mieszkałem w Laskowicach 26 lat i byłem z tego dumny ... teraz od czasu do czasu odwiedzam rodzinne miasteczko i stwierdzam, że schodzi na psy ... pisząc "psy" mam na myśli patologiczne zachowania młodzieży i podrostków ... dragi zrobiły swoje na osiedlu ... ten napis też czytałem tydzień temu i przyznam, że pierwszą myślą było: co za kretyn to pisał ...
drugi kretyn napisał o tym w gazecie ... swoją drogą
Hehe
Hehe 26.02.2016, 17:09
Jelcz laskowice to jedna wielka patolka :D
Johny
Johny 25.02.2016, 13:49
Rozumiem, że każdy napis na każdej ścianie będzie teraz potępiany, no to miejsca w gazecie zabraknie.....
do Glowy
do Glowy 25.02.2016, 13:18
Ty głupi jesteś czy udajesz ? a może ty z PiSu ?
vox populi vox deus
vox populi vox deus 25.02.2016, 11:30
No cóż... trochę to śmieszne, trochę straszne.
johny
johny 25.02.2016, 10:48
Napis oczywiście żenada i wandalizm, ale żeby robić o tym artykuł to kolejna żenada - proponuje niech kolega Kamil zrobi sobie zdjęcie wzorem kolegów z wyborczej z napisem np. "Jem kebaba"
Agnieszka Herba
Agnieszka Herba 25.02.2016, 11:58
Jaki artykuł? To zaledwie zdjęcie z podpisem zamieszczone w rubryce MINUS, w której publikujemy zdjęcia przedstawiające różne m.in. denerwujące lub dziwne sytuacje. Proszę zerknąć co znajduje się w tej rubryce: http://www.gazeta-olawa.pl/kat… Niezrozumiałe są opinie, że gazeta szuka sensacji, zamieszczając pobazgraną budkę z kebabem... Jaka to sensacja? To akt wandalizmu, który należy potępić. Ten temat nawet nie jest zmieszczony wśród głównych informacji na czołówce portalu.
Mariusz
Mariusz 25.02.2016, 10:05
Jak Arabowie gwałcą, obmacuję, ucinają głowy, okradają i kierują swoją nienawistną ideologię wobec białych zwaną islamem to nie jest to rasizm? Ale nie słyszałem aby ktoś w Europie/Polsce jakiegoś śniadego albo czarnego o rasizm oskarżał!
typek
typek 25.02.2016, 08:20
jatutytam - ty sobie możesz napisać, ale tylko przez INTERNET haha
Slavs
Slavs 25.02.2016, 01:55
Ten kebab to podobno uspiona komorka ISIS haha
Stjopa
Stjopa 25.02.2016, 01:27
Autor artykułu tez błyska
Knajpa a budka z kebabem
To chyba dwie inne działalności
Knajpa to piwo wódka wino tańce itp
A kebab to chyba raczej gastronomia
Glowa
Glowa 25.02.2016, 00:01
Jestem rasistą i jestem z tego dumny. Wy politycznie poprawni popaprańcy :) Ciekawe kiedy zmienicie zdanie ? :d pewnie będzie dla Was już za późno, a Wasze córki i żony zostaną zgwałcone w ramach wprowadzania multi - kulturowości.
jatutytam
jatutytam 24.02.2016, 21:27
Ja bym napisał: Jedzac kebaba wspierasz Araba. Ale ten ćwiek co to napisał to patologiczny , wyuzdany , analfabeta i pewnie sam się tam stołuje . Wiec ćwieku niech ci mamusia nagotuje pierogów i zastanów się następnym razem nad swym postępowaniem. POZDRO PATOLOGIO
Janki
Janki 25.02.2016, 02:29
Jeszcze bedziecie plakac za ta poprawnosc polityczna Niemcy juz placza!Jak zaleje nas muzelmanska fala to wtedy zmienicie zdanie ale coz madry polak po szkodzie!
Janki
Janki 25.02.2016, 02:28
Jeszcze bedziecie plakac za ta poprawnosc polityczna Niemcy juz placza!
Falafel
Falafel 24.02.2016, 19:10
Polecam wywiad z właścicielem sieci Amrit Kebab
http://natemat.pl/154119,wlasc…
Brrrrra
Brrrrra 24.02.2016, 16:47
Ksenofobia, rasizm i glupota jest od dawna, pytanie - co gorsze?
mlody
mlody 24.02.2016, 16:02
to syryjczyki sa a nie araby
Przecież
Przecież 25.02.2016, 00:03
Głupia gimbaza co to bazgrała nie rozrużni, więc nad czym tu debatować.
mlody 111196
mlody 111196 24.02.2016, 16:01
to są syryjczyki
Paex
Paex 24.02.2016, 15:58
Widze ze poprawnosc polityczna juz jest u nas!!!
Lofix
Lofix 24.02.2016, 15:57
Jak im sie nie podoba niech wrcaja do Afryki
God
God 24.02.2016, 14:58
Wolne żarty, a co gazeta miała pochwalić takie działania? Ludzie, opanujcie sie
Drogi "God"
Drogi "God" 25.02.2016, 00:02
Jestem spokojny i nie muszę się opanować. A gazeta zwyczajnie wie, jak wyłapać sensację samym tytułem i przyciągnąć zainteresowanie czytelników. Dziennikarski stary chwyt. Nie, nie ma pochwalać, ale wystarczy napisać "wandalizm w centrum miasta", a nie na wstępie od rasizmu, aby tylko uwagę przyciągnąć, bo temat nielegalnych imigrantów na topie. Z resztą nawet nie ma o czym pisać, bo takie bazgroły powstają co chwila przez gówniarzy, którzy nawet nie ogarniają o co chodzi w tej top szopce z nielegalnymi imigrantami.
.
. 24.02.2016, 14:24
E tam rasizm, zwykły wandalizm i bazgroły gówniarzy, jakich pełno. Gazeta idzie z trendem tvnu, wyborczej i innych śmieci w myśl panującego globalnego ogłupienia? Szukanie sensacji na siłę, aby wpis dodać, bo trzy zdania ze zdjęciem, to nawet nie artykuł.
Z jelcza jestem :D
Z jelcza jestem :D 25.02.2016, 22:13
Nie mają co pisać

Pozostałe