Zmiażdżona ręka w fabryce

  • 18.02.2016, 13:43
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zmiażdżona ręka w fabryce
Stanowice W firmie "Bama Europa" doszło do nieszczęśliwego wypadku 17 lutego około godz. 14.00 maszyna zmiażdżyła rękę pracownicy. Kobieta jest mieszkanką powiatu oławskiego. Jeszcze nie wiadomo dlaczego doszło do tego zdarzenia. - To był wypadek przy pracy - tłumaczy Jacek Płoski z oławskiej policji. - Nie znamy jednak przyczyn i na ten moment nie możemy powiedzieć, kto zawinił - maszyna czy człowiek. Sprawę bada prokuratura. Poszkodowana trafiła do szpitala. W 2014 roku pisaliśmy o otwarciu firmy "Bama Europa" (na fot.). W fabryce produkuje się ciasteczka dla znanej sieci. (kt)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 20.02.2016, 21:48
Najgorszy kołchoz to Autoliv praca 7-dni w tygodniu, święta, urlop żeby dostać to cud. Straszenie i zmuszanie do przychodzenia w weekandy.
gosc
gosc 31.08.2016, 15:30
popieram
Gość 2
Gość 2 21.02.2016, 11:19
czyli od wielu lat nic się tam nie zmieniło , GDZIE państwowa Inspekcja Pracy ????
Szczery
Szczery 20.02.2016, 19:57
(...)
Miałem osobiście doczynienia z takim (...).
Robił wszystko z zazdrości aby mnie kierownik zwolnił ale na jego nieszczęście i moją satysfakcję sam rzuciłem papierami i wygarnąłem mu wszystko
Biedak był tak zmieszany że nie wiedział co powiedzieć...
Wszystko można kupić ale jego mina była dla mnie bezcenna!!!
gość pracownik
gość pracownik 18.02.2016, 20:54
Stary , nie wygłupiaj się z tym koranem , to nie ten kołchoz, że jest szum maszyn, dużo mniejszy szum niż w innych kołchozach .Głośniki są , bo są sam nie wiem po co i jaką mają pełnić funkcje ! kiedyś na początku i bardzo rzadko puszczali po cichu muzykę ale nie teraz, daweno i nie prawda! Nie pracujesz, nie wiesz , nie wypowiadaj się, a kamery są ale w zupełnie innym miejscu !
Gość 2
Gość 2 18.02.2016, 22:09
gość pracownik
pewnie masz 100 a nawet 150 % racji , kolego nawet nie wiesz w czym instalowane są kamery ................ pewnie zanim tam zacząłeś pracować to cała instalacja była wykonana , zainstalowanie kamery w obudowie z głośnikiem ( jak twierdzisz ) nie nie jest żadnym problemem , pozostań ze swoją wiedzą i swoim przekonaniem
Iti
Iti 20.02.2016, 20:09
Jeżeli podpieracie się tym zdjęciem dyskutując o kamerach to powiem aby wszystko było jasne.
To zdjęcie zostało wykonane przed instalacją kamer to co widać na suficie to głośniki(sam się zastanawiam co za idiota kazał zamontować ich aż tyle).
Kamery dodano później.
To zdjęcie ukazuje pakownię na piętrze i zostały tam zainstalowane dwie kamery, na hali na parterze jest jedna kamera no chyba że zamontowali ich więcej.
gość pracownik
gość pracownik 18.02.2016, 19:13
Potwierdzam , to nie kamery , a GŁOSNIKI!!!
Iti
Iti 18.02.2016, 21:38
Kolego są kamery i głośniki.
Głośniki w celu informowania pracowników np. O pożarze itp.
Kamery, wiadomo w jakim celu.
Tylko monitoring powinni rozpocząć od montażu w biurach gdzie panie pracują (...)!
Gość 2
Gość 2 18.02.2016, 22:46
nie piszę że tam są takie kamery ale ...
kamera ma wielkość świecącej diody , bywają instalowane w różnych obudowach , w starszych instalacjach w bankach , instalowane były w czujkach p.poż i obudowach czujników ruchu
na zdjęciu zakładu , tak można sądzić z obrazu , te wystające obudowy zakończone są ciemnym szkłem , głośnik musi oddawać głos do wolnej przestrzeni , a nie do szklanej zamkniętej kopuły
co do pań z nogami na biurkach , ciekawy musi być widok , jeśli nie ma monitoringu , to panie mogą być sprawdzane z efektów swojej pracy poprzez kontrolowanie ich poczynań w internecie , każdy adres meilowy - służbowy pracodawca ma prawo kontrolować , (...)
Gość 2
Gość 2 18.02.2016, 14:52
(...) , na suficie same kamery , w takim układzie ze stwierdzeniem czyja to była wina , nie powinno być problemem,
CHYBA , ŻE WŁAŚNIE W TYM DNIU MONITORING BYŁ NIECZYNNY ===== BO ! ! ! ! zawsze jakieś BO , się znajdzie
18.02.2016, 16:27
To nie kamery to głośniki
Gość 2
Gość 2 18.02.2016, 18:56
Głośniki ???? w celu czego , koran im czytają , w hali gdzie szum pracy maszyn ???
To są kamery w obudowach szczelnych .

Pozostałe