Spór o stypendia dla sportowców

  • 31.10.2019, 18:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Spór o stypendia dla sportowców
. - Podejmując uchwałę w tej formie pogrzebiecie oławską siatkówkę - mówił na sesji Rady Miejskiej Krzysztof Trybulski z "MKS Olavia". - To egoistyczne podejście do tematu - ripostował radny Albert Zieliński   Nad zmianą obowiązującej od listopada 2012 roku uchwały w sprawie zasad, trybu przyznawania, pozbawiania i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych radni pochylili się na wrześniowej sesji.
Cały tekst przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Powiatowej. Wydanie elektroniczne dostępne TUTAJ
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bater 79
Bater 79 03.11.2019, 17:34
Nikogo, nie będę bronił, ani oskarżyła słowo stypendium jest tu wypaczone, moim zdaniem stypendium powinni otrzymywać młodzież-dzieci ucząca się i mieszkajaca w Oławie (rodzice płacą podatki), a pieniądze na cały rok powinni otrzymywać kluby-stowarzyszenia które płaciła by pensję tym zawodnikom wedlug własnego uznania
krogozin75@gmail.com
[email protected] 03.11.2019, 12:18
Nie zapomnijcie chali zburzyc na nowy plac pod boisko!!!
Najlepiej zabrac zniszczyc i trzymac marna pilke nozna ,gdzie nawet kibice nie umieja sie zachowac ,demolujac cudza wlanosc ,chyba ze te pieniadze maja isc na remonty
Brawo
fgh
fgh 03.11.2019, 11:00
100 % prawdy ale starzy "działacze" piłki nożnej w Oławie nie mogą się z tym pogodzić a trzeba ! Chcą sobie uzurpować prawo do pieniędzy a dlaczego????
kibic
kibic 02.11.2019, 19:29
Kiedyś w latach 70/80 grałem wyczynowo w piłkę nożną dochodząc do Ligi Międzyokręgowej i mam pewne wyobrażenie o poziomie dzisiejszej piłki nożnej. Obdarowywać IV ligę stypendiami to jakieś nieporozumienie. Cóż to za osiągnięcie awansować dziś do IV ligi w mieście 35 tysięcznym gdzie po sąsiedzku w Marcinkowicach od paru sezonów już jest IV liga i po sąsiedzku mamy w Gaci III ligę. Czy mają stypendia tego nie wiem? Dzisiejszy poziom IV ligi to nie mniej nie więcej w tamtych latach poziom Klasy A !
Jeżdżę na mecze do Marcinowic , bo tam po prostu jest więcej kibiców jak na stadionie w Oławie,
Ci nasi IV ligowcy mają do dyspozycji wypasiony stadion, hale sportową , dotacje w ciągu roku a teraz jeszcze stypendia!
Co do siatkówki- po osiągnięciach naszej reprezentacji śmiem twierdzić, że to właśnie siatkówka staje się naszym sportem narodowym .
01.11.2019, 23:38
Słynny obiektywizm Powiatowej
Anonim
Anonim 01.11.2019, 21:21
Nagle zapomnieliście że Pan Krzysztof jest redaktorem u was ?! Pan Krzysztof od zawsze pilnował swojego interesu , jak nagle warunki mają być uczciwe i równe to będzie wodę mącił bo jego plan Siatkoweczka+ nagle dostaje w d*pe . Bardzo dobrze , ma Pan nagrodę za swoją ciężką prace nad ,,obiektywnym" podejściem do wszystkich sportów - NARESZCIE !!!
gwiazdo siatkówki
gwiazdo siatkówki 01.11.2019, 12:34
Co cię zabolało w tym komentarzu? Prawda?
Akurat w piłkę nie KOPIE i jak widzisz nawet tego w życiu nie osiągnąłem ale liczę na to że ty się popiszesz swoimi osiągnięciami wirtuozie piłki klepanej
nawet nie kopaczu
nawet nie kopaczu 02.11.2019, 13:37
Co zabolało? Nic, za to poraziła mnie twoja głupota.
Oławianin
Oławianin 01.11.2019, 10:38
Jakim prawem siatkówka otrzymuje stypendia?
Jeśli chodzi o poziom rozgrywkowy jest to przedostatnia liga w Polsce. Jest jeszcze 3 liga Porównując do piłki nożnej jest to B klasa.
kopaczu
kopaczu 01.11.2019, 11:47